Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Gernika

Gernika Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

43
Ennustetut ottelut
58.1%
Ennustettavuusaste
DDLDLD
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / ottelu
Gernika teki maalin viimeisissä 8 ottelussa
Gernika: molemmat tekivät maalin viimeisissä 5 ottelussa
Gernika: yli 1,5 maalia viimeisissä 8 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Gernika vs Marino de Luanco, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.90 koti, 3.30 tasapeli, 4.05 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.37, luottamus 5.7/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Gernika0
Marino L0
1.90
3.30
4.05
1X
▾1.20
O1.5
1.37
Ei
▾1.77
O1.5
1.37
5.7
O1.5
1.375.7
Atletico Astorga vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 2.90 koti, 3.25 tasapeli, 2.27 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 5.7/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Atl. Astorga1
Gernika1
▴2.90
▴3.25
▾2.27
2
▾2.27
O1.5
1.33
Kyllä
▴1.78
X2
▾1.35
5.7
✓ X2
▾1.355.7
Gernika vs Amorebieta, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.25 koti, 3.00 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Gernika 1
Amorebieta2
▴2.25
▾3.00
▴3.25
1
▴2.25
U2.5
▾1.52
Ei
▾1.73
1X
▾1.29
8.0
1X
▾1.298.0
Deportivo Alaves II vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.20 tasapeli, 4.00 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.60, luottamus 2.1/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Alaves B1
Gernika1
▴1.95
3.20
▾4.00
X2
▴1.82
U2.5
1.60
Ei
▴1.75
U2.5
▾1.60
2.1
✓ U2.5
▾1.602.1
Gernika vs Sestao River, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.60 koti, 2.95 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 4.3/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Gernika1
Sestao2
▴2.60
▾2.95
▾2.80
1
▴2.60
O1.5
▾1.44
Ei
▴1.75
1X
▴1.37
4.3
1X
▴1.374.3
Coruxo vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.10 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.44, luottamus 4.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Coruxo 1
Gernika1
▴2.02
▾3.10
▾3.80
2
▾3.80
O1.5
▴1.44
Ei
▾1.71
O1.5
▴1.44
4.0
✓ O1.5
▴1.444.0
Gernika vs Llanera, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.97 koti, 3.40 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.25, luottamus 3.4/10. Lopputulos 4–0, vihje ei osunut.
Loppu
Gernika4
Llanera 0
▴1.97
▾3.40
▾3.80
1
▴1.97
U3.5
1.25
Ei
▴1.85
U3.5
1.25
3.4
U3.5
1.253.4
Arosa vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.15 koti, 3.20 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.29, luottamus 4.4/10. Lopputulos 0–4, vihje ei osunut.
Loppu
Arosa0
Gernika4
▴2.15
▾3.20
▾3.25
1
▴2.15
U3.5
▴1.29
Kyllä
▾1.77
U3.5
▴1.29
4.4
U3.5
▴1.294.4

Kauden tilastot

Segunda División RFEF - Group 1 Espanja · Kausi 2026
9Ottelut Voittoprosentti 22%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut549
Voitot112
Tasapelit235
Tappiot202
Tehdyt maalit8715
Päästetyt maalit639
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.81.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.20.81.0
Nollapelit213
Ottelut ilman maalia101
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras0-4
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras-
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras1
Putket
Voitot2
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–3
0-15
3–0
16-30
2–0
31-45
2–0
46-60
3–1
61-75
4–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
76-901
1Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.589%
8 ottelua
Yli 1.533%
3 ottelua
Yli 2.522%
2 ottelua
Yli 3.522%
2 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Espanja - Segunda División RFEF - Group 1
# Joukkue O M P
1 Sestao River 9 11-3 22
2 Deportivo Alavés II 9 23-12 20
3 Bergantiños 9 20-11 18
4 Eibar II 9 15-8 17
5 Amorebieta 9 11-8 16
6 Compostela 9 11-8 14
7 Ourense CF 9 9-9 14
8 Real Oviedo II 9 12-15 14
9 Portugalete 9 12-12 13
10 Gernika 9 15-9 11
11 Basconia 9 13-14 11
12 Coruxo 9 8-12 8
13 Arosa 9 15-20 8
14 Racing Santander II 9 12-17 8
15 Marino de Luanco 9 8-13 8
16 Atlético Astorga 9 11-14 7
17 Llanera 9 12-21 7
18 Gimnástica Torrelavega 9 7-19 5
Promotion Promotion - Segunda RFEF - Promotion Play Offs Segunda RFEF - Play Out Relegation

Gernika – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Gernika? NerdyTips tuottaa joukkueen Gernika otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 43 ottelua, joissa Gernika on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 58.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Segunda División RFEF - Group 1 -kaudella Gernika on pelannut 9 ottelua: 2 voittoa, 5 tasapeliä ja 2 tappiota. Se on tehnyt 15 maalia (1.7 per ottelu), päästänyt 9 ja pitänyt 3 nollapeliä.

Joukkueen Gernika arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €1.00m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Gernika päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Gernika on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.