Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Berwick Rangers

Berwick Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

22
Elemzett mérkőzések
59.1%
Kiszámíthatóság
WLWDLW
Legutóbbi forma
1.07
Gólok / mérkőzés
Berwick Rangers idegenben nyeretlen az utóbbi 7 mérkőzésen
Berwick Rangers utóbbi 3 mérkőzésén rendre 3,5 gólnál több esett
Berwick Rangers nem kapott piros lapot az utóbbi 40 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Berwick Rangers vs Queen of the South, Challenge Cup, kezdés 19:45. Odds: hazai 7.00, döntetlen 5.60, vendég 1.34. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.56, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Berwick1
Queen of South0
▴7.00
▾5.60
▴1.34
2
▴1.34
O2.5
▾1.30
Igen
▾1.56
BTTS
▾1.56
5.0
BTTS
▾1.565.0
Airdrie United vs Berwick Rangers, Challenge Cup, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.11, döntetlen 11.00, vendég 25.00. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.23, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 7–1, a tipp bejött.
Vége
Airdrie U7
Berwick1
▾1.11
▴11.00
▴25.00
1
▾1.11
O2.5
▾1.23
Igen
▴2.20
O2.5
▾1.23
5.0
✓ O2.5
▾1.235.0
Berwick Rangers vs Stranraer, Challenge Cup, kezdés 19:45. Odds: hazai 4.55, döntetlen 4.30, vendég 1.65. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.44, megbízhatóság 4.7/10. Végeredmény 3–2, a tipp bejött.
Vége
Berwick3
Stranraer2
▴4.55
▾4.30
▴1.65
2
▴1.65
O2.5
▾1.44
Igen
▾1.50
O2.5
▾1.44
4.7
✓ O2.5
▾1.444.7
Annan Athletic vs Berwick Rangers, Challenge Cup, kezdés 19:45. Odds: hazai 1.44, döntetlen 4.95, vendég 6.50. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 2.82, megbízhatóság 4.9/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Annan2
Berwick2
▾1.44
▴4.95
▴6.50
2
▴6.50
O2.5
▾1.52
Igen
▴1.69
X2
▴2.82
4.9
✓ X2
▴2.824.9
Berwick Rangers vs Hearts U21, Challenge Cup, kezdés 19:45. Odds: hazai 2.27, döntetlen 3.90, vendég 2.65. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.42, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 3–4, a tipp nem jött be.
Vége
Berwick3
Hearts B4
▴2.27
▾3.90
▾2.65
1
▴2.27
O2.5
▴1.32
Igen
▴1.32
1X
▴1.42
5.0
1X
▴1.425.0
Berwick Rangers vs Bo'ness United, Football League - Lowland League, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.50, döntetlen 3.70, vendég 2.80. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.50, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 4–2, a tipp bejött.
Vége
Berwick4
Bo'ness United2
▾2.50
▴3.70
▴2.80
1
▾2.50
O2.5
▴1.36
Igen
▴1.35
1X
▾1.50
8.0
✓ 1X
▾1.508.0
Gretna 2008 vs Berwick R, Football League - Lowland League, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.82, döntetlen 3.90, vendég 2.02. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.65, megbízhatóság 2.0/10. Végeredmény 2–7, a tipp nem jött be.
Vége
Gretna 20082
Berwick7
▾2.82
▾3.90
▴2.02
1X
▾1.65
U3.5
▾1.87
Igen
▾1.33
1X
▾1.65
2.0
1X
▾1.652.0
Berwick Rangers vs Tranent Juniors, Football League - Lowland League, kezdés 19:45. Odds: hazai 4.65, döntetlen 4.20, vendég 1.53. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.44, megbízhatóság 1.8/10. Végeredmény 0–0, a tipp nem jött be.
Vége
Berwick0
Tranent0
▾4.65
▾4.20
▴1.53
X2
1.16
O2.5
▴1.44
Igen
▴1.55
O2.5
1.44
1.8
O2.5
1.441.8
Berwick Rangers vs Stirling University, Football League - Lowland League, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.07, döntetlen 4.15, vendég 3.40. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 6.5/10. Végeredmény 0–0, a tipp nem jött be.
Vége
Berwick0
Stirling Uni0
▾2.07
▴4.15
3.40
1
▾2.07
O2.5
▾1.31
Nem
2.95
O2.5
▾1.31
6.5
O2.5
▾1.316.5
Civil Service Strollers vs Berwick Rangers, Football League - Lowland League, kezdés 19:45. Odds: hazai 2.42, döntetlen 3.75, vendég 2.37. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.45, megbízhatóság 4.1/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Civil Service0
Berwick1
▴2.42
▾3.75
▾2.37
2
▾2.37
O2.5
▴1.43
Nem
▾2.65
X2
▾1.45
4.1
✓ X2
▾1.454.1
East Stirlingshire vs Berwick Rangers, Football League - Lowland League, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.72, döntetlen 4.00, vendég 2.07. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.37, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–3, a tipp bejött.
Vége
East Stirling1
Berwick3
▾2.72
▴4.00
2.07
2
2.07
O2.5
▾1.31
Igen
1.35
X2
▴1.37
5.0
✓ X2
▴1.375.0

Szezonstatisztikák

Challenge Cup Skócia · Szezon 2026
5Mérkőzések Győzelmi arány 40%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések325
Győzelmek202
Döntetlenek011
Vereségek112
Lőtt gólok7310
Kapott gólok6915
Lőtt gólok átlaga2.31.52.0
Kapott gólok átlaga2.04.53.0
Kapott gól nélküli mérkőzések101
Gól nélküli mérkőzések000
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-2
Vendég-
Legnagyobb vereség
Hazai3-4
Vendég7-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég7
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek1
Tizenegyesek
3/ 3
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
2–5
0-15
2–0
16-30
2–1
31-45
3–3
46-60
0–1
61-75
0–5
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5100%
5 Mérkőzések
Több mint 1.560%
3 Mérkőzések
Több mint 2.540%
2 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Skócia - Football League - Lowland League
# Csapat M G P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

Berwick Rangers – tippek és fogadási előrejelzések

Berwick Rangers tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Berwick Rangers-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 22 Berwick Rangers-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 59.1%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Challenge Cup idényben Berwick Rangers mérlege 5 mérkőzés után 2 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség; 10 lőtt gól (meccsenként 2.0), 15 kapott gól és 1 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Berwick Rangers-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Berwick Rangers csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.