Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Inverurie Loco Works

Inverurie Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

7
Broj prognoza
57.1%
Predvidljivost
LWLWWW
Nedavna forma
1.87
Prosjek golova
Inverurie Loco Works: više od 1.5 gola u 11 susreta zaredom
Inverurie Loco Works ne dobiva crveni karton u 40 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Inverurie Loco Works vs Deveronvale, Football League - Highland League, početak u 15:00. Kvote: 1.62 domaćin, 4.50 neriješeno, 4.85 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 4.8/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Inverurie1
Deveronvale3
▾1.62
4.50
▴4.85
1
▾1.62
O2.5
▾1.30
GG
▾1.44
O2.5
▾1.30
4.8
✓ O2.5
▾1.304.8
Turriff United vs Inverurie Loco Works, Football League - Highland League, početak u 20:00. Kvote: 2.50 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.95 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.45, povjerenje 3.2/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Turriff Utd1
Inverurie3
▴2.50
▾3.50
▾2.95
X
▾3.50
O2.5
▾1.45
GG
▾1.42
O2.5
▾1.45
3.2
✓ O2.5
▾1.453.2
Buckie Thistle vs Inverurie Loco Works, Football League - Highland League, početak u 15:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.55 neriješeno, 3.40 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.26, povjerenje 2.7/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Buckie Thistle2
Inverurie1
▴1.88
▾3.55
3.40
1
▴1.88
U3.5
▾1.55
NG
▾2.37
1X
1.26
2.7
✓ 1X
1.262.7
Strathspey Thistle vs Inverurie Loco Works, Football League - Highland League, početak u 14:00. Kvote: 2.57 domaćin, 3.70 neriješeno, 2.27 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.25, povjerenje 4.1/10. Konačni rezultat 0–2, tip promašen.
Kraj
Strathspey0
Inverurie2
▾2.57
▾3.70
▴2.27
1
▾2.57
O2.5
▾1.25
NG
▴3.40
O2.5
▾1.25
4.1
O2.5
▾1.254.1
Inverurie vs Banks O' Dee, Football League - Highland League, početak u 15:00. Kvote: 4.15 domaćin, 3.95 neriješeno, 1.65 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.65, povjerenje 5.4/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Inverurie2
Banks O' Dee1
▾4.15
▴3.95
1.65
2
1.65
O2.5
▾1.53
GG
1.58
2
1.65
5.4
2
1.655.4
Inverurie vs Fraserburgh, Football League - Highland League, početak u 20:00. Kvote: 4.90 domaćin, 4.30 neriješeno, 1.50 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.50, povjerenje 2.6/10. Konačni rezultat 4–0, tip promašen.
Kraj
Inverurie4
Fraserburgh0
▴4.90
▴4.30
▾1.50
2
▾1.50
O2.5
▾1.44
GG
▾1.58
2
▾1.50
2.6
2
▾1.502.6
Brechin vs Inverurie, Football League - Highland League, početak u 15:00. Kvote: 1.16 domaćin, 6.70 neriješeno, 12.00 gost. Best Tip: domaćin pobjeđuje s najmanje 2 gola razlike, kvota 1.66, povjerenje 6.6/10. Konačni rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Brechin4
Inverurie1
▾1.16
▴6.70
▴12.00
1
▾1.16
U3.5
▾1.70
NG
▾1.64
H1
1.66
6.6
✓ H1
1.666.6
Keith vs Inverurie, Football League - Highland League, početak u 20:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.80 neriješeno, 2.75 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.36, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Keith2
Inverurie0
▾2.10
▴3.80
▾2.75
1
▾2.10
O2.5
▾1.53
NG
▴2.45
1X
▴1.36
5.0
✓ 1X
▴1.365.0

Statistika sezone

Football League - Highland League Škotska · Sezona 2026
17Utakmice Postotak pobjeda 59%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice9817
Pobjede6410
Remiji235
Porazi112
Postignuti golovi161733
Primljeni golovi91221
Prosjek postignutih golova1.82.11.9
Prosjek primljenih golova1.01.51.2
Čiste mreže314
Bez postignutog gola123
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-1
Gost1-3
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Nizovi
Pobjede3
Porazi1
Jedanaesterci
4/ 4
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
5–1
0-15
5–2
16-30
10–1
31-45
6–5
46-60
4–6
61-75
3–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.582%
14 utakmica
Više od 1.559%
10 utakmica
Više od 2.541%
7 utakmica
Više od 3.56%
1 utakmica
Više od 4.56%
1 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Škotska - Football League - Highland League
# Momčad U G B
1 Brora Rangers 34 97-35 75
2 Brechin 34 78-23 74
3 Formartine United 34 65-27 71
4 Fraserburgh 34 75-39 68
5 Clachnacuddin 34 78-40 61
6 Keith 34 52-47 58
7 Banks O' Dee 33 57-34 57
8 Buckie Thistle 34 62-47 53
9 Nairn County 34 56-52 49
10 Turriff United 34 60-50 48
11 Huntly 34 46-43 43
12 Strathspey Thistle 34 49-83 41
13 Forres Mechanics 34 52-67 40
14 Deveronvale 34 46-87 37
15 Inverurie Loco Works 34 47-66 33
16 Wick Academy 33 41-64 27
17 Lossiemouth 34 20-76 17
18 Rothes 34 33-134 7
Promotion Playoff Relegation Playoff

Inverurie Loco Works — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Inverurie Loco Works? NerdyTips nudi nogometne tipove za Inverurie Loco Works koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 7 utakmica u kojima je igrala momčad Inverurie Loco Works, uz točnost Best Tip prognoza od 57.1%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Football League - Highland League, Inverurie Loco Works bilježi 10 pobjeda, 5 remija i 2 poraza u 17 utakmica, uz 33 postignutih golova (1.9 po utakmici) i 21 primljenih, te 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Inverurie Loco Works ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Inverurie Loco Works je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.