Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Eastern Lions

Eastern Lions Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

23
Ennustetut ottelut
69.6%
Ennustettavuusaste
DWLDLD
Viimeaikainen vire
1.53
Maalit / Ottelu
Eastern Lions teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Eastern Lions päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 7 ottelussa
Molemmat joukkueet tekivät maalin Eastern Lions:n viimeisissä 7 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Eastern Lions ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Eastern Lions vs Kingston City, Victoria Premier League 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 1.70 koti, 4.15 tasapeli, 3.85 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 2.10, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Eastern Lions2
Kingston City2
1.70
4.15
3.85
2
3.85
O2.5
1.38
Kyllä
1.42
X2
2.10
8.5
✓ X2
2.108.5
Altona City vs Eastern Lions, Victoria Premier League 2, alkaa klo 09:15. Kertoimet: 3.10 koti, 3.70 tasapeli, 2.07 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 3.5/10. Lopputulos 3–4, vihje osui.
Loppu
Altona City3
Eastern Lions4
3.10
3.70
▴2.07
2
▴2.07
O2.5
▴1.62
Kyllä
▴1.57
X2
1.33
3.5
✓ X2
1.333.5
Eastern Lions vs Essendon Royals SC, Victoria Premier League 2, alkaa klo 10:45. Kertoimet: 4.70 koti, 3.80 tasapeli, 1.62 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.50, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Eastern Lions1
Essendon Royals SCEssendon R3
4.70
3.80
1.62
2
1.62
O2.5
1.47
Kyllä
1.50
BTTS
1.50
6.2
✓ BTTS
1.506.2
Malvern vs Eastern Lions, Victoria Premier League 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 1.75 koti, 4.00 tasapeli, 3.70 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.75, luottamus 5.3/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Malvern2
Eastern Lions2
▴1.75
4.00
▾3.70
1
▴1.75
O2.5
▴1.50
Kyllä
1.52
1
▴1.75
5.3
1
▴1.755.3
Whittlesea United vs Eastern Lions, Victoria Premier League 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.38 koti, 3.70 tasapeli, 2.57 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.41, luottamus 8.5/10. Lopputulos 5–2, vihje osui.
Loppu
Whittlesea UnitedWhittlesea U5
Eastern Lions2
2.38
3.70
2.57
1
▾2.38
U3.5
▾1.58
Ei
▾2.30
1X
▾1.41
8.5
✓ 1X
▾1.418.5
Eastern Lions vs Box Hill, Victoria Premier League 2, alkaa klo 10:45. Kertoimet: 2.28 koti, 3.35 tasapeli, 2.63 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.34, luottamus 2.5/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Eastern Lions1
Box Hill1
2.28
3.35
2.63
1
2.28
O2.5
1.58
Kyllä
1.50
1X
1.34
2.5
✓ 1X
1.342.5
Eastern Lions vs Bayside Argonauts, Victoria Premier League 2, alkaa klo 10:45. Kertoimet: 2.45 koti, 3.80 tasapeli, 2.42 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.45, luottamus 1.4/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Eastern Lions1
Bayside ArgonautsBayside A1
▾2.45
3.80
▴2.42
X2
▴1.53
O2.5
▴1.45
Kyllä
▴1.43
O2.5
▴1.45
1.4
O2.5
▴1.451.4
Eastern Lions vs Werribee City, Victoria Premier League 2, alkaa klo 10:45. Kertoimet: 2.22 koti, 3.60 tasapeli, 2.80 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.45, luottamus 4.8/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Eastern Lions2
Werribee City1
▴2.22
▾3.60
▾2.80
1X
▴1.37
U3.5
▾1.45
Ei
▾2.25
U3.5
▾1.45
4.8
✓ U3.5
▾1.454.8
Eastern Lions vs Springvale, Victoria Premier League 2, alkaa klo 10:45. Kertoimet: 1.72 koti, 3.75 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.47, luottamus 1.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Eastern Lions0
Springvale0
1.72
3.75
3.80
1X
1.18
O2.5
1.47
Kyllä
1.50
O2.5
1.47
1.0
O2.5
1.471.0
Goulburn Valley Suns vs Eastern Lions, Victoria Premier League 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.65 koti, 3.90 tasapeli, 4.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.65, luottamus 5.7/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Goulburn Valley SunsGoulburn V2
Eastern Lions1
1.65
3.90
4.00
1
1.65
U3.5
1.59
Ei
2.37
1
1.65
5.7
✓ 1
1.655.7

Kauden tilastot

Victoria Premier League 2 Australia · Kausi 2026
26Ottelut Voittoprosentti 27%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131326
Voitot437
Tasapelit549
Tappiot4610
Tehdyt maalit162743
Päästetyt maalit172643
Tehtyjen maalien keskiarvo1.22.11.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.32.01.7
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia314
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras0-5
Suurin tappio
Koti2-4
Vieras5-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–2
0-15
5–6
16-30
3–5
31-45
4–3
46-60
10–3
61-75
5–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.585%
22 Ottelut
Yli 1.546%
12 Ottelut
Yli 2.519%
5 Ottelut
Yli 3.512%
3 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - Victoria Premier League 2
# Joukkue O M P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Eastern Lions – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Eastern Lions? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Eastern Lions otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 23 ottelua, joissa Eastern Lions on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 69.6%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Victoria Premier League 2-kaudella Eastern Lions on saavuttanut 7 voittoa, 9 tasapeliä ja 10 tappiota 26 ottelussa, tehden 43 maalia (1.7 per ottelu) ja päästäen 43, pitäen 5 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Eastern Lions ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Eastern Lions on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.