1. Jalkapalloennusteet
  2. Liigat
  3. Eerste Divisie
  4. De Graafschap
De Graafschap

De Graafschap Ennusteet, tilastot ja vire

Markkina-arvo: €6.70m
KEY INSIGHT De Graafschap:n otteluissa oli yli 2,5 maalia 83%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
TREND De Graafschap päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 8 ottelussa
TREND Molemmat joukkueet tekivät maalin De Graafschap:n viimeisissä 5 ottelussa

Viimeaikainen vire

DWLLL
105 Ennustetut ottelut
64.76% Ennustettavuusaste

De Graafschap Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua

Odotetut maalit
xG per ottelu
1.73
Laukaukset
Maalia kohti / ottelu
7.2
Pallonhallinta
58%
Kulmapotkut
Keskiarvo / ottelu
6
Kurinalaisuus
Kortit / ottelu
1.6
Voittoprosentti
30%

AI-ennusteet

Palvelun tarjoaa NerdyTips

08:00

Päättynyt
De Graafschap
De Graafschap
3 : 6
Telstar
Telstar
3.45
3.75
1.91

1

3.45

O2.5

1.47

YES

1.45

O2.5

1.47
5.7/10

10:00

Päättynyt
De Graafschap
De Graafschap
1 : 2
AEK A
AEK A
9.2
6.3
1.33

1X

3.8

O2.5

1.29

YES

1.63

O2.5

1.29
3.6/10

13:00

Päättynyt
Heerenveen
Heerenveen
7 : 2
De Graafschap
De Graafschap
1.58
4.6
4.45

X2

2.22

O2.5

1.27

YES

1.34

AS

1.3
4.7/10

05:00

Päättynyt
Utrecht
Utrecht
1 : 2
De Graafschap
De Graafschap
1.52
4.9
4.75

1

1.52

O2.5

1.26

YES

1.37

1

1.52
8/10

14:00

Päättynyt
red card De Graafschap
De Graafschap
2 : 2
Almere C
Almere C
2.2
4.3
3.15

1

2.2

O2.5

1.32

YES

1.32

O2.5

1.32
6.2/10

12:45

Päättynyt
Almere C
Almere City FC
3 : 1
De Graafschap
De Graafschap
1.98
4.1
3.8

1

1.98

O2.5

1.47

YES

1.46

1X

1.31
6.1/10

14:00

Päättynyt
Emmen
Emmen
1 : 0
De Graafschap
De Graafschap
3.25
3.9
2.07

2

2.07

O2.5

1.35

NO

3.15

O2.5

1.35
5.8/10

14:00

Päättynyt
De Graafschap
De Graafschap
3 : 1
Cambuur
Cambuur
2.32
3.8
2.8

1

2.32

O2.5

1.39

NO

3.1

O2.5

1.39
6.8/10

10:30

Päättynyt
VVV Venlo
VVV Venlo
3 : 3
De Graafschap
De Graafschap
2.9
4
2.22

2

2.22

U3.5

1.88

NO

3.2

X2

1.47
8.5/10

10:45

Päättynyt
De Graafschap
De Graafschap
5 : 0
Jong AZ
Jong AZ red card
2.02
4.2
3.6

1

2.02

O2.5

1.32

NO

3.3

1X

1.37
8.5/10

06:15

Päättynyt
De Graafschap
De Graafschap
1 : 2
Den Haag
Den Haag
3.05
3.9
2.12

2

2.12

U3.5

1.67

NO

2.8

U3.5

1.67
6/10

De Graafschap ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö De Graafschap ennusteita? NerdyTips tarjoaa tekoälyllä tuotettuja jalkapallovihjeitä joukkueelle De Graafschap algoritmimme NT Apex avulla. Tähän mennessä olemme analysoineet 105 ottelua, joissa De Graafschap on ollut mukana, parhaan vihjeen tarkkuudella 64.76%. Ennusteet kattavat Lopputuloksen, Under/Over, Molemmat joukkueet tekevät maalin, Oikean tuloksen, xG, Kulmapotkut ja Pallonhallinnan.

Nykyisellä Friendlies Clubs-kaudella De Graafschap on saavuttanut 1 voittoa, 0 tasapeliä ja 3 tappiota 4 ottelussa, tehden 8 maalia (2.0 per ottelu) ja päästäen 16, pitäen 0 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana De Graafschap on keskimäärin saavuttanut 58% pallonhallinnan, 1.73 xG ja 6 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 30%.

De Graafschap arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €6.70m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet De Graafschap ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

De Graafschap on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.

Friendlies ClubsWorld • Kausi 2026
Suorituskyvyn erittely
TilastoKotiVierasYhteensä
Ottelut224
Voitot011
Tasapelit000
Tappiot213
Tehdyt maalit448
Päästetyt maalit8816
Tehtyjen maalien keskiarvo2.02.02.0
Päästettyjen maalien keskiarvo4.04.04.0
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti -
Vieras 1-2
Suurin tappio
Koti 3-6
Vieras 7-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti 3
Vieras 2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti 6
Vieras 7
Putket
Voitot 1
Tappiot 0
Rangaistuspotkut
1 / 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
16-30 1
31-45 1
61-75 1
76-90 1
4 Keltaiset
0 Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5 100%
4 Ottelut
Yli 1.5 75%
3 Ottelut
Yli 2.5 25%
1 Ottelut
Yli 3.5 0%
0 Ottelut
Yli 4.5 0%
0 Ottelut
Pelaaja Ikä Pel Arv
J. Hardeman
J. Hardeman
23 DEF 7.38
I. El Kadiri
I. El Kadiri
23 FWD 7.35
T. Wieggers
T. Wieggers
23 GK 7.24
R. Besselink
R. Besselink
21 DEF 7.22
A. van der Heide
A. van der Heide
24 FWD 7.12
R. Niemeijer
R. Niemeijer
30 MID 7.09
T. Gijselhart
T. Gijselhart
20 MID 7.07
O. Raterink
O. Raterink
19 DEF 7.06
Kyano Kwint
Kyano Kwint
19 FWD 6.98
Bouke Boersma
Bouke Boersma
20 FWD 6.97
T. Kok
T. Kok
27 DEF 6.93
N. Martens
N. Martens
21 DEF 6.87
Nils Eggens
Nils Eggens
20 FWD 6.86
C. El Allachi
C. El Allachi
19 FWD 6.85
F. de Jong
F. de Jong
22 MID 6.85
N. Kaninda
N. Kaninda
21 FWD 6.82
J. Simons
J. Simons
20 MID 6.78
Denzel Eijken
Denzel Eijken
22 MID 6.75
J. Meerstadt
J. Meerstadt
24 DEF 6.74
K. Symons
K. Symons
20 DEF 6.73
S. Bultman
S. Bultman
20 DEF 6.73
Tygo Grotenhuis
Tygo Grotenhuis
20 MID 6.70
Tim Braem
Tim Braem
19 MID 6.69
L. Schoppema
L. Schoppema
21 DEF 6.68
M. Smits
M. Smits
21 MID 6.66
Dimitris Theodoridis
Dimitris Theodoridis
23 FWD 6.60
N. Ahmeti-Grainca
N. Ahmeti-Grainca
19 MID 6.55
Silvan Broker
Silvan Broker
- DEF 6.50
M. Rijks
M. Rijks
22 FWD 6.30
S. Broker
S. Broker
- DEF -