Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Spouwen-Mopertingen

Belisia Bilzen Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€100.00Th. Ø 20.0 First Amateur Division
35
Ennustetut ottelut
51.4%
Ennustettavuusaste
WWLWDL
Viimeaikainen vire
2
Maalit / ottelu
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Spouwen-Mopertingen vs Lyra-Lierse Berlaar, First Amateur Division, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 1.78 koti, 3.90 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.23, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Belisia Bilzen4
Lyra-Lierse 0
▾1.78
▴3.90
▴3.80
1
▾1.78
O2.5
▴1.53
Kyllä
▴1.53
1X
▾1.23
8.0
✓ 1X
▾1.238.0
Hoogstraten vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.60 tasapeli, 3.00 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Hoogstraten0
Belisia Bilzen1
▾2.10
▴3.60
▴3.00
1
▾2.10
O2.5
▴1.52
Kyllä
▴1.45
1X
▾1.33
8.0
1X
▾1.338.0
Spouwen-Mopertingen vs Thes Sport, First Amateur Division, alkaa klo 19:30. Kertoimet: 2.62 koti, 3.40 tasapeli, 2.43 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 6.5/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Belisia Bilzen0
Thes Sport 3
▴2.62
▾3.40
▾2.43
1
▴2.62
O2.5
▴1.57
Kyllä
▴1.49
O2.5
▴1.57
6.5
✓ O2.5
▴1.576.5
Dessel Sport vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.23 koti, 3.80 tasapeli, 2.92 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.43, luottamus 6.3/10. Lopputulos 3–4, vihje osui.
Loppu
Dessel3
Belisia Bilzen4
▾2.23
▴3.80
▴2.92
1X
▾1.35
O2.5
▾1.43
Kyllä
▾1.40
O2.5
▾1.43
6.3
✓ O2.5
▾1.436.3
Spouwen-Mopertingen vs Tienen, First Amateur Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.00 koti, 3.50 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.60, luottamus 6.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Belisia Bilzen 2
Tienen2
▴2.00
3.50
▾3.80
X
3.50
O2.5
1.67
Kyllä
1.60
BTTS
1.60
6.0
✓ BTTS
1.606.0
Mandel United vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.30 tasapeli, 2.70 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.63, luottamus 4.3/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Mandel United1
Belisia Bilzen0
▾2.40
▾3.30
▴2.70
2
▴2.70
O2.5
1.63
Kyllä
1.54
O2.5
1.63
4.3
O2.5
1.634.3
Spouwen-Mopertingen vs Heist, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.60 koti, 3.55 tasapeli, 2.38 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.50, luottamus 5.9/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Belisia Bilzen3
Heist1
▴2.60
▴3.55
▾2.38
1
▴2.60
O2.5
1.50
Kyllä
▴1.45
O2.5
1.50
5.9
✓ O2.5
1.505.9
Knokke vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.87 koti, 3.65 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.88, luottamus 6.0/10. Lopputulos 3–2, vihje ei osunut.
Loppu
Knokke3
Belisia Bilzen2
▾1.87
▴3.65
▴3.65
2
▴3.65
O2.5
▾1.53
Kyllä
▾1.51
X2
▴1.88
6.0
X2
▴1.886.0

Kauden tilastot

First Amateur Division Belgia · Kausi 2026
10Ottelut Voittoprosentti 40%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5510
Voitot224
Tasapelit112
Tappiot224
Tehdyt maalit9817
Päästetyt maalit10818
Tehtyjen maalien keskiarvo1.81.61.7
Päästettyjen maalien keskiarvo2.01.61.8
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia112
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras3-4
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras3-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot1
Rangaistuspotkut
0/ 1
0% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–3
0-15
1–2
16-30
5–2
31-45
2–4
46-60
2–4
61-75
3–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.580%
8 ottelua
Yli 1.550%
5 ottelua
Yli 2.530%
3 ottelua
Yli 3.510%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Spouwen-Mopertingen – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Spouwen-Mopertingen? NerdyTips tuottaa joukkueen Spouwen-Mopertingen otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 35 ottelua, joissa Spouwen-Mopertingen on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 51.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä First Amateur Division -kaudella Spouwen-Mopertingen on pelannut 10 ottelua: 4 voittoa, 2 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 17 maalia (1.7 per ottelu), päästänyt 18 ja pitänyt 2 nollapeliä.

Joukkueen Spouwen-Mopertingen arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €100.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Spouwen-Mopertingen päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Spouwen-Mopertingen on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.