Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Xi'an Ronghai

Xi'an Ronghai Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€100.00Th. Ø 24.0 League Two
46
Broj prognoza
60.9%
Predvidljivost
DLWWDW
Nedavna forma
1
Prosjek golova
Xi'an Ronghai je bez poraza kod kuće u 10 susreta zaredom
Xi'an Ronghai: manje od 3.5 gola u 15 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Xi'an Ronghai vs Langfang Glory City, League Two, početak u 06:30. Kvote: 1.38 domaćin, 4.20 neriješeno, 7.40 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.72, povjerenje 6.9/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Xi'an Ronghai1
Langfang Glory1
▾1.38
▴4.20
▴7.40
1X
▾1.08
U2.5
▾1.72
NG
▾1.53
U2.5
▾1.72
6.9
✓ U2.5
▾1.726.9
Guizhou Zhucheng vs Xi'an Ronghai, League Two, početak u 09:00. Kvote: 1.79 domaćin, 3.20 neriješeno, 4.30 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.62, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Guizhou Guiyang1
Xi'an Ronghai0
▾1.79
▴3.20
▴4.30
X
▴3.20
U2.5
▴1.62
NG
▴1.73
U2.5
▴1.62
7.8
✓ U2.5
▴1.627.8
Xi'an Ronghai vs Shenzhen 2028, League Two, početak u 08:00. Kvote: 2.12 domaćin, 3.15 neriješeno, 3.45 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.25, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Xi'an Ronghai1
Shenzhen 20280
▾2.12
▴3.15
▴3.45
X
▴3.15
U3.5
▾1.25
NG
▾1.94
U3.5
▾1.25
8.0
✓ U3.5
▾1.258.0
Xi'an Ronghai vs Jiangxi Liansheng, League Two, početak u 08:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.25 neriješeno, 4.35 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.63, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Xi'an Ronghai2
Jiangxi Lushan1
▴1.88
3.25
4.35
1
▴1.88
U2.5
▴1.63
NG
▴1.77
U2.5
▴1.63
8.0
U2.5
▴1.638.0
Langfang Glory City vs Xi'an Ronghai, League Two, početak u 12:30. Kvote: 3.75 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.12 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.67, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Langfang Glory0
Xi'an Ronghai0
▾3.75
▴3.25
▴2.12
X2
1.28
U2.5
▾1.67
NG
1.82
U2.5
▴1.67
8.0
✓ U2.5
▴1.678.0
Xi'an Ronghai vs Guizhou Zhucheng, League Two, početak u 09:00. Kvote: 3.10 domaćin, 3.00 neriješeno, 2.25 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.48, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Xi'an Ronghai1
Guizhou Guiyang0
▴3.10
▴3.00
▾2.25
X
▴3.00
U2.5
1.48
NG
▾1.68
U2.5
1.48
8.0
✓ U2.5
1.488.0
Shenzhen 2028 vs Xi'an Ronghai, League Two, početak u 12:30. Kvote: 2.07 domaćin, 3.15 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 2.07, povjerenje 6.5/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Shenzhen 20281
Xi'an Ronghai 0
▾2.07
▴3.15
▴3.30
1
▾2.07
U2.5
▴1.72
NG
▴1.89
1
▾2.07
6.5
✓ 1
▾2.076.5
Xi'an Ronghai vs Rizhao Yuqi, League Two, početak u 09:00. Kvote: 2.12 domaćin, 3.00 neriješeno, 4.10 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 6.4/10. Konačni rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Xi'an Ronghai0
Rizhao Yuqi0
▴2.12
▾3.00
▾4.10
X
▾3.00
U2.5
▾1.50
GG
▾2.07
U2.5
▾1.50
6.4
✓ U2.5
▾1.506.4
Xi'an Ronghai vs Hainan Star, League Two, početak u 08:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.35 neriješeno, 3.45 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.25, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–2, tip promašen.
Kraj
Xi'an Ronghai2
Hainan Star2
1.95
3.35
3.45
1
1.95
U3.5
1.25
NG
1.91
U3.5
1.25
5.0
U3.5
1.255.0
Guangxi Lanhang vs Xi'an Ronghai, League Two, početak u 10:00. Kvote: 4.10 domaćin, 3.20 neriješeno, 1.83 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.53, povjerenje 4.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Guangxi L1
Xi'an Ronghai1
4.10
3.20
1.83
2
1.83
U2.5
1.53
NG
1.65
U2.5
1.53
4.0
✓ U2.5
1.534.0

