Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Granville

Granville Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€25.00Th. Ø 33.0 National 2 - Group A
19
Ennustetut ottelut
57.9%
Ennustettavuusaste
WDLLWD
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / Ottelu
Granville teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Molemmat joukkueet tekivät maalin Granville:n viimeisissä 5 ottelussa
Granville ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 31 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Granville ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Chauray vs Granville, National 2 - Group A, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 3.15 koti, 3.10 tasapeli, 2.27 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 7.0/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Chauray0
Granville1
▴3.15
3.10
▾2.27
2
▾2.27
O1.5
▾1.33
Kyllä
▾1.77
X2
▾1.35
7.0
✓ X2
▾1.357.0
Granville vs Avranches, National 2 - Group A, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.72 koti, 3.80 tasapeli, 4.25 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.72, luottamus 5.1/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Granville1
Avranches1
▾1.72
▴3.80
▴4.25
1
▾1.72
O1.5
▾1.30
Ei
▾1.83
1
▾1.72
5.1
1
▾1.725.1
Granville vs La Roche VF, National 2 - Group A, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 5.50 koti, 3.85 tasapeli, 1.56 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 2.32, luottamus 6.7/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Granville0
La Roche VFLa Roche0
▴5.50
▾3.85
1.56
1
▾5.10
U3.5
1.47
Kyllä
▾1.69
1X
▾2.32
6.7
✓ 1X
▾2.326.7
Les Herbiers vs Granville, National 2 - Group A, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.65 tasapeli, 3.30 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.33, luottamus 3.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Les Herbiers2
Granville2
▾1.95
▴3.65
▴3.30
1
▾1.95
O1.5
1.33
Kyllä
1.87
O1.5
1.33
3.5
✓ O1.5
1.333.5
Granville vs Poitiers, National 2 - Group A, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.91 koti, 3.55 tasapeli, 4.25 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.91, luottamus 7.3/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Granville0
Poitiers1
▾1.91
▴3.55
▴4.25
1
▾1.91
O1.5
▾1.37
Ei
▾1.75
1
▾1.91
7.3
1
▾1.917.3
Bayonne vs Granville, National 2 - Group A, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.62 koti, 3.75 tasapeli, 5.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.62, luottamus 4.9/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Bayonne0
Granville0
▾1.62
▴3.75
▴5.00
1
▾1.62
O1.5
▾1.33
Ei
▾1.71
1
▾1.62
4.9
1
▾1.624.9
Granville vs Angouleme, National 2 - Group A, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.25 tasapeli, 2.67 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.45, luottamus 5.3/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Granville3
Angouleme0
▾2.50
▴3.25
▴2.67
1
▾2.50
O1.5
1.42
Ei
▾1.75
1X
▾1.45
5.3
✓ 1X
▾1.455.3
Kertoimet: 2.14 koti, 3.10 tasapeli, 2.90 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.34, luottamus 6.1/10. Lopputulos 0–1.
Loppu
Guingamp II0
Granville1
2.14
3.10
2.90
1
2.14
O1.5
1.34
Kyllä
1.76
O1.5
1.34
6.1
O1.5
1.346.1
Kertoimet: 2.60 koti, 3.00 tasapeli, 2.60 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.65, luottamus 1.6/10. Lopputulos 1–1.
Loppu
Vitre1
Granville1
2.60
3.00
2.60
1X
1.50
U2.5
1.65
Ei
1.85
U2.5
1.65
1.6
U2.5
1.651.6

Kauden tilastot

National 2 - Group B Ranska · Kausi 2026
7Ottelut Voittoprosentti 43%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut437
Voitot303
Tasapelit022
Tappiot112
Tehdyt maalit6410
Päästetyt maalit5510
Tehtyjen maalien keskiarvo1.51.31.4
Päästettyjen maalien keskiarvo1.31.71.4
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-1
Vieras-
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras2-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Putket
Voitot2
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–3
0-15
1–2
16-30
2–1
31-45
0–0
46-60
3–0
61-75
0–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
7 Ottelut
Yli 1.543%
3 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Granville – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Granville? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Granville otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 19 ottelua, joissa Granville on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 57.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä National 2 - Group B-kaudella Granville on saavuttanut 3 voittoa, 2 tasapeliä ja 2 tappiota 7 ottelussa, tehden 10 maalia (1.4 per ottelu) ja päästäen 10, pitäen 1 nollapeliä.

Joukkueen Granville arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €25.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Granville ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Granville on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.