Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Gwangju FC

Gwangju FC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€6.85m Ø 26.8 K League 1
116
Ennustetut ottelut
69.0%
Ennustettavuusaste
DDDLDL
Viimeaikainen vire
1
Maalit / Ottelu
Gwangju FC on ollut ilman voittoa viimeiset 8 ottelua
Gwangju FC päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 8 ottelussa
Seuraava ottelu K League 1 · su 18. lokak. · 6.00
Daejeon
VS06:00
Gwangju FC
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Gwangju FC vs Ulsan H, K League 1, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 4.75 koti, 4.20 tasapeli, 1.63 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.63, luottamus 5.3/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Gwangju FC1
Ulsan HUlsan HD1
▴4.75
▴4.20
▾1.63
2
▾1.63
O2.5
▾1.60
Kyllä
▾1.62
2
▾1.63
5.3
2
▾1.635.3
Jeonbuk Motors vs Gwangju FC, K League 1, alkaa klo 08:30. Kertoimet: 1.44 koti, 4.70 tasapeli, 6.90 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.72, luottamus 3.4/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Jeonbuk MotorsJeonbuk2
Gwangju FC2
▴1.44
▾4.70
▾6.90
X2
▾2.85
O2.5
▴1.72
Kyllä
▴1.90
O2.5
1.72
3.4
✓ O2.5
1.723.4
Gwangju FC vs FC Anyang, K League 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.25 koti, 3.35 tasapeli, 2.30 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.32, luottamus 4.2/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Gwangju FC1
FC AnyangAnyang1
▾3.25
▴3.35
▴2.30
1X
1.65
O1.5
▾1.32
Kyllä
▾1.75
O1.5
▾1.32
4.2
✓ O1.5
▾1.324.2
Gwangju FC vs Jeju U, K League 1, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 4.00 koti, 3.55 tasapeli, 1.91 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 7.1/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Gwangju FC0
Jeju UJeju SK1
▴4.00
▴3.55
▾1.91
2
▾1.91
O1.5
▾1.27
Kyllä
▾1.71
X2
1.28
7.1
✓ X2
1.287.1
Gimcheon Sangmu FC vs Gwangju FC, K League 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.52 koti, 4.35 tasapeli, 5.90 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.42, luottamus 5.1/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gwangju FC2
▾1.52
▴4.35
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▴1.42
Kyllä
▾1.80
U3.5
▴1.42
5.1
U3.5
▴1.425.1
Gwangju FC vs FC Seoul, K League 1, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 7.70 koti, 5.10 tasapeli, 1.38 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.38, luottamus 10/10. Lopputulos 2–5, vihje osui.
Loppu
Gwangju FC 22
FC SeoulSeoul5
▴7.70
▴5.10
▾1.38
2
▾1.38
U3.5
▴1.50
Ei
▴1.85
2
▾1.38
10
✓ 2
▾1.3810
Gangwon FC vs Gwangju FC, K League 1, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.53 koti, 4.05 tasapeli, 6.80 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.25, luottamus 7.6/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Gangwon FCGangwon 2
Gwangju FC2
▴1.53
4.05
▾6.80
1
▴1.53
U3.5
▾1.25
Kyllä
2.30
U3.5
▾1.25
7.6
U3.5
▾1.257.6

Gwangju FC Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.8
Pallonhallinta
48%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
2.7
KurinalaisuusKortit / ottelu
1.2
Voittoprosentti
10%

Kauden tilastot

K League 1 Etelä-Korea · Kausi 2026
30Ottelut Voittoprosentti 3%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut161430
Voitot101
Tasapelit5712
Tappiot10717
Tehdyt maalit12921
Päästetyt maalit313263
Tehtyjen maalien keskiarvo0.80.60.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.92.32.1
Nollapelit224
Ottelut ilman maalia8816
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-2
Vieras-
Suurin tappio
Koti0-5
Vieras5-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot8
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–7
0-15
1–9
16-30
3–10
31-45
4–16
46-60
4–6
61-75
3–16
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-4-223 G
4-1-4-13 G
4-2-3-12 G
5-4-11 G
64Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.547%
14 Ottelut
Yli 1.520%
6 Ottelut
Yli 2.53%
1 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
J. Iredale J. Iredale 26 FWD 6.98
A. Ba Loua A. Ba Loua 29 MID 6.82
Moon Min-seo Moon Min-seo 21 MID 6.76
Park Seong Hyun Park Seong Hyun 0 MID 6.65
Kim Yong-Wook Kim Yong-Wook 19 DEF 6.60
Park Jeong-In Park Jeong-In 25 FWD 6.60
Jung Ji-Hun Jung Ji-Hun 21 MID 6.56
Kim Jin-Ho Kim Jin-Ho 25 DEF 6.53
Bae-hyeon Gong Bae-hyeon Gong 18 DEF 6.47
Yu Je-Ho Yu Je-Ho 25 MID 6.41
Kang Hui-Su Kang Hui-Su 22 MID 6.40
Choi Kyoung-Rok Choi Kyoung-Rok 30 FWD 6.30
Kwon Sung-Yun Kwon Sung-Yun 24 DEF 6.23
Kim Yun-Ho Kim Yun-Ho 18 FWD 6.20
Bae Jin-Woo Bae Jin-Woo 23 DEF 6.20
Lee Yong-Jick Lee Yong-Jick 34 MID 6.15
H. Friðjónsson H. Friðjónsson 32 FWD 6.10
Ha Seung-Un Ha Seung-Un 27 MID 6.09
Jang Suk-Hwan Jang Suk-Hwan 21 DEF 6.09
Yong-Jun Hong Yong-Jun Hong 22 MID 6.05
T. van Grunsven T. van Grunsven 26 DEF 5.90
Kim Dong-Hwa Kim Dong-Hwa 22 GK 5.73
Shin Chang-Moo Shin Chang-Moo 33 MID 5.42
Ahn Young-Kyu Ahn Young-Kyu 36 DEF 5.41
João Pedro João Pedro 23 DEF 5.38
Min Sang-Gi Min Sang-Gi 34 DEF 5.22
Park Won-Jae Park Won-Jae 31 DEF 5.15
Ju Se-Jong Ju Se-Jong 35 MID 5.12
Lee Min-Gi Lee Min-Gi 32 DEF 4.90
Ahn Hyeok-Ju Ahn Hyeok-Ju 21 FWD 3.76
Kim Kyeong-Min Kim Kyeong-Min 34 GK 2.93
E. Saitoski E. Saitoski 22 MID 1.64
Roh Hee-Dong Roh Hee-Dong 23 GK -
Kwak Sung-Hun Kwak Sung-Hun 19 DEF -
Yong-hyuk Kim Yong-hyuk Kim 19 - 0.00

Sarjataulukko

Etelä-Korea - K League 1
# Joukkue O M P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Gwangju FC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Gwangju FC? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Gwangju FC otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 116 ottelua, joissa Gwangju FC on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 69.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä K League 1-kaudella Gwangju FC on saavuttanut 1 voittoa, 12 tasapeliä ja 17 tappiota 30 ottelussa, tehden 21 maalia (0.7 per ottelu) ja päästäen 63, pitäen 4 nollapeliä.

Joukkueen Gwangju FC arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €6.85m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Gwangju FC ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Gwangju FC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.