Statistika sezone

League Two Kina · Sezona 2026
29Utakmice Postotak pobjeda 52%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice151429
Pobjede10515
Remiji246
Porazi358
Postignuti golovi231134
Primljeni golovi111021
Prosjek postignutih golova1.50.81.2
Prosjek primljenih golova0.70.70.7
Čiste mreže9514
Bez postignutog gola3710
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin0-3
Gost2-1
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost2
Nizovi
Pobjede7
Porazi2
Jedanaesterci
0/ 1
0% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–0
0-15
2–4
16-30
9–5
31-45
3–4
46-60
8–3
61-75
10–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
5-4-11 G
47Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.566%
19 utakmica
Više od 1.545%
13 utakmica
Više od 2.57%
2 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
Lü Jiajun Lü Jiajun 21 MID 7.15
Wu Peng Wu Peng 32 DEF 7.13
Li Diantong Li Diantong 27 MID 6.85
Yao Younan Yao Younan 21 MID 6.82
Ilhamjan Iminjan Ilhamjan Iminjan 39 MID 6.82
Tan Tiancheng Tan Tiancheng 34 FWD 6.74
Xiaohan Li Xiaohan Li 32 MID 6.72
Huang Zhiyuan Huang Zhiyuan 28 MID 6.69
Gong Zheng Gong Zheng 32 FWD 6.68
Muqamet Abdugheni M. Abdugheni 21 FWD 6.67
Hu Binrong Hu Binrong 19 DEF 6.66
Zheng Yiming Zheng Yiming 28 DEF 6.61
Rong Shang Rong Shang 31 GK 6.57
Zhang Song Zhang Song 36 DEF 6.48
Jin Jian Jin Jian 24 DEF 6.39
Wang Hanlin Wang Hanlin 36 MID 6.36
Zhang Ao Zhang Ao 34 DEF 6.34
Li Zhongting Li Zhongting 30 MID 6.34
Li Jinqing Li Jinqing 28 MID 6.31
Xueyi Yu Xueyi Yu 31 - 6.26
Feruk Ablimit Feruk Ablimit 21 MID 6.22
Wei Zhang Wei Zhang 37 - 6.16
Jiang Feng Jiang Feng 25 - 6.11
Su Shun Su Shun 31 FWD 6.10
Huang Kaizhou Huang Kaizhou 23 FWD 6.04
Ma Sheng Ma Sheng 24 DEF 6.02
Liu Tianyang Liu Tianyang 26 DEF 5.99
Zhang Hanwen Zhang Hanwen 21 DEF 5.97
Bai Xuyao Bai Xuyao 26 - -

Tablica

Kina - League Two
# Momčad U G B
1 Shandong Taishan II 22 33-21 41
2 Shanghai Port II 22 36-19 40
3 Xi'an Ronghai 22 29-17 40
4 Dalian Kewei 22 22-14 37
5 Tai'an Tiankuang 22 25-23 31
6 Dalian Yingbo B 22 21-22 28
7 Nantong Haimen Codion 22 25-23 26
8 Rizhao Yuqi 22 13-16 26
9 Qingdao Red Lions 22 22-20 25
10 Changchun Xidu 22 15-28 20
11 BIT 22 21-42 16
12 Shanghai Second 22 22-39 15
Promotion - League Two (Promotion Group) League Two (Relegation Group)

Xi'an Ronghai — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Xi'an Ronghai? NerdyTips nudi nogometne tipove za Xi'an Ronghai koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 46 utakmica u kojima je igrala momčad Xi'an Ronghai, uz točnost Best Tip prognoza od 60.9%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni League Two, Xi'an Ronghai bilježi 15 pobjeda, 6 remija i 8 poraza u 29 utakmica, uz 34 postignutih golova (1.2 po utakmici) i 21 primljenih, te 14 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Xi'an Ronghai prosječno ima 52% posjeda lopte, 0.85 xG i 4.4 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 50%.

Xi'an Ronghai trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €100.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Xi'an Ronghai ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Xi'an Ronghai je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.