Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Saint Etienne

St Etienne Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
106
Ennustetut ottelut
67.0%
Ennustettavuusaste
LWWWDL
Viimeaikainen vire
2.20
Maalit / ottelu
Saint Etienne teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Saint Etienne voitti viimeiset 4 ottelua
Saint Etienne on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Guingamp vs Saint Etienne, Ligue 2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 4.30 koti, 3.80 tasapeli, 1.86 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.86, luottamus 5.2/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
Guingamp3
St Etienne0
▾4.30
▴3.80
1.86
2
1.86
O2.5
▴1.82
Kyllä
▴1.75
2
1.86
5.2
2
1.865.2
Saint Etienne vs Nantes, Ligue 2, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.80 koti, 3.85 tasapeli, 4.45 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.23, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
St Etienne1
Nantes0
▾1.80
▴3.85
▴4.45
1
▾1.80
O1.5
▴1.27
Ei
▾2.10
1X
▾1.23
8.5
✓ 1X
▾1.238.5
RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.10 koti, 3.70 tasapeli, 2.27 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 8.5/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Red Star0
St Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Kyllä
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne vs Rodez, Ligue 2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.38 koti, 5.40 tasapeli, 8.00 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.47, luottamus 7.6/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
St Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
Kyllä
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz vs Saint E, Ligue 2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.70 koti, 3.65 tasapeli, 1.98 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Metz2
St Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
Kyllä
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque vs Saint E, Ligue 2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 5.40 koti, 4.25 tasapeli, 1.61 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.17, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Dunkerque2
St Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
Kyllä
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne vs Montpellier, Ligue 2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.58 koti, 4.45 tasapeli, 5.80 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.58, luottamus 8.8/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
St Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
Ei
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon vs Saint E, Ligue 2, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 5.15 koti, 3.90 tasapeli, 1.73 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.19, luottamus 7.3/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Dijon2
St Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
Ei
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3

Kauden tilastot

Ligue 2 Ranska · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 73%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5611
Voitot538
Tasapelit011
Tappiot022
Tehdyt maalit131023
Päästetyt maalit2911
Tehtyjen maalien keskiarvo2.61.72.1
Päästettyjen maalien keskiarvo0.41.51.0
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti-
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras3
Putket
Voitot5
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–0
0-15
5–0
16-30
4–3
31-45
3–4
46-60
5–0
61-75
3–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-2-3-19 G
4-4-21 G
20Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.591%
10 ottelua
Yli 1.564%
7 ottelua
Yli 2.545%
5 ottelua
Yli 3.59%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.35
J. Breum J. Breum 22 MID 7.34
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.31
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.28
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 7.03
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.03
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.98
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.95
T. Ballo T. Ballo 23 MID 6.94
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 6.93
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.89
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 6.83
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.81
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.81
B. Old B. Old 23 FWD 6.74
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.65
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 6.31
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 6.30
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 5.28
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 4.27
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 3.30
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 3.15

Sarjataulukko

Ranska - Ligue 2
# Joukkue O M P
1 Saint Etienne 11 23-11 25
2 Montpellier 11 16-6 24
3 PAU 11 16-11 20
4 Nancy 10 12-8 19
5 Reims 10 20-12 18
6 RED Star FC 93 10 13-12 17
7 Annecy 11 14-15 16
8 Dijon 11 20-19 15
9 Guingamp 11 16-15 14
10 Metz 11 17-17 14
11 Rodez 11 17-22 13
12 Dunkerque 11 14-17 12
13 Sochaux 10 8-12 11
14 Boulogne 11 7-8 10
15 Nantes 11 12-18 9
16 Laval 11 14-21 9
17 Clermont Foot 11 10-15 8
18 Grenoble 11 10-20 8
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Saint Etienne – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Saint Etienne? NerdyTips tuottaa joukkueen Saint Etienne otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 106 ottelua, joissa Saint Etienne on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 67.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Ligue 2 -kaudella Saint Etienne on pelannut 11 ottelua: 8 voittoa, 1 tasapeliä ja 2 tappiota. Se on tehnyt 23 maalia (2.1 per ottelu), päästänyt 11 ja pitänyt 5 nollapeliä.

Viimeisissä 10 ottelussaan Saint Etienne on kirjannut keskimäärin 55 %:n pallonhallinnan, 1.65 xG ja 4.8 kulmapotkua ottelua kohden, ja sen voittoprosentti on 80 %.

Joukkueen Saint Etienne arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €73.30m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Saint Etienne päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Saint Etienne on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.