Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Sydney FC U23

Sydney FC U23 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

48
Ennustetut ottelut
47.9%
Ennustettavuusaste
DWLDLD
Viimeaikainen vire
0.93
Maalit / Ottelu
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Sydney FC U23 ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Sydney Olympic vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 3.85 koti, 4.05 tasapeli, 1.77 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.53, luottamus 3.6/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Sydney Olympic1
Sydney FC U231
▴3.85
▴4.05
▾1.77
X
▴4.05
O2.5
▾1.53
Kyllä
1.55
O2.5
▾1.53
3.6
O2.5
▾1.533.6
Sydney FC U23 vs Rockdale City Suns, New South Wales NPL, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 4.40 koti, 3.75 tasapeli, 1.79 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.79, luottamus 5.7/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Sydney FC U232
Rockdale City SunsRockdale C1
▴4.40
▴3.75
▾1.79
2
▾1.79
U3.5
▴1.55
Kyllä
1.54
2
▾1.79
5.7
2
▾1.795.7
Sydney FC U23 vs St George City FA, New South Wales NPL, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 2.32 koti, 3.35 tasapeli, 2.95 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Sydney FC U230
St George City FASt. George City2
▾2.32
3.35
▴2.95
1
▾2.32
U3.5
1.39
Ei
2.20
1X
▾1.37
8.0
1X
▾1.378.0
Sutherland Sharks vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, alkaa klo 08:30. Kertoimet: 2.07 koti, 3.45 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 4.2/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Sutherland SharksSutherland S1
Sydney FC U231
▴2.07
▾3.45
▾3.15
1
▴2.07
O2.5
1.57
Kyllä
▾1.51
1X
1.30
4.2
✓ 1X
1.304.2
Blacktown City vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 2.00 koti, 3.55 tasapeli, 3.20 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.50, luottamus 4.8/10. Lopputulos 4–2, vihje ei osunut.
Loppu
Blacktown City4
Sydney FC U232
▴2.00
▾3.55
▾3.20
1
▴2.00
U3.5
1.50
Kyllä
1.54
U3.5
1.50
4.8
U3.5
1.504.8
St. George Saints vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 2.85 koti, 3.40 tasapeli, 2.40 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
St. George SaintsSt. G0
Sydney FC U230
▴2.85
▾3.40
▾2.40
2
▾2.40
O2.5
1.67
Ei
2.38
X2
▾1.40
8.0
✓ X2
▾1.408.0
Sydney FC U23 vs Manly United, New South Wales NPL, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 2.60 koti, 3.25 tasapeli, 2.55 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 3.2/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Sydney FC U230
Manly UnitedManly Utd0
▴2.60
▾3.25
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.71
Kyllä
▾1.58
X2
▾1.47
3.2
✓ X2
▾1.473.2
APIA Leichhardt Tigers vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, alkaa klo 08:30. Kertoimet: 1.45 koti, 4.25 tasapeli, 5.90 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.45, luottamus 1.5/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
APIA Leichhardt TigersAPIA Leichhardt2
Sydney FC U231
▾1.45
▾4.25
▴5.90
1
▾1.45
O2.5
▴1.64
Kyllä
▴1.82
1
▾1.45
1.5
✓ 1
▾1.451.5

Sydney FC U23 Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.9
Pallonhallinta
47%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
3.9
Voittoprosentti
30%

Kauden tilastot

New South Wales NPL Australia · Kausi 2026
29Ottelut Voittoprosentti 38%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151429
Voitot7411
Tasapelit347
Tappiot5611
Tehdyt maalit172037
Päästetyt maalit212142
Tehtyjen maalien keskiarvo1.11.41.3
Päästettyjen maalien keskiarvo1.41.51.4
Nollapelit6511
Ottelut ilman maalia6511
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-2
Vieras0-5
Suurin tappio
Koti0-6
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti6
Vieras4
Putket
Voitot3
Tappiot4
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–4
0-15
5–7
16-30
8–9
31-45
8–4
46-60
5–6
61-75
6–10
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
16-301
2Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.562%
18 Ottelut
Yli 1.534%
10 Ottelut
Yli 2.517%
5 Ottelut
Yli 3.510%
3 Ottelut
Yli 4.53%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Sarjataulukko

Australia - New South Wales NPL
# Joukkue O M P
1 APIA Leichhardt Tigers 30 66-35 68
2 Sydney United 30 47-20 64
3 Marconi Stallions 30 50-22 62
4 Sutherland Sharks 30 46-38 46
5 Manly United 30 39-35 44
6 Rockdale City Suns 30 48-42 43
7 NWS Spirit 30 37-38 41
8 SD Raiders 30 44-49 41
9 Sydney FC U23 30 38-43 41
10 Western Sydney Wanderers U23 30 55-49 38
11 Wollongong Wolves 30 35-43 38
12 St George City FA 30 30-46 37
13 Blacktown City 30 41-48 32
14 UNSW 30 38-49 32
15 St. George Saints 30 28-55 27
16 Sydney Olympic 30 32-62 23

Sydney FC U23 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Sydney FC U23? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Sydney FC U23 otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 48 ottelua, joissa Sydney FC U23 on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 47.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä New South Wales NPL-kaudella Sydney FC U23 on saavuttanut 11 voittoa, 7 tasapeliä ja 11 tappiota 29 ottelussa, tehden 37 maalia (1.3 per ottelu) ja päästäen 42, pitäen 11 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Sydney FC U23 ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Sydney FC U23 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.