Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Marumo Gallants

Marumo Gallants Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

74
Prognozirane utakmice
73.0%
Razina predvidljivosti
LLDLLL
Nedavna forma
0.87
Golovi / Utakmica
Marumo Gallants je bez pobjede u zadnjih 17 utakmica
Marumo Gallants je bez pobjede u gostima u zadnjih 7 utakmica
Sljedeća utakmica Premier Soccer League · sub, 17. lis · 17:00
Sekhukhune
VS17:00
Marumo Gallants
Otključaj prognozu
Pretplati se za pregled

Zadnje utakmice

Marumo Gallants vs Orlando Pirates, Premier Soccer League, početak u 14:00. Kvote: 8.50 domaćin, 4.50 neriješeno, 1.38 gost. Najbolji tip: pobjeda gostiju, kvota 1.38, povjerenje 10/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza pogođena.
Kraj
Marumo Gallants0
Orlando PiratesOrlando P2
▾8.50
▾4.50
▴1.38
2
▴1.38
O1.5
▴1.33
NG
▴1.57
2
▴1.38
10
✓ 2
▴1.3810
Amazulu vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, početak u 14:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.10 neriješeno, 4.10 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 2.05, povjerenje 5.2/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza pogođena.
Kraj
Amazulu1
Marumo Gallants 0
▾2.05
▴3.10
▴4.10
1
▾2.05
O1.5
▴1.50
NG
▾1.66
1
▾2.05
5.2
✓ 1
▾2.055.2
Marumo Gallants vs Polokwane City, Premier Soccer League, početak u 18:30. Kvote: 2.79 domaćin, 2.62 neriješeno, 3.14 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.36, povjerenje 4.4/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Marumo Gallants2
Polokwane CityPolokwane2
2.79
2.62
3.14
X2
1.44
U2.5
1.36
NG
1.52
U2.5
1.36
4.4
U2.5
1.364.4
Marumo Gallants vs TS Galaxy, Premier Soccer League, početak u 18:30. Kvote: 2.65 domaćin, 2.90 neriješeno, 3.05 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.49, povjerenje 5.8/10. Konačni rezultat 2–3, prognoza nije pogođena.
Kraj
Marumo Gallants2
TS Galaxy3
▾2.65
▾2.90
▴3.05
X2
1.52
U2.5
▾1.49
NG
▾1.70
U2.5
▴1.49
5.8
U2.5
▴1.495.8
Mamelodi Sundowns vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, početak u 18:30. Kvote: 1.27 domaćin, 5.50 neriješeno, 11.50 gost. Najbolji tip: domaćin daje 2 ili više golova, kvota 1.40, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
Mamelodi SundownsMamelodi 2
Marumo Gallants0
▴1.27
▾5.50
▾11.50
1
▴1.27
O2.5
▴1.63
GG
▾2.23
HS2+
▴1.40
8.0
✓ HS2+
▴1.408.0
Stellenbosch vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, početak u 18:30. Kvote: 2.12 domaćin, 2.95 neriješeno, 4.10 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.42, povjerenje 6.8/10. Konačni rezultat 3–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Stellenbosch3
Marumo Gallants1
▾2.12
▾2.95
▴4.10
1
▾2.12
U2.5
▾1.42
NG
▾1.60
U2.5
▾1.42
6.8
U2.5
▾1.426.8
Marumo Gallants vs Kruger United, Premier Soccer League, početak u 18:30. Kvote: 2.45 domaćin, 2.80 neriješeno, 3.30 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.55, povjerenje 5.9/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
Marumo Gallants0
Kruger United 0
▾2.45
▾2.80
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.37
NG
▾1.56
X2
▴1.55
5.9
✓ X2
▴1.555.9
Marumo Gallants vs Supersport United, Premier Soccer League, početak u 14:00. Kvote: 3.40 domaćin, 2.86 neriješeno, 2.30 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.42, povjerenje 7.4/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Marumo Gallants1
Supersport UnitedSuperspor1
3.40
2.86
2.30
2
2.30
U2.5
1.42
NG
1.62
U2.5
1.42
7.4
✓ U2.5
1.427.4

