Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Concepción

Concepción Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€8.23m Ø 26.5 Primera División
64
Prognozirane utakmice
71.9%
Razina predvidljivosti
DLLWWD
Nedavna forma
1.33
Golovi / Utakmica
Concepción ima ispod 2.5 gola u 83% zadnjih 12 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Concepción trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Colo Colo vs Concepcion, Primera División, početak u 21:30. Kvote: 1.45 domaćin, 4.60 neriješeno, 6.90 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.45, povjerenje 5.4/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Colo Colo1
Concepcion1
▴1.45
▾4.60
▾6.90
1
▴1.45
O2.5
▾1.70
GG
1.85
1
▴1.45
5.4
1
▴1.455.4
Concepcion vs A. Italiano, Primera División, početak u 01:30. Kvote: 2.20 domaćin, 3.30 neriješeno, 3.40 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.26, povjerenje 6.8/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
Concepcion 0
A. Italiano1
▴2.20
▾3.30
▾3.40
1
▴2.20
U3.5
▾1.26
GG
▴1.90
U3.5
▾1.26
6.8
✓ U3.5
▾1.266.8
Nublense vs Concepcion, Primera División, početak u 01:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.10 neriješeno, 3.80 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.19, povjerenje 5.3/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
Nublense0
Concepcion1
▴2.20
▾3.10
▾3.80
1X
▴1.29
U3.5
▾1.19
GG
▴2.07
U3.5
▾1.19
5.3
✓ U3.5
▾1.195.3
Cobresal vs Concepcion, Primera División, početak u 20:00. Kvote: 2.38 domaćin, 3.35 neriješeno, 3.05 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.65, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza pogođena.
Kraj
Cobresal0
Concepcion2
▾2.38
▴3.35
▴3.05
2
▴3.05
U3.5
▾1.39
GG
▴1.66
X2
▴1.65
8.5
✓ X2
▴1.658.5
Concepcion vs Universidad de Concepcion, Primera División, početak u 17:30. Kvote: 2.02 domaćin, 3.35 neriješeno, 4.20 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.28, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza pogođena.
Kraj
Concepcion 1
Universidad de ConcepcionConcepcion0
▾2.02
3.35
▴4.20
1
▾2.02
O1.5
▴1.38
NG
▾1.87
1X
▴1.28
8.5
✓ 1X
▴1.288.5

Concepción Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
0.92
UdarciU okvir / utakmica
3.9
Posjed lopte
45%
KorneriProsjek po utakmici
4.2
DisciplinaKartoni / utakmica
2.1
Postotak pobjeda
60%

Statistika sezone

Primera División Čile · Sezona 2026
23Utakmice Postotak pobjeda 39%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice121123
Pobjede549
Remiji314
Porazi4610
Postignuti golovi16925
Primljeni golovi131326
Prosjek postignutih golova1.30.81.1
Prosjek primljenih golova1.11.21.1
Utakmice bez primljenog gola448
Utakmice bez postignutog gola437
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede5
Porazi4
Jedanaesterci
8/ 11
72.73% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
5–3
0-15
3–5
16-30
5–3
31-45
2–5
46-60
5–3
61-75
6–6
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-2-3-19 G
4-4-26 G
4-1-4-15 G
4-3-32 G
49Žuti
5Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.570%
16 utakmica
Više od 1.526%
6 utakmica
Više od 2.513%
3 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
M. Sandoval M. Sandoval 34 MID 7.11
N. Araya N. Araya 26 GK 7.10
J. Henríquez J. Henríquez 31 MID 7.08
N. Sepúlveda N. Sepúlveda 33 MID 7.06
N. Rodríguez N. Rodríguez 27 DEF 7.01
J. Montecinos J. Montecinos 30 FWD 6.99
A. Cáceres A. Cáceres 26 DEF 6.88
F. Grillo F. Grillo 32 DEF 6.86
E. Espinoza E. Espinoza 24 MID 6.83
L. Valencia L. Valencia 34 FWD 6.81
César César 34 GK 6.80
Y. Rodríguez Y. Rodríguez 32 MID 6.80
M. Vera M. Vera 27 MID 6.75
C. Riquelme C. Riquelme 22 DEF 6.73
C. Suárez C. Suárez 39 DEF 6.71
F. Romero F. Romero 25 FWD 6.68
A. Jara A. Jara 25 MID 6.62
C. Escobar C. Escobar 36 - 6.62
I. Mesías I. Mesías 25 FWD 6.60
M. Dávila M. Dávila 34 MID 6.60
J. Larrivey J. Larrivey 41 FWD 6.56
B. Véjar B. Véjar 30 MID 6.56
F. Martínez F. Martínez 31 MID 6.55
F. Escobar F. Escobar 32 FWD 6.53
Javier Rojas Javier Rojas 20 DEF 6.51
L. Romero L. Romero 19 MID 6.50
A. Gillard A. Gillard 23 FWD 6.46
M. González M. González 20 DEF 6.45
B. Escobar B. Escobar 19 FWD 6.35
Nicolas Fuentes Nicolas Fuentes 20 MID 6.23
D. Carrasco D. Carrasco 30 DEF 5.89
M. Cavalleri M. Cavalleri 27 FWD 5.72
D. Varas D. Varas 21 DEF 5.54
D. Acosta D. Acosta 23 FWD 5.20

Tablica

Čile - Primera División
# Ekipa U G B
1 Colo Colo 24 50-27 54
2 Universidad de Chile 24 41-19 45
3 U. Catolica 23 50-33 42
4 Everton de Vina 24 40-27 39
5 Palestino 24 38-35 37
6 Deportes Limache 24 45-37 34
7 Coquimbo Unido 23 36-33 32
8 Concepción 24 26-27 32
9 Nublense 24 28-37 32
10 Huachipato 23 33-39 31
11 D. La Serena 24 36-41 30
12 A. Italiano 23 26-31 28
13 O'Higgins 24 28-38 27
14 Cobresal 24 35-45 25
15 Universidad de Concepcion 24 18-40 23
16 Union La Calera 24 20-41 18

Concepción — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Concepción? NerdyTips nudi nogometne tipove za Concepción generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 64 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Concepción, uz točnost najboljeg tipa od 71.9%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Primera División, Concepción bilježi 9 pobjeda, 4 remija i 10 poraza u 23 utakmica, uz 25 postignutih golova (1.1 po utakmici) i 26 primljenih, te 8 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Concepción prosječno ima 45% posjeda lopte, 0.92 xG i 4.2 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 60%.

Concepción trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €8.23m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Concepción prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Concepción je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.