Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Kisvárda II

Kisvárda II Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

11
Αγώνες με προγνωστικά
63.6%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLDWDW
Πρόσφατη φόρμα
1.40
Γκολ / αγώνα
Kisvárda II δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 27 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Godollo vs Kisvarda II, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.10, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.87. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Godollo2
Kisvarda II0
2.10
3.50
2.87
1
2.10
U3.5
▾1.37
GG
1.60
1X
1.34
5.0
✓ 1X
1.345.0
Kisvarda II vs Debrecen II, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.80, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 3.40. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 2.1/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Kisvarda II0
Debrecen II1
▴1.80
▾3.75
▴3.40
1X
1.22
O2.5
1.43
GG
1.46
1X
1.22
2.1
1X
1.222.1
Nyiregyhaza II vs Kisvarda II, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.00, ισοπαλία 4.35, φιλοξενούμενη 2.02. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 1.6/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Nyiregyhaza II2
Kisvarda II2
▴3.00
▴4.35
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.31
GG
▾1.35
O2.5
▾1.31
1.6
✓ O2.5
▾1.311.6
Kisvarda II vs Tarpa, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.47, ισοπαλία 4.25, φιλοξενούμενη 5.30. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 2.5/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Kisvarda II3
Tarpa 0
1.47
▾4.25
▴5.30
1
▴1.50
U3.5
1.57
GG
1.69
1
▴1.50
2.5
✓ 1
▴1.502.5
Kisvarda II vs Cigand SE, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.00, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 1.78. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Kisvarda II1
Cigand SE1
▴4.00
3.80
▾1.78
X2
1.22
O2.5
▾1.64
GG
1.63
X2
▾1.22
2.0
✓ X2
▾1.222.0
Tiszaujvaros vs Kisvarda II, NB III - Northeast, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.15, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.00. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 2.8/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Tiszaujvaros0
Kisvarda II1
3.15
3.50
2.00
2
2.00
U3.5
1.50
GG
1.52
X2
1.30
2.8
✓ X2
1.302.8
Eger vs Kisvarda II, NB III - Northeast, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.85, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 1.88. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Eger1
Kisvarda II1
▾3.85
▾3.65
▴1.88
X
▾3.65
O2.5
1.58
GG
1.57
X2
▴1.23
2.0
✓ X2
▴1.232.0
Fuzesabony vs Kisvarda II, NB III - Northeast, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.30, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 1.65. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 1.0/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Fuzesabony0
Kisvarda II1
4.30
3.80
1.65
X2
1.19
U3.5
1.42
GG
1.69
U3.5
1.42
1.0
✓ U3.5
1.421.0
Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.08, ισοπαλία 9.00, φιλοξενούμενη 14.00. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.22, εμπιστοσύνη 0.5/10. Τελικό σκορ 3–0.
Τέλος
Kisvárda II3
Tallya0
1.08
9.00
14.00
1
1.08
O2.5
1.22
NG
1.73
O2.5
1.22
0.5
O2.5
1.220.5
Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.72, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 3.75. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 3.0/10. Τελικό σκορ 2–2.
Τέλος
Kisvárda II2
Putnok2
1.72
3.75
3.75
1X
1.22
U3.5
1.40
GG
1.62
U3.5
1.40
3.0
U3.5
1.403.0

Στατιστικά σεζόν

NB III - Northeast Ουγγαρία · Σεζόν 2026
14Αγώνες Ποσοστό νικών 36%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες8614
Νίκες145
Ισοπαλίες527
Ήττες202
Γκολ υπέρ111021
Γκολ κατά10515
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.41.71.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.30.81.1
Χωρίς παθητικό134
Αγώνες χωρίς γκολ101
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας0-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-3
Εκτός έδρας-
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες2
Ήττες1
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–1
0-15
3–4
16-30
7–1
31-45
4–1
46-60
2–3
61-75
2–5
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.593%
13 Αγώνες
Over 1.543%
6 Αγώνες
Over 2.514%
2 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ουγγαρία - NB III - Northeast
# Ομάδα Α Γ Β
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Kisvárda II: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Kisvárda II; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Kisvárda II μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 11 αγώνες της ομάδας Kisvárda II, με ευστοχία στο Best Tip 63.6%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της NB III - Northeast, η Kisvárda II κατέγραψε 5 νίκες, 7 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 14 αγώνες, σκοράροντας 21 γκολ (1.5 ανά αγώνα) με 15 κατά και 4 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Kisvárda II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Kisvárda II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.