Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Forres Mechanics

Forres Mechanics Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

6
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
WLDLLW
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / ottelu
Forres Mechanics päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 18 ottelussa
Forres Mechanics: alle 3,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
Forres Mechanics ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Forres Mechanics vs Buckie Thistle, Football League - Highland League, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 3.55 koti, 4.10 tasapeli, 1.70 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.70, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Forres Mechanics2
Buckie Thistle1
▴3.55
▴4.10
▾1.70
2
▾1.70
U3.5
1.70
Ei
2.50
2
▾1.70
5.0
2
▾1.705.0
Formartine United vs Forres Mechanics, Football League - Highland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.25 koti, 5.55 tasapeli, 8.40 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.25, luottamus 2.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Formartine Utd2
Forres Mechanics1
1.25
5.55
8.40
1
1.25
U3.5
▴1.83
Kyllä
▾1.73
1
1.25
2.0
✓ 1
1.252.0
Forres Mechanics vs Clachnacuddin, Football League - Highland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.70 koti, 3.90 tasapeli, 1.73 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.35, luottamus 4.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Forres Mechanics1
Clachnacuddin1
3.70
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
O2.5
1.35
Kyllä
1.41
O2.5
1.35
4.0
O2.5
1.354.0
Forres Mechanics vs Brechin, Football League - Highland League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 7.50 koti, 5.50 tasapeli, 1.29 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Forres Mechanics0
Brechin1
7.50
5.50
1.29
2
1.29
O2.5
▾1.46
Kyllä
▾1.88
2
1.29
8.0
✓ 2
1.298.0
Keith vs Forres Mechanics, Football League - Highland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.42 koti, 3.35 tasapeli, 2.55 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.42, luottamus 3.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Keith1
Forres Mechanics0
2.42
3.35
2.55
1
2.42
O2.5
1.55
Ei
2.47
1X
1.42
3.8
✓ 1X
1.423.8
Deveronvale vs Forres Mechanics, Football League - Highland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.82 koti, 3.70 tasapeli, 2.07 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.62, luottamus 5.2/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Deveronvale1
Forres Mechanics2
▾2.82
▴3.70
2.07
1
▾2.82
O2.5
1.31
Ei
3.05
1X
▴1.62
5.2
1X
▴1.625.2
Turriff Utd vs Forres Mechanics, Football League - Highland League, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 1.82 koti, 3.85 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Turriff Utd2
Forres Mechanics2
▾1.82
▴3.85
▴3.40
1
▾1.82
O2.5
▾1.38
Ei
▾2.70
1X
▾1.26
5.0
✓ 1X
▾1.265.0

Kauden tilastot

Football League - Highland League Skotlanti · Kausi 2026
16Ottelut Voittoprosentti 44%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut8816
Voitot437
Tasapelit123
Tappiot336
Tehdyt maalit171229
Päästetyt maalit141226
Tehtyjen maalien keskiarvo2.11.51.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.81.51.6
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-1
Vieras2-4
Suurin tappio
Koti2-5
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Putket
Voitot3
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–7
0-15
5–5
16-30
3–4
31-45
2–3
46-60
6–1
61-75
4–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.581%
13 ottelua
Yli 1.556%
9 ottelua
Yli 2.525%
4 ottelua
Yli 3.513%
2 ottelua
Yli 4.56%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Skotlanti - Football League - Highland League
# Joukkue O M P
1 Brora Rangers 34 97-35 75
2 Brechin 34 78-23 74
3 Formartine United 34 65-27 71
4 Fraserburgh 34 75-39 68
5 Clachnacuddin 34 78-40 61
6 Keith 34 52-47 58
7 Banks O' Dee 33 57-34 57
8 Buckie Thistle 34 62-47 53
9 Nairn County 34 56-52 49
10 Turriff United 34 60-50 48
11 Huntly 34 46-43 43
12 Strathspey Thistle 34 49-83 41
13 Forres Mechanics 34 52-67 40
14 Deveronvale 34 46-87 37
15 Inverurie Loco Works 34 47-66 33
16 Wick Academy 33 41-64 27
17 Lossiemouth 34 20-76 17
18 Rothes 34 33-134 7
Promotion Playoff Relegation Playoff

Forres Mechanics – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Forres Mechanics? NerdyTips tuottaa joukkueen Forres Mechanics otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 6 ottelua, joissa Forres Mechanics on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Football League - Highland League -kaudella Forres Mechanics on pelannut 16 ottelua: 7 voittoa, 3 tasapeliä ja 6 tappiota. Se on tehnyt 29 maalia (1.8 per ottelu), päästänyt 26 ja pitänyt 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Forres Mechanics päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Forres Mechanics on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.