Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Stade de Mbour

Mbour Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€1.25m Ø 22.7 Ligue 1
10
Ennustetut ottelut
60.0%
Ennustettavuusaste
DWDDDD
Viimeaikainen vire
0.40
Maalit / ottelu
Stade de Mbour: alle 2,5 maalia 100 %:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Stade de Mbour on ollut ilman voittoa viimeiset 6 ottelua
Stade de Mbour ei tehnyt maalia viimeisissä 5 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Stade de Mbour vs Guediawaye, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.40 koti, 2.62 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: enintään 1 maali, kerroin 2.00, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Mbour0
Guediawaye0
▴2.40
▾2.62
▾3.30
1X
▴1.29
U1.5
▾2.00
Ei
1.45
U1.5
▾2.00
5.0
✓ U1.5
▾2.005.0
AJEL vs Stade de Mbour, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.55 koti, 2.50 tasapeli, 4.50 vieras. Best Tip: ainakin toinen joukkue jää ilman maalia, kerroin 1.42, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
AJEL0
Mbour1
▴2.55
▾2.50
4.50
1
▴2.55
U1.5
▾1.90
Ei
1.42
Ei BTTS
1.42
5.0
✓ Ei BTTS
1.425.0
Stade de Mbour vs Ouakam, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.77 koti, 2.60 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: ainakin toinen joukkue jää ilman maalia, kerroin 1.44, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Mbour0
Ouakam0
▾2.77
▾2.60
▴3.40
X2
1.39
U1.5
▾1.88
Ei
▾1.44
Ei BTTS
▴1.44
5.0
✓ Ei BTTS
▴1.445.0
HLM vs Stade de Mbour, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 3.00 koti, 2.75 tasapeli, 3.10 vieras. Best Tip: ainakin toinen joukkue jää ilman maalia, kerroin 1.47, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
HLM1
Mbour1
▴3.00
▾2.75
▴3.10
1
▴3.00
U1.5
▾2.08
Ei
▾1.47
Ei BTTS
▾1.47
5.0
Ei BTTS
▾1.475.0
Guediawaye vs Stade de Mbour, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 3.10 koti, 2.90 tasapeli, 2.65 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.28, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Guediawaye0
Mbour0
▴3.10
▴2.90
▾2.65
X
▴2.90
U2.5
▴1.28
Ei
▴1.47
U2.5
▴1.28
5.0
✓ U2.5
▴1.285.0
Ouakam vs Stade de Mbour, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 3.05 koti, 2.50 tasapeli, 2.72 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.19, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Ouakam1
Mbour1
▴3.05
2.50
▾2.72
X
▴2.52
U2.5
▴1.19
Ei
1.34
U2.5
▴1.19
5.0
✓ U2.5
▴1.195.0
Stade de Mbour vs Jaraaf, Ligue 1, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 3.00 koti, 2.65 tasapeli, 2.50 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.44, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Mbour0
Jaraaf2
3.00
2.65
2.50
1
3.00
U2.5
1.33
Ei
1.55
1X
1.44
5.0
1X
1.445.0
Diambars vs Stade de Mbour, Ligue 1, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.40 koti, 2.79 tasapeli, 3.10 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.36, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje ei osunut.
Loppu
Diambars0
Mbour3
2.40
2.79
3.10
2
3.10
U2.5
1.36
Ei
1.57
U2.5
1.36
5.0
U2.5
1.365.0
Kertoimet: 2.35 koti, 2.60 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: enintään 1 maali, kerroin 1.98, luottamus 4.6/10. Lopputulos 0–0.
Loppu
Douanes0
Mbour0
2.35
2.60
3.40
1X
1.27
U1.5
1.98
Ei
1.44
U1.5
1.98
4.6
U1.5
1.984.6

Kauden tilastot

Ligue 1 Senegal · Kausi 2026
3Ottelut Voittoprosentti 0%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut123
Voitot000
Tasapelit112
Tappiot011
Tehdyt maalit022
Päästetyt maalit033
Tehtyjen maalien keskiarvo0.01.00.7
Päästettyjen maalien keskiarvo0.01.51.0
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia112
Ennätykset ja putket
Suurin tappio
Koti-
Vieras3-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti0
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti0
Vieras3
Putket
Voitot0
Tappiot0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.533%
1 ottelua
Yli 1.533%
1 ottelua
Yli 2.50%
0 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Senegal - Ligue 1
# Joukkue O M P
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Stade de Mbour – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Stade de Mbour? NerdyTips tuottaa joukkueen Stade de Mbour otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 10 ottelua, joissa Stade de Mbour on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 60.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Ligue 1 -kaudella Stade de Mbour on pelannut 3 ottelua: 0 voittoa, 2 tasapeliä ja 1 tappiota. Se on tehnyt 2 maalia (0.7 per ottelu), päästänyt 3 ja pitänyt 2 nollapeliä.

Joukkueen Stade de Mbour arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €1.25m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Stade de Mbour päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Stade de Mbour on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.