Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Ballinamallard United

Ballinamallard Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

85
Broj prognoza
58.8%
Predvidljivost
LWDDWD
Nedavna forma
1.47
Prosjek golova
Ballinamallard United je bez poraza u 5 susreta zaredom
Ballinamallard United ne dobiva crveni karton u 40 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Ballinamallard United vs Warrenpoint Town, Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.37 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.85 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.25, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Ballinamallard2
Warrenpoint2
▾2.37
▾3.35
▴2.85
1X
▾1.39
O1.5
▾1.25
GG
▾1.66
O1.5
▾1.25
4.5
✓ O1.5
▾1.254.5
Queen's University vs Ballinamallard United, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.85 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.65 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.25, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
Queen's U0
Ballinamallard1
▾1.85
3.65
▴3.65
1
▾1.85
U3.5
▾1.45
NG
▾2.15
1X
▾1.25
5.0
1X
▾1.255.0
Ballinamallard United vs Ards, Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.65 domaćin, 3.40 neriješeno, 2.40 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.55, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Ballinamallard1
Ards1
▾2.65
▾3.40
▴2.40
1
▾2.65
O2.5
▴1.70
NG
2.25
1X
▾1.55
5.0
✓ 1X
▾1.555.0
Newington Youth vs Ballinamallard United, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.57 domaćin, 4.15 neriješeno, 4.75 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.51, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 4–0, tip promašen.
Kraj
Newington4
Ballinamallard0
▾1.57
▴4.15
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▴1.44
GG
▴1.51
GG
▴1.51
5.0
GG
▴1.515.0
Loughgall vs Ballinamallard, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.58 domaćin, 3.90 neriješeno, 5.10 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.70, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–6, tip pogođen.
Kraj
Loughgall1
Ballinamallard6
▾1.58
▴3.90
▴5.10
1
▾1.58
O2.5
1.70
GG
▴1.76
O2.5
1.70
5.0
✓ O2.5
1.705.0
Ballinamallard United vs Armagh City, Championship, početak u 19:45. Kvote: 1.40 domaćin, 5.30 neriješeno, 8.00 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.40, povjerenje 5.1/10. Konačni rezultat 6–0, tip pogođen.
Kraj
Ballinamallard6
Armagh0
▾1.40
▴5.30
▴8.00
1
▾1.40
U3.5
▾1.74
NG
▾2.12
1
▾1.40
5.1
✓ 1
▾1.405.1
Ballyclare Comrades vs Ballinamallard United, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.93 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.15 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.60, povjerenje 4.7/10. Konačni rezultat 2–2, tip promašen.
Kraj
Ballyclare2
Ballinamallard2
1.93
3.75
3.15
X2
1.73
U3.5
1.60
GG
1.44
U3.5
1.60
4.7
U3.5
1.604.7

Statistika sezone

Championship Sjeverna Irska · Sezona 2026
14Utakmice Postotak pobjeda 43%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7714
Pobjede156
Remiji303
Porazi325
Postignuti golovi71320
Primljeni golovi10919
Prosjek postignutih golova1.01.91.4
Prosjek primljenih golova1.41.31.4
Čiste mreže022
Bez postignutog gola224
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-1
Gost1-6
Najteži poraz
Domaćin1-3
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost6
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Nizovi
Pobjede1
Porazi1
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.571%
10 utakmica
Više od 1.536%
5 utakmica
Više od 2.514%
2 utakmica
Više od 3.57%
1 utakmica
Više od 4.57%
1 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Sjeverna Irska - Championship
# Momčad U G B
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Ballinamallard United — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Ballinamallard United? NerdyTips nudi nogometne tipove za Ballinamallard United koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 85 utakmica u kojima je igrala momčad Ballinamallard United, uz točnost Best Tip prognoza od 58.8%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Championship, Ballinamallard United bilježi 6 pobjeda, 3 remija i 5 poraza u 14 utakmica, uz 20 postignutih golova (1.4 po utakmici) i 19 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Ballinamallard United ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Ballinamallard United je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.