1. Fudbalski tipovi
  2. Lige
  3. First League
  4. Spartak Varna
Spartak Varna

Spartak Varna Prognoze, statistika i forma

Tržišna vrednost: €5.16m
KEY INSIGHT Spartak Varna je neporažen kod kuće u poslednjih 7 utakmica

Trenutna forma

WDWDW
76 Prognozirane utakmice
65.79% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

14:15

Uskoro
Spartak Varna
Spartak Varna
vs
Lokomotiv P
Lokomotiv P
3.15
3.25
2.27

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:00

Završeno
Cherno M
Cherno More Varna
0 : 3
Spartak Varna
Spartak Varna
1.78
3.45
4.9

1

1.78

O1.5

1.42

YES

2.05

O1.5

1.42
3/10

12:00

Završeno
Spartak Varna
Spartak Varna
2 : 2
CSKA 1948
CSKA 1948
5.8
4.1
1.63

2

1.63

U3.5

1.33

NO

1.78

NG

1.78
6.3/10

12:00

Završeno
Spartak Varna
Spartak Varna
7 : 3
Dobrudzha
Dobrudzha
2.15
3.35
2.92

1

2.15

U3.5

1.3

NO

2.02

U3.5

1.3
6.6/10

11:30

Završeno
Spartak Varna
Spartak Varna
0 : 0
Dunav Ruse
Dunav Ruse
2.15
3.2
3.2

1

2.15

U3.5

1.27

YES

1.76

1X

1.3
7.3/10

11:00

Završeno
Spartak Varna
Spartak Varna
3 : 0
Lokomotiv S
Lokomotiv S
1.61
4.2
5.2

X2

2.45

U3.5

1.45

NO

1.98

U3.5

1.45
2.5/10

12:30

Završeno
red card Montana
Montana
0 : 2
Spartak Varna
Spartak Varna
11
5.4
1.3

2

1.3

U3.5

1.52

YES

2.22

U3.5

1.52
5.6/10

08:15

Završeno
Septemvri
Septemvri Sofia
1 : 0
Spartak Varna
Spartak Varna
1.9
3.45
4.25

1

1.9

U2.5

1.9

NO

2

U2.5

1.9
4.4/10

13:00

Završeno
Spartak Varna
Spartak Varna
1 : 1
Dobrudzha
Dobrudzha
3.25
3.05
2.57

1X

1.57

U2.5

1.52

NO

1.71

U2.5

1.52
3.3/10

09:30

Završeno
Botev Vratsa
Botev Vratsa
2 : 1
Spartak Varna
Spartak Varna
1.7
3.65
5

1

1.7

U3.5

1.3

NO

1.89

1

1.7
7.4/10

12:30

Završeno
red card Spartak Varna
Spartak Varna
1 : 2
Beroe
Beroe
2.3
3.35
3.15

1

2.3

U2.5

1.75

NO

1.98

U2.5

1.75
6.5/10

Spartak Varna prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Spartak Varna prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Spartak Varna generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 76 utakmica sa učešćem Spartak Varna, uz tačnost najboljeg tipa od 65.79%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони First League, Spartak Varna beleži 0 pobeda, 1 remija i 0 poraza u 1 utakmica, uz 2 postignutih golova (2.0 po utakmici) i 2 primljenih, sa 0 utakmica bez primljenog gola.

Spartak Varna trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €5.16m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Spartak Varna prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Spartak Varna je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 160 liga.

First LeagueBulgaria • Sezona 2026
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice101
Pobede000
Nerešeno101
Porazi000
Postignuti golovi202
Primljeni golovi202
Prosek postignutih golova2.00.02.0
Prosek primljenih golova2.00.02.0
Utakmice bez primljenog gola000
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najviše postignutih golova
Domaćin 2
Gost 0
Najviše primljenih golova
Domaćin 2
Gost 0
Serije
Pobede 0
Porazi 0
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
4-4-2 1 G
2 Žuti
0 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 100%
1 Utakmice
Više od 1.5 100%
1 Utakmice
Više od 2.5 0%
0 Utakmice
Više od 3.5 0%
0 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Igrač God Poz Ocn
M. Kovalev
M. Kovalev
25 GK 7.26
Tailson
Tailson
26 MID 7.20
J. Lopes
J. Lopes
24 MID 7.10
Berna
Berna
23 MID 7.05
Pedro Victor
Pedro Victor
24 GK 7.04
J. Lopes
J. Lopes
24 FWD 6.88
Xande
Xande
24 MID 6.86
A. Granchov
A. Granchov
33 DEF 6.85
Georg Stojanovski
Georg Stojanovski
21 FWD 6.84
T. Marinov
T. Marinov
20 MID 6.81
D. Yordanov
D. Yordanov
20 MID 6.75
Mateo Jurić-Petrašilo
Mateo Jurić-Petrašilo
21 DEF 6.71
D. Krastev
D. Krastev
22 DEF 6.68
Ivan Aleksiev
Ivan Aleksiev
22 DEF 6.64
M. Georgiev
M. Georgiev
20 DEF 6.61
D. Ivanov
D. Ivanov
23 FWD 6.60
Lukas Magđinski
Lukas Magđinski
19 DEF 6.60
D. Lozev
D. Lozev
32 DEF 6.59
I. Budinov
I. Budinov
25 MID 6.59
D. Halachev
D. Halachev
20 FWD 6.58
Z. Pehlivanov
Z. Pehlivanov
28 MID 6.53
T. Chunchukov
T. Chunchukov
31 FWD 6.51
John Emmanuel
John Emmanuel
20 DEF 6.48
E. Yanchev
E. Yanchev
26 MID 6.46
P. Prindze
P. Prindze
22 FWD 6.44
C. Dhifallah
C. Dhifallah
35 MID 6.40
Tales
Tales
27 FWD 6.35
Kolako Johnson
Kolako Johnson
21 FWD 6.30
V. Dimitrov
V. Dimitrov
19 GK 6.30
Ndualu Pahama
Ndualu Pahama
32 FWD 6.28
B. Ivanov
B. Ivanov
24 DEF 6.25
A. Georgiev
A. Georgiev
28 DEF 6.22
K. Kurbanov
K. Kurbanov
20 MID 6.20
T. Millimono
T. Millimono
23 DEF 6.00