Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Springvale

Springvale Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

8
Ennustetut ottelut
37.5%
Ennustettavuusaste
LWLWLW
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / Ottelu
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Springvale ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Springvale vs Bayside Argonauts, Victoria Premier League 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 4.05 koti, 4.10 tasapeli, 1.67 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.67, luottamus 3.4/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Springvale0
Bayside ArgonautsBayside A1
4.05
▾4.10
▴1.67
2
▴1.67
O2.5
1.52
Kyllä
▾1.57
2
▴1.67
3.4
✓ 2
▴1.673.4
Werribee City vs Springvale, Victoria Premier League 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.75 tasapeli, 3.05 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.32, luottamus 4.5/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Werribee City1
Springvale3
▾2.02
▴3.75
▴3.05
1
▾2.02
O2.5
▴1.65
Ei
▾2.15
1X
▾1.32
4.5
1X
▾1.324.5
Springvale vs Malvern, Victoria Premier League 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 3.95 koti, 3.80 tasapeli, 1.75 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.52, luottamus 5.2/10. Lopputulos 2–5, vihje osui.
Loppu
Springvale2
Malvern5
3.95
3.80
1.75
2
1.75
O2.5
1.52
Kyllä
1.52
BTTS
1.52
5.2
✓ BTTS
1.525.2
Kingston City vs Springvale, Victoria Premier League 2, alkaa klo 10:45. Kertoimet: 4.10 koti, 3.70 tasapeli, 1.66 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.48, luottamus 1.8/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Kingston City0
Springvale1
4.10
3.70
1.66
X2
1.15
O2.5
1.48
Kyllä
1.50
O2.5
1.48
1.8
O2.5
1.481.8
Springvale vs Nunawading, Victoria Premier League 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.38 koti, 3.45 tasapeli, 2.48 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 7.8/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Springvale0
Nunawading2
2.38
3.45
2.48
1
2.38
O2.5
1.53
Ei
2.45
1X
1.40
7.8
1X
1.407.8
Moreland City vs Springvale, Victoria Premier League 2, alkaa klo 05:00. Kertoimet: 2.70 koti, 3.40 tasapeli, 2.23 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 4.6/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Moreland City0
Springvale1
2.70
3.40
2.23
2
2.23
O2.5
1.52
Kyllä
1.47
X2
1.33
4.6
✓ X2
1.334.6
Springvale vs Keilor Park, Victoria Premier League 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.62 koti, 3.70 tasapeli, 2.30 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.60, luottamus 3.4/10. Lopputulos 5–2, vihje ei osunut.
Loppu
Springvale5
Keilor Park2
2.62
3.70
2.30
2
▴2.65
U3.5
1.45
Ei
2.25
X2
▴1.60
3.4
X2
▴1.603.4
Eastern Lions vs Springvale, Victoria Premier League 2, alkaa klo 10:45. Kertoimet: 1.72 koti, 3.75 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.47, luottamus 1.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Eastern Lions0
Springvale0
1.72
3.75
3.80
1X
1.18
O2.5
1.47
Kyllä
1.50
O2.5
1.47
1.0
O2.5
1.471.0

Kauden tilastot

Victoria Premier League 2 Australia · Kausi 2026
26Ottelut Voittoprosentti 35%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131326
Voitot459
Tasapelit325
Tappiot6612
Tehdyt maalit181432
Päästetyt maalit222446
Tehtyjen maalien keskiarvo1.41.11.2
Päästettyjen maalien keskiarvo1.71.81.8
Nollapelit347
Ottelut ilman maalia437
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-2
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti2-5
Vieras8-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras8
Putket
Voitot2
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
7–1
0-15
5–7
16-30
3–2
31-45
1–3
46-60
3–7
61-75
5–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.573%
19 Ottelut
Yli 1.531%
8 Ottelut
Yli 2.512%
3 Ottelut
Yli 3.54%
1 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - Victoria Premier League 2
# Joukkue O M P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Springvale – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Springvale? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Springvale otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 8 ottelua, joissa Springvale on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 37.5%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Victoria Premier League 2-kaudella Springvale on saavuttanut 9 voittoa, 5 tasapeliä ja 12 tappiota 26 ottelussa, tehden 32 maalia (1.2 per ottelu) ja päästäen 46, pitäen 7 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Springvale ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Springvale on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.