Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Vermont Green

Vermont Green Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

3
Prognozirane utakmice
–
Razina predvidljivosti
WWWW
Nedavna forma
4.20
Golovi / Utakmica
Vermont Green pobjeđuje s 3+ gola razlike u zadnjih 4 utakmica
Vermont Green zabija 4+ gola u zadnjih 7 utakmica
Vermont Green pobjeđuje u svih zadnjih 8 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Vermont Green trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Flint City Bucks vs Vermont Green, USL League Two, početak u 00:30. Kvote: 3.50 domaćin, 4.00 neriješeno, 1.83 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.47, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza pogođena.
Kraj
Flint City BucksFlint City1
Vermont Green2
▾3.50
▾4.00
▴1.83
2
▴1.83
O2.5
▾1.47
GG
▾1.47
O2.5
▾1.47
5.0
✓ O2.5
▾1.475.0
Western Mass Pioneers vs Vermont Green, USL League Two, početak u 00:00. Kvote: 4.70 domaćin, 4.45 neriješeno, 1.62 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.41, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–4, prognoza pogođena.
Kraj
Western Mass PioneersWestern M2
Vermont Green4
▴4.70
▴4.45
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.41
NG
▴2.62
O2.5
▾1.41
5.0
✓ O2.5
▾1.415.0
Vermont Green vs Connecticut Rush, USL League Two, početak u 00:00. Kvote: 1.09 domaćin, 9.40 neriješeno, 23.00 gost. Najbolji tip: domaćin pobjeđuje s najmanje 2 gola razlike, kvota 1.59, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 6–2, prognoza pogođena.
Kraj
Vermont Green6
Connecticut RushConnecticut R2
▴1.09
▾9.40
▴23.00
1
▴1.09
O2.5
1.19
NG
▾1.73
H1
1.59
5.0
✓ H1
1.595.0
New England FC vs Vermont Green, USL League Two, početak u 22:00. Kvote: 4.25 domaćin, 4.00 neriješeno, 1.62 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.53, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–4, prognoza nije pogođena.
Kraj
New England FCNew E0
Vermont Green4
4.25
4.00
1.62
2
▴1.67
O2.5
1.47
GG
▾1.53
GG
▾1.53
5.0
GG
▾1.535.0

Statistika sezone

USL League Two SAD · Sezona 2026
18Utakmice Postotak pobjeda 94%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice10818
Pobjede9817
Remiji101
Porazi000
Postignuti golovi523183
Primljeni golovi6713
Prosjek postignutih golova5.23.94.6
Prosjek primljenih golova0.60.90.7
Utakmice bez primljenog gola628
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin10-1
Gost1-7
Najviše postignutih golova
Domaćin10
Gost7
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost2
Nizovi
Pobjede7
Porazi0
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–0
0-15
3–0
16-30
4–1
31-45
1–0
46-60
1–0
61-75
1–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5100%
18 utakmica
Više od 1.5100%
18 utakmica
Više od 2.583%
15 utakmica
Više od 3.578%
14 utakmica
Više od 4.533%
6 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj

Tablica

SAD - USL League Two
# Ekipa U G B
1 Vermont Green 14 37-8 36
2 Western Mass Pioneers 14 46-9 33
3 Black Rock 14 23-15 25
4 AC Connecticut 14 22-17 22
5 New England FC 14 26-21 21
6 Seacoast United Phantoms 15 23-26 20
7 Boston Bolts 14 15-21 14
8 Blackwatch Rush 14 13-46 7
9 Boston City 14 15-56 2
Playoffs

U tekućoj sezoni USL League Two, Vermont Green bilježi 17 pobjeda, 1 remija i 0 poraza u 18 utakmica, uz 83 postignutih golova (4.6 po utakmici) i 13 primljenih, te 8 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Vermont Green prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Vermont Green je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.