Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Víkingur II

Vikingur Gota 2 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€1.41m Ø 25.8 1. Deild
6
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
WWWWWW
Viimeaikainen vire
2.93
Maalit / ottelu
Víkingur II: yli 2,5 maalia 83 %:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Víkingur II on ollut kotona tappiotta viimeiset 13 ottelua
Víkingur II: yli 1,5 maalia viimeisissä 17 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 3.45 koti, 4.65 tasapeli, 1.70 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.28, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
NSI II0
Vikingur Gota 21
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
▴1.70
O3.5
1.57
Kyllä
▾1.28
BTTS
▾1.28
5.0
BTTS
▾1.285.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 1.50 koti, 4.55 tasapeli, 4.60 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.27, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Vikingur Gota 23
B36 II1
▾1.50
▾4.55
▴4.60
1
▾1.50
O3.5
▾1.47
Kyllä
▾1.27
BTTS
▾1.27
5.0
✓ BTTS
▾1.275.0
Hoyvik vs Vikingur II, 1. Deild, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 4.55 koti, 4.85 tasapeli, 1.47 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.47, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–8, vihje osui.
Loppu
Hoyvik 33
Vikingur Gota 28
▴4.55
▾4.85
▾1.47
2
▾1.47
O3.5
1.62
Kyllä
▴1.35
2
▾1.47
5.0
✓ 2
▾1.475.0
Vikingur II vs HB II, 1. Deild, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 1.50 koti, 4.45 tasapeli, 4.90 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Vikingur Gota 22
HB II0
1.50
4.45
4.90
1
1.50
O2.5
1.40
Kyllä
1.51
O2.5
1.40
5.0
O2.5
1.405.0
Vikingur II vs IF II, 1. Deild, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.67 koti, 4.05 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.32, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Vikingur Gota 24
IF II1
▴1.67
▾4.05
▾3.80
1
▴1.67
O3.5
▾1.66
Kyllä
▾1.32
BTTS
▾1.32
5.0
✓ BTTS
▾1.325.0
NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 4.20 koti, 4.45 tasapeli, 1.60 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.60, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
NSI II1
Vikingur Gota 24
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
1.69
Kyllä
▾1.34
2
▴1.60
5.0
✓ 2
▴1.605.0
B71 vs Vikingur II, 1. Deild, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.80 koti, 4.61 tasapeli, 3.16 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje ei osunut.
Loppu
B71 0
Vikingur Gota 23
1.80
4.61
3.16
1
1.80
O2.5
1.43
Ei
2.41
1X
1.28
5.0
1X
1.285.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.49 koti, 4.75 tasapeli, 4.75 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.22, luottamus 7.3/10. Lopputulos 3–1.
Loppu
Vikingur Gota 23
B36 II1
1.49
4.75
4.75
1X
1.14
O2.5
1.22
Kyllä
1.32
O2.5
1.22
7.3
O2.5
1.227.3

Kauden tilastot

1. Deild Färsaaret · Kausi 2026
26Ottelut Voittoprosentti 73%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131326
Voitot11819
Tasapelit213
Tappiot044
Tehdyt maalit373572
Päästetyt maalit162743
Tehtyjen maalien keskiarvo2.82.72.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.22.11.7
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia044
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras3-8
Suurin tappio
Koti-
Vieras5-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras8
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Putket
Voitot6
Tappiot1
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
9–4
0-15
11–4
16-30
16–6
31-45
11–11
46-60
11–11
61-75
12–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
76-901
1Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.585%
22 ottelua
Yli 1.581%
21 ottelua
Yli 2.558%
15 ottelua
Yli 3.531%
8 ottelua
Yli 4.58%
2 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Färsaaret - 1. Deild
# Joukkue O M P
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Víkingur II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Víkingur II? NerdyTips tuottaa joukkueen Víkingur II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 6 ottelua, joissa Víkingur II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 1. Deild -kaudella Víkingur II on pelannut 26 ottelua: 19 voittoa, 3 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 72 maalia (2.8 per ottelu), päästänyt 43 ja pitänyt 5 nollapeliä.

Joukkueen Víkingur II arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €1.41m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Víkingur II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Víkingur II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.