1. Jalkapalloennusteet
  2. Liigat
  3. First League
  4. Spartak Varna
Spartak Varna

Spartak Varna Ennusteet, tilastot ja vire

Markkina-arvo: €5.16m
KEY INSIGHT Spartak Varna on ollut kotona tappiotta viimeiset 7 ottelua

Viimeaikainen vire

WDWDW
76 Ennustetut ottelut
65.79% Ennustettavuusaste

AI-ennusteet

Palvelun tarjoaa NerdyTips

14:15

Tulossa
Spartak Varna
Spartak Varna
vs
Lokomotiv P
Lokomotiv P
3.15
3.25
2.27

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:00

Päättynyt
Cherno M
Cherno More Varna
0 : 3
Spartak Varna
Spartak Varna
1.78
3.45
4.9

1

1.78

O1.5

1.42

YES

2.05

O1.5

1.42
3/10

12:00

Päättynyt
Spartak Varna
Spartak Varna
2 : 2
CSKA 1948
CSKA 1948
5.8
4.1
1.63

2

1.63

U3.5

1.33

NO

1.78

NG

1.78
6.3/10

12:00

Päättynyt
Spartak Varna
Spartak Varna
7 : 3
Dobrudzha
Dobrudzha
2.15
3.35
2.92

1

2.15

U3.5

1.3

NO

2.02

U3.5

1.3
6.6/10

11:30

Päättynyt
Spartak Varna
Spartak Varna
0 : 0
Dunav Ruse
Dunav Ruse
2.15
3.2
3.2

1

2.15

U3.5

1.27

YES

1.76

1X

1.3
7.3/10

11:00

Päättynyt
Spartak Varna
Spartak Varna
3 : 0
Lokomotiv S
Lokomotiv S
1.61
4.2
5.2

X2

2.45

U3.5

1.45

NO

1.98

U3.5

1.45
2.5/10

12:30

Päättynyt
red card Montana
Montana
0 : 2
Spartak Varna
Spartak Varna
11
5.4
1.3

2

1.3

U3.5

1.52

YES

2.22

U3.5

1.52
5.6/10

08:15

Päättynyt
Septemvri
Septemvri Sofia
1 : 0
Spartak Varna
Spartak Varna
1.9
3.45
4.25

1

1.9

U2.5

1.9

NO

2

U2.5

1.9
4.4/10

13:00

Päättynyt
Spartak Varna
Spartak Varna
1 : 1
Dobrudzha
Dobrudzha
3.25
3.05
2.57

1X

1.57

U2.5

1.52

NO

1.71

U2.5

1.52
3.3/10

09:30

Päättynyt
Botev Vratsa
Botev Vratsa
2 : 1
Spartak Varna
Spartak Varna
1.7
3.65
5

1

1.7

U3.5

1.3

NO

1.89

1

1.7
7.4/10

12:30

Päättynyt
red card Spartak Varna
Spartak Varna
1 : 2
Beroe
Beroe
2.3
3.35
3.15

1

2.3

U2.5

1.75

NO

1.98

U2.5

1.75
6.5/10

Spartak Varna ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö Spartak Varna ennusteita? NerdyTips tarjoaa tekoälyllä tuotettuja jalkapallovihjeitä joukkueelle Spartak Varna algoritmimme NT Apex avulla. Tähän mennessä olemme analysoineet 76 ottelua, joissa Spartak Varna on ollut mukana, parhaan vihjeen tarkkuudella 65.79%. Ennusteet kattavat Lopputuloksen, Under/Over, Molemmat joukkueet tekevät maalin, Oikean tuloksen, xG, Kulmapotkut ja Pallonhallinnan.

Nykyisellä First League-kaudella Spartak Varna on saavuttanut 0 voittoa, 1 tasapeliä ja 0 tappiota 1 ottelussa, tehden 2 maalia (2.0 per ottelu) ja päästäen 2, pitäen 0 nollapeliä.

Spartak Varna arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €5.16m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Spartak Varna ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Spartak Varna on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.

First LeagueBulgaria • Kausi 2026
Suorituskyvyn erittely
TilastoKotiVierasYhteensä
Ottelut101
Voitot000
Tasapelit101
Tappiot000
Tehdyt maalit202
Päästetyt maalit202
Tehtyjen maalien keskiarvo2.00.02.0
Päästettyjen maalien keskiarvo2.00.02.0
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Eniten tehtyjä maaleja
Koti 2
Vieras 0
Eniten päästettyjä maaleja
Koti 2
Vieras 0
Putket
Voitot 0
Tappiot 0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-4-2 1 G
2 Keltaiset
0 Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5 100%
1 Ottelut
Yli 1.5 100%
1 Ottelut
Yli 2.5 0%
0 Ottelut
Yli 3.5 0%
0 Ottelut
Yli 4.5 0%
0 Ottelut
Pelaaja Ikä Pel Arv
M. Kovalev
M. Kovalev
25 GK 7.26
Tailson
Tailson
26 MID 7.20
J. Lopes
J. Lopes
24 MID 7.10
Berna
Berna
23 MID 7.05
Pedro Victor
Pedro Victor
24 GK 7.04
J. Lopes
J. Lopes
24 FWD 6.88
Xande
Xande
24 MID 6.86
A. Granchov
A. Granchov
33 DEF 6.85
Georg Stojanovski
Georg Stojanovski
21 FWD 6.84
T. Marinov
T. Marinov
20 MID 6.81
D. Yordanov
D. Yordanov
20 MID 6.75
Mateo Jurić-Petrašilo
Mateo Jurić-Petrašilo
21 DEF 6.71
D. Krastev
D. Krastev
22 DEF 6.68
Ivan Aleksiev
Ivan Aleksiev
22 DEF 6.64
M. Georgiev
M. Georgiev
20 DEF 6.61
D. Ivanov
D. Ivanov
23 FWD 6.60
Lukas Magđinski
Lukas Magđinski
19 DEF 6.60
D. Lozev
D. Lozev
32 DEF 6.59
I. Budinov
I. Budinov
25 MID 6.59
D. Halachev
D. Halachev
20 FWD 6.58
Z. Pehlivanov
Z. Pehlivanov
28 MID 6.53
T. Chunchukov
T. Chunchukov
31 FWD 6.51
John Emmanuel
John Emmanuel
20 DEF 6.48
E. Yanchev
E. Yanchev
26 MID 6.46
P. Prindze
P. Prindze
22 FWD 6.44
C. Dhifallah
C. Dhifallah
35 MID 6.40
Tales
Tales
27 FWD 6.35
Kolako Johnson
Kolako Johnson
21 FWD 6.30
V. Dimitrov
V. Dimitrov
19 GK 6.30
Ndualu Pahama
Ndualu Pahama
32 FWD 6.28
B. Ivanov
B. Ivanov
24 DEF 6.25
A. Georgiev
A. Georgiev
28 DEF 6.22
K. Kurbanov
K. Kurbanov
20 MID 6.20
T. Millimono
T. Millimono
23 DEF 6.00