Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
RAAL La Louvière

RAAL L Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€23.70m Ø 23.4 Jupiler Pro League
57
Broj prognoza
78.9%
Predvidljivost
LWWLLW
Nedavna forma
1.53
Prosjek golova
RAAL La Louvière pobjeđuje s 3+ gola razlike u 2 susreta zaredom
RAAL La Louvière: više od 1.5 gola u 11 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

RAAL La Louviere vs Club Brugge KV, Jupiler Pro League, početak u 17:15. Kvote: 8.50 domaćin, 5.40 neriješeno, 1.40 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.40, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
RAAL L1
Club Brugge4
▴8.50
▴5.40
1.40
2
1.40
U3.5
1.64
NG
2.00
2
1.40
6.0
✓ 2
1.406.0
OH Leuven vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, početak u 15:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.70 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.34, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Leuven2
RAAL L 0
▾2.20
3.40
▴3.70
1
▾2.20
U3.5
▴1.34
NG
2.05
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5
RAAL La Louviere vs Kortrijk, Jupiler Pro League, početak u 18:15. Kvote: 2.45 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.05 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 5.5/10. Konačni rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
RAAL L3
Kortrijk0
2.45
▴3.40
▾3.05
X
▴3.40
O1.5
▾1.31
NG
▴2.12
O1.5
▾1.31
5.5
✓ O1.5
▾1.315.5
St. Truiden vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, početak u 19:45. Kvote: 1.56 domaćin, 4.60 neriješeno, 6.60 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.56, povjerenje 8.8/10. Konačni rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
St. Truiden4
RAAL L0
▾1.56
▴4.60
▴6.60
1
▾1.56
O1.5
▾1.24
GG
1.83
1
▾1.56
8.8
✓ 1
▾1.568.8
RAAL La Louviere vs KV Mechelen, Jupiler Pro League, početak u 15:00. Kvote: 2.43 domaćin, 3.25 neriješeno, 3.10 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.60, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
RAAL L2
KV Mechelen2
2.43
3.25
▴3.10
2
▴3.10
O1.5
▴1.40
GG
▴1.88
X2
▴1.60
7.3
✓ X2
▴1.607.3

Statistika sezone

Jupiler Pro League Belgija · Sezona 2026
10Utakmice Postotak pobjeda 20%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5510
Pobjede202
Remiji101
Porazi257
Postignuti golovi10313
Primljeni golovi81523
Prosjek postignutih golova2.00.61.3
Prosjek primljenih golova1.63.02.3
Čiste mreže202
Bez postignutog gola033
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost-
Najteži poraz
Domaćin1-4
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost5
Nizovi
Pobjede1
Porazi3
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–2
0-15
0–1
16-30
3–5
31-45
2–5
46-60
3–4
61-75
3–5
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
5-3-26 G
3-4-33 G
3-5-1-11 G
24Žuti
3Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.570%
7 utakmica
Više od 1.540%
4 utakmica
Više od 2.520%
2 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
M. Ubandoma M. Ubandoma 21 FWD 7.36
S. Gourville S. Gourville 25 DEF 7.07
I. Coulibaly I. Coulibaly 25 MID 6.98
N. Gillot N. Gillot 23 DEF 6.96
M. Peano M. Peano 27 GK 6.89
E. Filet E. Filet 23 FWD 6.89
P. Nkoa P. Nkoa 26 DEF 6.86
Z. Gruber Z. Gruber 21 FWD 6.80
S. Delos S. Delos 27 DEF 6.78
M. Wade M. Wade 21 MID 6.74
A. Tajaouart A. Tajaouart 20 MID 6.73
L. Rousseau L. Rousseau 22 FWD 6.68
W. Faye W. Faye 32 DEF 6.66
D. Lamego D. Lamego 22 DEF 6.62
M. Kovács M. Kovács 22 MID 6.61
M. Boukamir M. Boukamir 21 DEF 6.60
Y. Okou Y. Okou 23 DEF 6.56
M. Courcoul M. Courcoul 18 MID 6.56
T. Lutonda T. Lutonda 25 DEF 6.50
T. Radelet T. Radelet 18 GK 6.30
J. Ito J. Ito 27 MID 6.28
Máté Krisztián Kovács M. Krisztián Kovács 24 MID 6.00
S. Gueulette S. Gueulette 25 MID -

Tablica

Belgija - Jupiler Pro League
# Momčad U G B
1 Club Brugge KV 10 26-8 27
2 Union St. Gilloise 10 29-7 26
3 Gent 10 19-6 25
4 Charleroi 10 21-12 24
5 Anderlecht 10 13-11 19
6 Genk 10 18-14 15
7 Lommel United 10 13-11 15
8 KVC Westerlo 10 25-25 14
9 Standard Liege 10 15-16 12
10 Zulte Waregem 10 12-16 11
11 Antwerp 10 16-22 10
12 SK Beveren 10 13-20 10
13 OH Leuven 10 10-17 9
14 KV Mechelen 9 10-17 9
15 St. Truiden 10 18-21 8
16 RAAL La Louvière 10 13-23 7
17 Cercle Brugge 10 13-22 6
18 Kortrijk 9 3-19 4
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Challenger Pro League

RAAL La Louvière — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za RAAL La Louvière? NerdyTips nudi nogometne tipove za RAAL La Louvière koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 57 utakmica u kojima je igrala momčad RAAL La Louvière, uz točnost Best Tip prognoza od 78.9%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Jupiler Pro League, RAAL La Louvière bilježi 2 pobjeda, 1 remija i 7 poraza u 10 utakmica, uz 13 postignutih golova (1.3 po utakmici) i 23 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, RAAL La Louvière prosječno ima 41% posjeda lopte, 1.28 xG i 3.3 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 40%.

RAAL La Louvière trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €23.70m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za RAAL La Louvière ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

RAAL La Louvière je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.