Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
DSC

DSC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

26
Ennustetut ottelut
69.2%
Ennustettavuusaste
DLDLLD
Viimeaikainen vire
0.67
Maalit / ottelu
DSC: alle 3,5 maalia viimeisissä 9 ottelussa
DSC ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

DSC vs Goree, Ligue 1, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 3.00 koti, 2.68 tasapeli, 2.50 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.32, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
DSC0
Goree0
3.00
2.68
2.50
2
2.50
U2.5
1.33
Ei
1.52
X2
1.32
5.0
✓ X2
1.325.0
Guediawaye vs DSC, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.42 koti, 2.67 tasapeli, 3.15 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.27, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Guediawaye2
DSC1
2.42
2.67
3.15
1
2.42
U2.5
1.27
Ei
1.44
U2.5
1.27
5.0
U2.5
1.275.0
DSC vs Teungueth, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 3.20 koti, 2.70 tasapeli, 2.55 vieras. Best Tip: ainakin toinen joukkue jää ilman maalia, kerroin 1.43, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
DSC0
Teungueth0
▴3.20
2.70
▾2.55
2
▾2.55
U2.5
1.27
Ei
▾1.43
Ei BTTS
▾1.43
5.0
✓ Ei BTTS
▾1.435.0
Jaraaf vs DSC, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.85 koti, 2.87 tasapeli, 5.00 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.26, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
Jaraaf3
DSC0
▴1.85
▾2.87
▾5.00
X
▾2.87
U2.5
▾1.26
Ei
▴1.36
U2.5
▾1.26
5.0
U2.5
▾1.265.0
DSC vs Wally Daan, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.97 koti, 2.60 tasapeli, 2.82 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.29, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
DSC1
Wally Daan2
▴2.97
▾2.60
▴2.82
X
▾2.60
U2.5
1.29
Ei
▴1.48
U2.5
1.29
5.0
U2.5
1.295.0
Sonacos vs DSC, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.70 koti, 2.90 tasapeli, 3.00 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.27, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Sonacos1
DSC1
2.70
▾2.90
▴3.00
1
2.70
U2.5
▾1.27
Ei
▴1.45
U2.5
▾1.27
5.0
✓ U2.5
▾1.275.0
Generation Foot vs DSC, Ligue 1, alkaa klo 17:15. Kertoimet: 2.10 koti, 2.70 tasapeli, 4.25 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.30, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–0, vihje ei osunut.
Loppu
Generation Foot5
DSC0
▴2.10
▾2.70
▴4.25
X
▾2.70
U2.5
▾1.30
Ei
▾1.43
U2.5
▾1.30
5.0
U2.5
▾1.305.0
Teungueth vs DSC, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.46 koti, 2.60 tasapeli, 3.75 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.23, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Teungueth2
DSC0
▾2.46
▾2.60
▴3.75
1
▾2.46
U2.5
1.23
Ei
▴1.41
U2.5
1.23
5.0
✓ U2.5
1.235.0
DSC vs Oslo, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.16 koti, 2.80 tasapeli, 3.55 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.23, luottamus 2.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
DSC3
Oslo0
2.16
2.80
3.55
1X
1.23
U2.5
1.34
Ei
1.50
1X
1.23
2.0
✓ 1X
1.232.0
DSC vs La Linguere, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.15 koti, 2.80 tasapeli, 3.60 vieras. Best Tip: ainakin toinen joukkue jää ilman maalia, kerroin 1.65, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
DSC4
Linguere0
2.15
2.80
3.60
X2
1.60
U2.5
1.44
Ei
1.65
Ei BTTS
1.65
5.0
✓ Ei BTTS
1.655.0
Kertoimet: 2.05 koti, 2.66 tasapeli, 4.15 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.22, luottamus 6.9/10. Lopputulos 1–0.
Loppu
Douanes1
DSC0
2.05
2.66
4.15
X2
1.68
U2.5
1.22
Ei
1.33
U2.5
1.22
6.9
U2.5
1.226.9
Kertoimet: 1.53 koti, 3.60 tasapeli, 6.00 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.62, luottamus 6.3/10. Lopputulos 2–1.
Loppu
DSC2
CNEPS E1
1.53
3.60
6.00
1X
1.12
U2.5
1.62
Ei
1.58
U2.5
1.62
6.3
U2.5
1.626.3
Kertoimet: 2.10 koti, 2.70 tasapeli, 3.70 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 2.10, luottamus 4.7/10. Lopputulos 1–0.
Loppu
DSC1
Mbour P0
2.10
2.70
3.70
1
2.10
U2.5
1.30
Ei
1.42
1
2.10
4.7
1
2.104.7

Kauden tilastot

Ligue 1 Senegal · Kausi 2026
1Ottelut Voittoprosentti 0%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut011
Voitot000
Tasapelit000
Tappiot011
Tehdyt maalit011
Päästetyt maalit022
Tehtyjen maalien keskiarvo0.01.01.0
Päästettyjen maalien keskiarvo0.02.02.0
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin tappio
Koti-
Vieras2-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti0
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti0
Vieras2
Putket
Voitot0
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
1 ottelua
Yli 1.50%
0 ottelua
Yli 2.50%
0 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Senegal - Ligue 1
# Joukkue O M P
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

DSC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle DSC? NerdyTips tuottaa joukkueen DSC otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 26 ottelua, joissa DSC on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 69.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Ligue 1 -kaudella DSC on pelannut 1 ottelua: 0 voittoa, 0 tasapeliä ja 1 tappiota. Se on tehnyt 1 maalia (1.0 per ottelu), päästänyt 2 ja pitänyt 0 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen DSC päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

DSC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.