Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Mławianka Mława

Mlawa Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

28
Ennustetut ottelut
67.9%
Ennustettavuusaste
LLDWLL
Viimeaikainen vire
2.40
Maalit / ottelu
Mławianka Mława teki maalin viimeisissä 8 ottelussa
Mławianka Mława päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 10 ottelussa
Mławianka Mława: molemmat tekivät maalin viimeisissä 8 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Mazovia Minsk Mazowiecki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.70 koti, 4.40 tasapeli, 4.65 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.43, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Mazovia3
Mlawa1
▾1.70
▴4.40
▴4.65
1
▾1.70
O2.5
▾1.40
Kyllä
▴1.43
BTTS
▴1.43
8.0
✓ BTTS
▴1.438.0
Mlawianka Mlawa vs Widzew II, III Liga - Group 1, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.92 koti, 3.65 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–4, vihje ei osunut.
Loppu
Mlawa1
Widzew II4
1.92
3.65
3.25
1
1.92
O2.5
1.38
Kyllä
1.37
1X
1.26
8.0
1X
1.268.0
Olimpia Zambrow vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.35 koti, 3.65 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.36, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Zambrow1
Mlawa1
▾2.35
▾3.65
▴3.05
1
▾2.35
O2.5
1.38
Kyllä
1.36
BTTS
1.36
8.0
✓ BTTS
1.368.0
Mlawianka Mlawa vs Polonia Lidzbark Warm., III Liga - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.17 koti, 3.80 tasapeli, 2.87 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.38, luottamus 6.6/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Mlawa3
Polonia Lidzbark2
2.17
3.80
▾2.87
2
▾2.87
O2.5
1.38
Kyllä
1.39
O2.5
1.38
6.6
✓ O2.5
1.386.6
Olimpia Elblag vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.85 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 7.5/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Olimpia Elblag2
Mlawa1
▾2.40
▴3.85
▴3.05
1
▾2.40
O2.5
1.42
Kyllä
▴1.42
O2.5
1.42
7.5
✓ O2.5
1.427.5
Mlawianka Mlawa vs Swit, III Liga - Group 1, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.90 koti, 3.55 tasapeli, 2.20 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Mlawa2
Swit Nowy Dwor4
2.90
3.55
2.20
2
2.20
O2.5
1.44
Kyllä
1.40
O2.5
1.44
8.0
✓ O2.5
1.448.0
Zabkovia Zabki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.78 koti, 4.15 tasapeli, 3.90 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.46, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–4, vihje osui.
Loppu
Zabki3
Mlawa4
1.78
4.15
3.90
1
1.78
O2.5
1.46
Kyllä
1.45
O2.5
1.46
8.0
✓ O2.5
1.468.0
Mlawianka Mlawa vs Troszyn, III Liga - Group 1, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.60 tasapeli, 2.60 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.41, luottamus 6.4/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Mlawa4
Troszyn1
2.40
3.60
2.60
2
2.60
O2.5
▾1.41
Kyllä
▾1.37
O2.5
▾1.41
6.4
✓ O2.5
▾1.416.4
Mlawianka Mlawa vs Bron Radom, III Liga - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.80 koti, 4.10 tasapeli, 4.05 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Mlawa3
Bron Radom2
▾1.80
▴4.10
▴4.05
1
▾1.80
O2.5
▾1.57
Ei
▾2.30
1X
▾1.25
8.0
✓ 1X
▾1.258.0
Mlawianka Mlawa vs Znicz Biala Piska, III Liga - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.23 koti, 8.00 tasapeli, 13.00 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla, kerroin 1.55, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Mlawa4
Biala Piska0
▾1.23
▴8.00
▴13.00
1
▾1.23
O3.5
1.65
Ei
2.25
H1
1.55
5.0
✓ H1
1.555.0

Kauden tilastot

III Liga - Group 1 Puola · Kausi 2026
15Ottelut Voittoprosentti 27%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7815
Voitot224
Tasapelit022
Tappiot549
Tehdyt maalit121628
Päästetyt maalit172441
Tehtyjen maalien keskiarvo1.72.01.9
Päästettyjen maalien keskiarvo2.43.02.7
Nollapelit011
Ottelut ilman maalia213
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras3-4
Suurin tappio
Koti1-4
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras7
Putket
Voitot2
Tappiot3
Rangaistuspotkut
0/ 3
0% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
7–2
0-15
2–4
16-30
3–7
31-45
6–10
46-60
5–5
61-75
4–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.580%
12 ottelua
Yli 1.553%
8 ottelua
Yli 2.533%
5 ottelua
Yli 3.520%
3 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Puola - III Liga - Group 1
# Joukkue O M P
1 Weszlo 15 30-17 32
2 Wigry Suwałki 15 30-15 31
3 Mazovia Minsk Mazowiecki 16 39-29 30
4 Swit 16 32-23 29
5 Warta Sieradz 16 28-22 28
6 Ząbkovia Ząbki 16 29-25 25
7 Wisła Płock II 16 30-28 25
8 Pelikan Łowicz 15 25-22 24
9 Olimpia Zambrów 15 31-31 21
10 Olimpia Elbląg 16 21-24 21
11 Jagiellonia II 15 27-27 20
12 Widzew II 15 28-25 19
13 ŁKS Łódź II 15 27-30 18
14 Lechia T. Mazowiecki 16 25-33 17
15 Polonia Lidzbark Warm. 15 25-29 15
16 Troszyn 15 17-30 14
17 Mławianka Mława 16 29-44 14
18 Łomża 15 16-35 4

Mławianka Mława – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Mławianka Mława? NerdyTips tuottaa joukkueen Mławianka Mława otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 28 ottelua, joissa Mławianka Mława on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 67.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä III Liga - Group 1 -kaudella Mławianka Mława on pelannut 15 ottelua: 4 voittoa, 2 tasapeliä ja 9 tappiota. Se on tehnyt 28 maalia (1.9 per ottelu), päästänyt 41 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Mławianka Mława päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Mławianka Mława on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.