Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
St Patrick's Athl.

Patrick's A Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€4.78m Ø 27.0 Premier Division
125
Ennustetut ottelut
64.0%
Ennustettavuusaste
LDLLWW
Viimeaikainen vire
1.67
Maalit / ottelu
St Patrick's Athl. ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 22 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

St Patrick's Athl. vs Bohemians, Premier Division, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.89 koti, 3.65 tasapeli, 4.10 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.24, luottamus 1.0/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Patrick's A2
Bohemians3
▾1.89
▴3.65
▴4.10
1X
▾1.24
O1.5
▾1.23
Ei
▾2.12
1X
▾1.24
1.0
1X
▾1.241.0
Galway United vs St Patrick's Athl., Premier Division, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 4.75 koti, 3.85 tasapeli, 1.70 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.70, luottamus 5.6/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Galway0
Patrick's A0
▴4.75
▴3.85
▾1.70
2
▾1.70
U3.5
▴1.44
Ei
▴2.10
2
▾1.70
5.6
2
▾1.705.6
Derry City vs Patrick's A, Premier Division, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 3.75 koti, 3.35 tasapeli, 2.12 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.33, luottamus 4.2/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Derry City1
Patrick's A0
▴3.75
▴3.35
▾2.12
X
▴3.35
O1.5
▴1.33
Kyllä
▴1.82
O1.5
▴1.33
4.2
O1.5
▴1.334.2
St Patrick's Athl. vs Shelbourne, Premier Division, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 1.58 koti, 4.10 tasapeli, 5.60 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 3.3/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Patrick's A1
Shelbourne 2
▾1.58
▴4.10
▴5.60
X2
▴2.50
U3.5
▴1.42
Ei
▾1.92
U3.5
▴1.42
3.3
✓ U3.5
▴1.423.3
Sligo Rovers vs Patrick's A, Premier Division, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 8.50 koti, 5.00 tasapeli, 1.35 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.35, luottamus 10/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Sligo Rovers0
Patrick's A1
▴8.50
▴5.00
▾1.35
2
▾1.35
U3.5
▴1.47
Kyllä
1.93
2
▾1.35
10
✓ 2
▾1.3510
Dundalk vs Patrick's A, Premier Division, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 3.55 koti, 3.75 tasapeli, 2.02 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.20, luottamus 6.9/10. Lopputulos 0–4, vihje osui.
Loppu
Dundalk0
Patrick's A4
▴3.55
▴3.75
▾2.02
2
▾2.02
O1.5
▾1.20
Kyllä
▾1.57
O1.5
▾1.20
6.9
✓ O1.5
▾1.206.9
St Patrick's Athl. vs Shamrock Rovers, Premier Division, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.25 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.39, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Patrick's A2
Shamrock Rovers0
▴2.32
3.25
▾3.25
1
▴2.32
O1.5
▾1.34
Kyllä
▾1.80
1X
▴1.39
8.5
✓ 1X
▴1.398.5

Kauden tilastot

Premier Division Irlanti · Kausi 2026
36Ottelut Voittoprosentti 47%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut181836
Voitot10717
Tasapelit369
Tappiot5510
Tehdyt maalit342155
Päästetyt maalit151631
Tehtyjen maalien keskiarvo1.91.21.5
Päästettyjen maalien keskiarvo0.80.90.9
Nollapelit7714
Ottelut ilman maalia4812
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras0-4
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Putket
Voitot4
Tappiot2
Rangaistuspotkut
4/ 5
80.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
10–6
0-15
8–1
16-30
9–6
31-45
9–4
46-60
8–8
61-75
11–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-4-210 G
3-1-4-25 G
5-3-24 G
3-5-24 G
59Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.567%
24 ottelua
Yli 1.547%
17 ottelua
Yli 2.525%
9 ottelua
Yli 3.514%
5 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
S. Hoare S. Hoare 31 DEF 7.30
J. Redmond J. Redmond 25 DEF 7.26
J. Lennon J. Lennon 27 MID 7.20
L. Turner L. Turner 23 DEF 7.18
K. Leavy K. Leavy 23 MID 7.07
J. Anang J. Anang 25 GK 6.97
A. Keena A. Keena 26 FWD 6.97
C. Forrester C. Forrester 33 MID 6.81
R. Edmondson R. Edmondson 24 FWD 6.76
Z. Elbouzedi Z. Elbouzedi 27 DEF 6.72
A. Olusanya A. Olusanya 25 FWD 6.57
M. Mata M. Mata 25 FWD 6.56
B. Baggley B. Baggley 23 MID 6.50
J. McClelland J. McClelland 28 DEF 6.40
J. Brown J. Brown 27 DEF 6.38
S. Power S. Power 27 FWD 6.30
R. Palmer R. Palmer 27 MID 6.27
A. Breslin A. Breslin 28 DEF 6.22
D. Nugent D. Nugent 24 MID 6.09
T. Grivosti T. Grivosti 26 DEF 5.68
S. Rooney S. Rooney 17 FWD 4.91
R. Sheridan R. Sheridan 16 MID 4.87
R. Bartley R. Bartley 19 MID 4.67
G. Nzingo G. Nzingo 20 MID 4.27
R. Boyce R. Boyce 24 DEF 3.40
B. Canny B. Canny 17 DEF 3.30
S. McHale S. McHale 20 DEF 2.67
D. Rogers D. Rogers 31 GK 2.63

Sarjataulukko

Irlanti - Premier Division
# Joukkue O M P
1 Shamrock Rovers 36 59-38 68
2 Bohemians 36 63-44 65
3 St Patrick's Athl. 36 55-31 60
4 Shelbourne 36 52-50 49
5 Derry City 36 50-47 48
6 Dundalk 36 55-59 45
7 Waterford 36 54-61 43
8 Galway United 36 46-53 42
9 Drogheda United 36 44-57 40
10 Sligo Rovers 36 28-66 25
Play-offs Qualifying Relegation Play-offs Relegation

St Patrick's Athl. – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle St Patrick's Athl.? NerdyTips tuottaa joukkueen St Patrick's Athl. otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 125 ottelua, joissa St Patrick's Athl. on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 64.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Premier Division -kaudella St Patrick's Athl. on pelannut 36 ottelua: 17 voittoa, 9 tasapeliä ja 10 tappiota. Se on tehnyt 55 maalia (1.5 per ottelu), päästänyt 31 ja pitänyt 14 nollapeliä.

Viimeisissä 10 ottelussaan St Patrick's Athl. on kirjannut keskimäärin 56 %:n pallonhallinnan, 1.88 xG ja 6.2 kulmapotkua ottelua kohden, ja sen voittoprosentti on 50 %.

Joukkueen St Patrick's Athl. arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €4.78m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen St Patrick's Athl. päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

St Patrick's Athl. on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.