Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Zulte Waregem

Waregem Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€29.50m Ø 23.4 Jupiler Pro League
57
Broj prognoza
71.9%
Predvidljivost
LLWLLL
Nedavna forma
1.27
Prosjek golova
Zulte Waregem: manje od 3.5 gola u 7 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Zulte Waregem vs Gent, Jupiler Pro League, početak u 19:45. Kvote: 2.85 domaćin, 3.15 neriješeno, 2.70 gost. Best Tip: gost daje gol, kvota 1.35, povjerenje 6.4/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Waregem 0
Gent2
▴2.85
▾3.15
▴2.70
2
▴2.70
O1.5
▴1.42
NG
▾1.97
AS
▴1.35
6.4
✓ AS
▴1.356.4
Anderlecht vs Zulte W, Jupiler Pro League, početak u 19:45. Kvote: 1.78 domaćin, 4.00 neriješeno, 4.90 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.53, povjerenje 7.1/10. Konačni rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Anderlecht3
Waregem0
▾1.78
▴4.00
▴4.90
1
▾1.78
U3.5
▴1.53
NG
2.25
U3.5
▴1.53
7.1
✓ U3.5
▴1.537.1
Zulte Waregem vs Charleroi, Jupiler Pro League, početak u 17:30. Kvote: 2.85 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.57 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 5.8/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
Waregem0
Charleroi1
2.85
▾3.35
2.57
X
▾3.35
O1.5
▴1.31
GG
▴1.69
O1.5
▴1.31
5.8
O1.5
▴1.315.8
Kortrijk vs Zulte W, Jupiler Pro League, početak u 15:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.27 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 4.7/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Kortrijk 0
Waregem2
▴3.15
3.45
▾2.27
2
▾2.27
O1.5
▴1.27
GG
▴1.66
O1.5
▴1.27
4.7
✓ O1.5
▴1.274.7
KVC Westerlo vs Zulte Waregem, Jupiler Pro League, početak u 18:15. Kvote: 3.05 domaćin, 3.75 neriješeno, 2.22 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 5.9/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Westerlo2
Waregem2
▴3.05
▴3.75
▾2.22
2
▾2.22
O2.5
1.57
GG
1.50
X2
▾1.40
5.9
✓ X2
▾1.405.9

Statistika sezone

Jupiler Pro League Belgija · Sezona 2026
9Utakmice Postotak pobjeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice459
Pobjede213
Remiji022
Porazi224
Postignuti golovi6410
Primljeni golovi4812
Prosjek postignutih golova1.50.81.1
Prosjek primljenih golova1.01.61.3
Čiste mreže123
Bez postignutog gola235
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-0
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Nizovi
Pobjede1
Porazi0
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–2
0-15
2–1
16-30
1–3
31-45
2–3
46-60
1–1
61-75
4–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-3-35 G
4-3-2-13 G
4-2-3-11 G
9Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.544%
4 utakmica
Više od 1.544%
4 utakmica
Više od 2.511%
1 utakmica
Više od 3.511%
1 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
L. Bostyn L. Bostyn 32 GK 7.37
E. Lofolomo E. Lofolomo 25 MID 7.18
J. Kiilerich J. Kiilerich 25 DEF 7.14
W. Paugain W. Paugain 24 DEF 7.10
M. Aké M. Aké 24 MID 7.09
L. Lemoine L. Lemoine 27 DEF 6.94
T. Hedl T. Hedl 22 MID 6.92
A. Ementa A. Ementa 23 FWD 6.90
Y. Cappelle Y. Cappelle 22 DEF 6.89
Á. Zalán Á. Zalán 20 MID 6.86
T. Claes T. Claes 21 MID 6.84
F. Tangala F. Tangala 20 MID 6.82
E. Mbodji E. Mbodji 21 DEF 6.80
B. Gabriël B. Gabriël 26 GK 6.77
A. Hemsley A. Hemsley 20 FWD 6.70
S. Ujka S. Ujka 27 MID 6.69
M. Mbaye M. Mbaye 21 FWD 6.65
O. Niang O. Niang 24 MID 6.60
N. Mituljikić N. Mituljikić 22 FWD 6.60
T. Panduro T. Panduro 18 MID 6.60
D. De Jaegere D. De Jaegere 21 DEF 6.45
S. Diakité S. Diakité 25 DEF 6.37
Kewan Vemba Kewan Vemba 20 FWD -

Tablica

Belgija - Jupiler Pro League
# Momčad U G B
1 Club Brugge KV 10 26-8 27
2 Union St. Gilloise 10 29-7 26
3 Gent 10 19-6 25
4 Charleroi 10 21-12 24
5 Anderlecht 10 13-11 19
6 Genk 10 18-14 15
7 Lommel United 10 13-11 15
8 KVC Westerlo 10 25-25 14
9 Standard Liege 10 15-16 12
10 Zulte Waregem 10 12-16 11
11 Antwerp 10 16-22 10
12 SK Beveren 10 13-20 10
13 OH Leuven 10 10-17 9
14 KV Mechelen 9 10-17 9
15 St. Truiden 10 18-21 8
16 RAAL La Louvière 10 13-23 7
17 Cercle Brugge 10 13-22 6
18 Kortrijk 9 3-19 4
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Challenger Pro League

Zulte Waregem — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Zulte Waregem? NerdyTips nudi nogometne tipove za Zulte Waregem koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 57 utakmica u kojima je igrala momčad Zulte Waregem, uz točnost Best Tip prognoza od 71.9%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Jupiler Pro League, Zulte Waregem bilježi 3 pobjeda, 2 remija i 4 poraza u 9 utakmica, uz 10 postignutih golova (1.1 po utakmici) i 12 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Zulte Waregem prosječno ima 45% posjeda lopte, 0.93 xG i 4.7 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 30%.

Zulte Waregem trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €29.50m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Zulte Waregem ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Zulte Waregem je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.