Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Express

Express Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.47m Ø 26.3 Premier League
59
Prognozirane utakmice
61.0%
Razina predvidljivosti
LDDLWL
Nedavna forma
0.93
Golovi / Utakmica
Express ima ispod 2.5 gola u 83% zadnjih 12 utakmica
Express ima ispod 2.5 gola u zadnjih 7 utakmica
Express ima ispod 3.5 gola u zadnjih 7 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Express trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Express vs UPDF, Premier League, početak u 14:00. Kvote: 1.93 domaćin, 3.05 neriješeno, 4.40 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.52, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Express1
UPDF2
▴1.93
3.05
▾4.40
1
▴1.93
U2.5
▴1.52
NG
▴1.66
U2.5
▴1.52
5.0
U2.5
▴1.525.0
NEC vs Express, Premier League, početak u 17:00. Kvote: 1.50 domaćin, 3.80 neriješeno, 7.20 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.19, povjerenje 4.7/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
NEC0
Express0
▴1.50
▴3.80
▾7.20
X2
▴2.50
U3.5
▾1.19
NG
▴1.54
U3.5
▾1.19
4.7
✓ U3.5
▾1.194.7
Express vs Kitara, Premier League, početak u 18:00. Kvote: 4.00 domaćin, 3.05 neriješeno, 2.10 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.42, povjerenje 4.7/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Express1
Kitara1
▾4.00
▾3.05
▴2.10
X2
1.25
U2.5
▴1.42
GG
▾2.20
U2.5
▴1.42
4.7
✓ U2.5
▴1.424.7
SC Villa vs Express, Premier League, početak u 14:00. Kvote: 1.50 domaćin, 3.65 neriješeno, 6.40 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.54, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
SC VillaVilla2
Express0
▴1.50
▾3.65
▾6.40
1
▴1.50
U2.5
1.54
NG
▴1.49
U2.5
1.54
5.0
✓ U2.5
1.545.0
Express vs KCCA, Premier League, početak u 18:00. Kvote: 4.10 domaćin, 3.00 neriješeno, 1.92 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
Express2
KCCA0
▴4.10
▾3.00
▾1.92
2
▾1.92
U2.5
▾1.50
NG
▾1.59
U2.5
▾1.50
5.0
✓ U2.5
▾1.505.0
BUL vs Express, Premier League, početak u 14:00. Kvote: 1.55 domaćin, 3.35 neriješeno, 6.30 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.47, povjerenje 4.3/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza pogođena.
Kraj
BUL1
Express0
▴1.55
▾3.35
▾6.30
2
▾6.30
U2.5
1.47
NG
▴1.46
U2.5
1.47
4.3
✓ U2.5
1.474.3
Vipers vs Express, Premier League, početak u 13:00. Kvote: 1.21 domaćin, 6.25 neriješeno, 15.00 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
Vipers2
Express0
▴1.21
▾6.25
15.00
1
▴1.21
U3.5
▴1.40
NG
▴1.37
U3.5
▴1.40
5.0
✓ U3.5
▴1.405.0
Express vs Lugazi, Premier League, početak u 17:00. Kvote: 2.42 domaćin, 3.10 neriješeno, 3.10 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
Express0
Lugazi0
▴2.42
▾3.10
▾3.10
1
▴2.42
U2.5
1.50
NG
▴1.64
U2.5
1.50
4.5
✓ U2.5
1.504.5
Express vs Kitara, Premier League, početak u 18:00. Kvote: 4.90 domaćin, 3.60 neriješeno, 1.67 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.76, povjerenje 5.5/10. Konačni rezultat 3–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Express3
Kitara2
▴4.90
▴3.60
▾1.67
2
▾1.67
U2.5
▴1.76
NG
▴1.73
U2.5
▴1.76
5.5
U2.5
▴1.765.5
Mbarara City vs Express, Premier League, početak u 14:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.30 neriješeno, 4.10 gost. Najbolji tip: oba tima ne daju gol, kvota 1.53, povjerenje 6.7/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Mbarara City2
Express1
▾1.90
▴3.30
▴4.10
2
▴4.10
U2.5
▴1.48
NG
▾1.53
NG
▾1.53
6.7
NG
▾1.536.7
Express vs BUL, Premier League, početak u 18:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.00 neriješeno, 2.63 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.49, povjerenje 7.1/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Express0
BUL2
▴3.15
3.00
▾2.63
1
▴3.15
U2.5
▾1.50
NG
▾1.61
1X
▴1.49
7.1
1X
▴1.497.1
Bright Stars vs Express, Premier League, početak u 14:00. Kvote: 2.14 domaćin, 3.40 neriješeno, 2.92 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.55, povjerenje 4.1/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
Bright Stars0
Express1
2.14
3.40
2.92
X2
1.62
U3.5
1.55
NG
2.20
U3.5
1.55
4.1
✓ U3.5
1.554.1
Mbale Heroes vs Express, Premier League, početak u 14:00. Kvote: 2.55 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.48 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.44, povjerenje 3.6/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
Mbale Heroes0
Express1
2.55
3.25
2.48
2
2.48
U3.5
1.30
NG
2.00
X2
1.44
3.6
✓ X2
1.443.6
Arua Hill vs Express, Premier League, početak u 13:00. Kvote: 10.25 domaćin, 5.90 neriješeno, 1.30 gost. Najbolji tip: pobjeda gostiju, kvota 1.30, povjerenje 5.3/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
Arua Hill0
Express 1
10.25
5.90
1.30
2
1.30
O2.5
1.50
GG
1.91
2
1.30
5.3
✓ 2
1.305.3

Express Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
UdarciU okvir / utakmica
3.9
Posjed lopte
51%
KorneriProsjek po utakmici
2.9
Postotak pobjeda
30%

Statistika sezone

Premier League Uganda · Sezona 2026
5Utakmice Postotak pobjeda 20%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice235
Pobjede101
Remiji112
Porazi022
Postignuti golovi303
Primljeni golovi134
Prosjek postignutih golova1.50.00.6
Prosjek primljenih golova0.51.00.8
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola033
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-0
Gost-
Najteži poraz
Domaćin-
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost0
Najviše primljenih golova
Domaćin1
Gost2
Nizovi
Pobjede1
Porazi1
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–2
0-15
0–1
16-30
0–0
31-45
2–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.540%
2 utakmica
Više od 1.520%
1 utakmica
Više od 2.50%
0 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Uganda - Premier League
# Ekipa U G B
1 BUL 6 13-3 16
2 SC Villa 6 14-3 14
3 NEC 6 11-2 14
4 Entebbe UPPC 6 6-2 11
5 Vipers 5 13-2 10
6 KCCA 6 4-4 10
7 Blacks Power 6 6-9 9
8 Kitara 4 5-3 8
9 UPDF 6 4-5 8
10 Maroons 6 9-7 7
11 Lugazi 6 4-9 7
12 Police 6 4-10 7
13 Mbarara City 5 2-3 5
14 Express 6 4-6 5
15 URA 5 3-7 4
16 Ntugasaze 6 3-13 3
17 Kataka 6 3-13 2
18 Kigezi HomeBoyz 5 1-8 1

Express — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Express? NerdyTips nudi nogometne tipove za Express generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 59 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Express, uz točnost najboljeg tipa od 61.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Premier League, Express bilježi 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza u 5 utakmica, uz 3 postignutih golova (0.6 po utakmici) i 4 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

Express trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €1.47m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Express prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Express je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.