Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Las Rozas

Las Rozas Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€50.00Th. Ø 21.5 Tercera División RFEF - Group 7
26
Broj prognoza
69.2%
Predvidljivost
LWDWLD
Nedavna forma
1.80
Prosjek golova
Las Rozas zabija u 10 susreta zaredom
Las Rozas je bez poraza kod kuće u 6 susreta zaredom
Las Rozas zabija u 13 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Fuenlabrada vs Las Rozas, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 11:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.15 neriješeno, 3.00 gost. Best Tip: gost daje gol, kvota 1.30, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–0, tip promašen.
Kraj
Fuenlabrada3
Las Rozas0
▴2.32
3.15
▾3.00
2
▾3.00
O1.5
1.33
GG
1.78
AS
▾1.30
8.0
AS
▾1.308.0
Las Rozas vs Alcobendas S, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 17:00. Kvote: 1.79 domaćin, 3.55 neriješeno, 4.45 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.28, povjerenje 6.7/10. Konačni rezultat 4–3, tip pogođen.
Kraj
Las Rozas4
Alcobendas3
▾1.79
▴3.55
4.45
X2
2.07
O1.5
▾1.28
GG
1.75
O1.5
▾1.28
6.7
✓ O1.5
▾1.286.7
Colonia Moscardo vs Las Rozas, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 11:00. Kvote: 2.48 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.92 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Colonia M.1
Las Rozas1
▾2.48
3.25
▴2.92
1X
▾1.40
O1.5
1.30
GG
▴1.72
O1.5
1.30
8.0
✓ O1.5
1.308.0
Las Rozas vs SS Reyes II, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 11:00. Kvote: 1.64 domaćin, 4.40 neriješeno, 6.40 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.23, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
Las Rozas4
SS Reyes II2
▾1.64
▴4.40
▴6.40
1
▾1.64
O1.5
▾1.23
GG
1.90
O1.5
▾1.23
5.0
✓ O1.5
▾1.235.0
Trival Valderas vs Las Rozas, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 10:30. Kvote: 2.85 domaćin, 3.20 neriješeno, 2.60 gost. Best Tip: gost daje gol, kvota 1.39, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Trival Valderas2
Las Rozas1
▴2.85
3.20
▾2.60
2
▾2.60
O1.5
▴1.33
GG
1.78
AS
▾1.39
6.0
✓ AS
▾1.396.0
Galapagar vs Las Rozas, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 15:30. Kvote: 4.40 domaćin, 3.70 neriješeno, 1.70 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 5.1/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Galapagar1
Las Rozas1
▴4.40
▴3.70
▾1.70
X
▴3.70
O1.5
▾1.27
GG
▴1.78
O1.5
▾1.27
5.1
✓ O1.5
▾1.275.1
Las Rozas vs Leganes II, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 11:00. Kvote: 2.62 domaćin, 3.10 neriješeno, 2.60 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.36, povjerenje 4.4/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Las Rozas3
Leganes B2
▴2.62
▾3.10
▾2.60
1X
▴1.47
O1.5
▾1.36
GG
▾1.82
O1.5
▾1.36
4.4
✓ O1.5
▾1.364.4
Trival Valderas vs Las Rozas, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 10:30. Kvote: 2.32 domaćin, 3.05 neriješeno, 3.05 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.28, povjerenje 2.8/10. Konačni rezultat 3–1, tip promašen.
Kraj
Trival Valderas3
Las Rozas1
▴2.32
▾3.05
▾3.05
1X
▴1.33
U3.5
▾1.28
NG
▾1.90
U3.5
▾1.28
2.8
U3.5
▾1.282.8
Galapagar vs Las Rozas, Tercera División RFEF - Group 7, početak u 10:30. Kvote: 3.65 domaćin, 3.45 neriješeno, 1.90 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.85, povjerenje 2.7/10. Konačni rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Galapagar3
Las Rozas1
3.65
3.45
1.90
1
3.65
U3.5
1.30
NG
1.88
1X
1.85
2.7
✓ 1X
1.852.7

Statistika sezone

Tercera División RFEF - Group 7 Španjolska · Sezona 2026
9Utakmice Postotak pobjeda 56%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice459
Pobjede415
Remiji022
Porazi022
Postignuti golovi14620
Primljeni golovi7815
Prosjek postignutih golova3.51.22.2
Prosjek primljenih golova1.81.61.7
Čiste mreže101
Bez postignutog gola011
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost1-3
Najteži poraz
Domaćin-
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede2
Porazi1
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
2–3
0-15
2–1
16-30
4–2
31-45
3–3
46-60
5–1
61-75
3–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.589%
8 utakmica
Više od 1.556%
5 utakmica
Više od 2.556%
5 utakmica
Više od 3.522%
2 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Španjolska - Tercera División RFEF - Group 7
# Momčad U G B
1 Móstoles 9 21-6 20
2 Colonia Moscardó 9 18-8 17
3 Las Rozas 9 20-15 17
4 Unión Adarve 9 16-11 16
5 Galapagar 9 19-16 15
6 Pozuelo Alarcón 9 14-16 15
7 Leganés II 9 19-12 14
8 Trival Valderas 9 14-11 14
9 Cala Pozuelo 9 13-12 14
10 Torrejón 9 15-8 13
11 Fuenlabrada 9 12-9 13
12 Parla Escuela 9 14-16 10
13 RC Alcobendas 9 15-22 8
14 Alcobendas Sport 9 13-16 7
15 Real Aranjuez 9 13-20 7
16 SS Reyes II 9 14-25 7
17 Rayo Vallecano II 9 12-19 6
18 Villanueva Pardillo 9 8-28 4
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 7 (Play Offs) Relegation

Las Rozas — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Las Rozas? NerdyTips nudi nogometne tipove za Las Rozas koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 26 utakmica u kojima je igrala momčad Las Rozas, uz točnost Best Tip prognoza od 69.2%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Tercera División RFEF - Group 7, Las Rozas bilježi 5 pobjeda, 2 remija i 2 poraza u 9 utakmica, uz 20 postignutih golova (2.2 po utakmici) i 15 primljenih, te 1 utakmica bez primljenog gola.

Las Rozas trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €50.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Las Rozas ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Las Rozas je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.