Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Kisvárda II

Kisvárda II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

11
Broj prognoza
63.6%
Predvidljivost
LLDWDW
Nedavna forma
1.40
Prosjek golova
Kisvárda II ne dobiva crveni karton u 27 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Godollo vs Kisvarda II, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.87 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.34, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Godollo2
Kisvarda II0
2.10
3.50
2.87
1
2.10
U3.5
▾1.37
GG
1.60
1X
1.34
5.0
✓ 1X
1.345.0
Kisvarda II vs Debrecen II, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 1.80 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.40 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.22, povjerenje 2.1/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
Kisvarda II0
Debrecen II1
▴1.80
▾3.75
▴3.40
1X
1.22
O2.5
1.43
GG
1.46
1X
1.22
2.1
1X
1.222.1
Nyiregyhaza II vs Kisvarda II, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 3.00 domaćin, 4.35 neriješeno, 2.02 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 1.6/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Nyiregyhaza II2
Kisvarda II2
▴3.00
▴4.35
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.31
GG
▾1.35
O2.5
▾1.31
1.6
✓ O2.5
▾1.311.6
Kisvarda II vs Tarpa, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 1.47 domaćin, 4.25 neriješeno, 5.30 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.50, povjerenje 2.5/10. Konačni rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Kisvarda II3
Tarpa 0
1.47
▾4.25
▴5.30
1
▴1.50
U3.5
1.57
GG
1.69
1
▴1.50
2.5
✓ 1
▴1.502.5
Kisvarda II vs Cigand SE, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 4.00 domaćin, 3.80 neriješeno, 1.78 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.22, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Kisvarda II1
Cigand SE1
▴4.00
3.80
▾1.78
X2
1.22
O2.5
▾1.64
GG
1.63
X2
▾1.22
2.0
✓ X2
▾1.222.0
Tiszaujvaros vs Kisvarda II, NB III - Northeast, početak u 15:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.00 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.30, povjerenje 2.8/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Tiszaujvaros0
Kisvarda II1
3.15
3.50
2.00
2
2.00
U3.5
1.50
GG
1.52
X2
1.30
2.8
✓ X2
1.302.8
Eger vs Kisvarda II, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 3.85 domaćin, 3.65 neriješeno, 1.88 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.23, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Eger1
Kisvarda II1
▾3.85
▾3.65
▴1.88
X
▾3.65
O2.5
1.58
GG
1.57
X2
▴1.23
2.0
✓ X2
▴1.232.0
Fuzesabony vs Kisvarda II, NB III - Northeast, početak u 16:30. Kvote: 4.30 domaćin, 3.80 neriješeno, 1.65 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.42, povjerenje 1.0/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Fuzesabony0
Kisvarda II1
4.30
3.80
1.65
X2
1.19
U3.5
1.42
GG
1.69
U3.5
1.42
1.0
✓ U3.5
1.421.0
Kvote: 1.08 domaćin, 9.00 neriješeno, 14.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.22, povjerenje 0.5/10. Konačni rezultat 3–0.
Kraj
Kisvárda II3
Tallya0
1.08
9.00
14.00
1
1.08
O2.5
1.22
NG
1.73
O2.5
1.22
0.5
O2.5
1.220.5
Kvote: 1.72 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.75 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 3.0/10. Konačni rezultat 2–2.
Kraj
Kisvárda II2
Putnok2
1.72
3.75
3.75
1X
1.22
U3.5
1.40
GG
1.62
U3.5
1.40
3.0
U3.5
1.403.0

Statistika sezone

NB III - Northeast Mađarska · Sezona 2026
14Utakmice Postotak pobjeda 36%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice8614
Pobjede145
Remiji527
Porazi202
Postignuti golovi111021
Primljeni golovi10515
Prosjek postignutih golova1.41.71.5
Prosjek primljenih golova1.30.81.1
Čiste mreže134
Bez postignutog gola101
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin2-3
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost2
Nizovi
Pobjede2
Porazi1
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–1
0-15
3–4
16-30
7–1
31-45
4–1
46-60
2–3
61-75
2–5
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.593%
13 utakmica
Više od 1.543%
6 utakmica
Više od 2.514%
2 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Mađarska - NB III - Northeast
# Momčad U G B
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Kisvárda II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Kisvárda II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Kisvárda II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 11 utakmica u kojima je igrala momčad Kisvárda II, uz točnost Best Tip prognoza od 63.6%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni NB III - Northeast, Kisvárda II bilježi 5 pobjeda, 7 remija i 2 poraza u 14 utakmica, uz 21 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 15 primljenih, te 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Kisvárda II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Kisvárda II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.