Marumo Gallants Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
0.65
UdarciU okvir / utakmica
2.3
Posjed lopte
48%
KorneriProsjek po utakmici
4.6
DisciplinaKartoni / utakmica
1.7
Postotak pobjeda
0%

Statistika sezone

Premier Soccer League Južna Afrika · Sezona 2026
6Utakmice Postotak pobjeda 0%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice336
Pobjede000
Remiji202
Porazi134
Postignuti golovi415
Primljeni golovi5611
Prosjek postignutih golova1.30.30.8
Prosjek primljenih golova1.72.01.8
Utakmice bez primljenog gola101
Utakmice bez postignutog gola123
Rekordi i nizovi
Najteži poraz
Domaćin2-3
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost1
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede0
Porazi3
Jedanaesterci
0/ 1
0% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–2
0-15
1–4
16-30
0–2
31-45
0–3
46-60
1–1
61-75
1–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-2-3-12 G
4-3-31 G
4-1-3-21 G
4-4-21 G
10Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.550%
3 utakmica
Više od 1.533%
2 utakmica
Više od 2.50%
0 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
N. Ndlondlo N. Ndlondlo 30 FWD 6.72
B. Mabuza B. Mabuza 22 FWD 6.60
T. Lukhele T. Lukhele 24 MID 6.50
O. Moletshe O. Moletshe 25 MID 6.50
Samkele Sihlali Samkele Sihlali 22 FWD 6.50
L. Button L. Button - MID 6.50
E. injili E. injili 27 FWD 6.49
M. Ndlovu M. Ndlovu 22 FWD 6.48
M. Sikakane M. Sikakane 31 DEF 6.47
D. Manaka D. Manaka 36 MID 6.46
T. Kutumela T. Kutumela 32 FWD 6.46
Marvin Sibusiso Sikhosana Marvin Sibusiso Sikhosana 30 MID 6.30
M. Seketso M. Seketso 28 MID 6.30
K. Etemesi K. Etemesi - FWD 6.30
T. Mkhwanazi T. Mkhwanazi 20 MID 6.30
K. Ncube K. Ncube 25 DEF 6.28
S. Mbhele S. Mbhele 25 MID 6.26
S. Ntiya-Ntiya S. Ntiya-Ntiya 29 DEF 6.22
K. Otladisa K. Otladisa 29 MID 6.13
E.Lako E.Lako 26 GK 6.10
M. Rikhotso M. Rikhotso 32 DEF 6.09
T. Mohlamme T. Mohlamme 26 MID 5.98
T. Dhludhlu T. Dhludhlu 21 FWD 5.09
M. Mphambaniso M. Mphambaniso 33 MID 4.83
N. Ralenkoane N. Ralenkoane - DEF 4.14
Y. Madiba Y. Madiba 24 DEF 3.84
K. Marebane K. Marebane 28 FWD 3.25
Kagiso Mlambo Kagiso Mlambo 36 GK 2.17

Tablica

Južna Afrika - Premier Soccer League
# Ekipa U G B
1 Mamelodi Sundowns 9 23-8 23
2 Orlando Pirates 8 19-1 22
3 Amazulu 8 12-8 19
4 Kaizer Chiefs 8 13-8 14
5 Milford FC 8 9-7 12
6 Sekhukhune United 7 7-7 11
7 Stellenbosch 8 9-8 10
8 Golden Arrows 7 3-3 8
9 Chippa United 7 4-6 8
10 Polokwane City 7 8-10 7
11 Durban City 8 5-7 7
12 TS Galaxy 8 7-12 6
13 Kruger United 7 3-12 4
14 Siwelele 7 6-13 3
15 Richards Bay 8 10-20 3
16 Marumo Gallants 7 5-13 2

Marumo Gallants — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Marumo Gallants? NerdyTips nudi nogometne tipove za Marumo Gallants generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 74 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Marumo Gallants, uz točnost najboljeg tipa od 73.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Premier Soccer League, Marumo Gallants bilježi 0 pobjeda, 2 remija i 4 poraza u 6 utakmica, uz 5 postignutih golova (0.8 po utakmici) i 11 primljenih, te 1 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Marumo Gallants prosječno ima 48% posjeda lopte, 0.65 xG i 4.6 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 0%.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Marumo Gallants prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Marumo Gallants je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.