Ugrás a tartalomra
Copa Chile
NT Apex AI meghajtással

Copa Chile Tippek

Ezen az oldalon a(z) Copa Chile elemzéseit és tippjeit láthatod. A statisztikai adatok, a csapatok formája és a közelmúltbeli mérkőzések előzményei alapján az AI automatikusan generálja a tippeket, több mint 55%-os pontossággal.

Chile 32 Csapatok
56
Elemzett mérkőzések
55%
Előrejelezhetőségi mutató
58%
Több mint 2.5
57%
BTTS
Statisztikák
48% 23% 30%
Hazai győzelem 48% Döntetlen 23% Vendég győzelem 30%
77%
Több mint 1.5
58%
Több mint 2.5
34%
Több mint 3.5
57%
BTTS

Meccs tippek

Nincs közelgő mérkőzés

Legutóbbi Meccsek

Group Stage - 62026. júl. 11. – 2026. aug. 26.16
Vége
Recoleta 1
O'Higgins3
4.00
4.05
1.85
2
1.85
U3.5
1.53
Igen
1.60
U3.5
1.53
4.0
U3.5
1.534.0
Vége
Colo Colo3
Union E0
1.28
6.40
8.75
1
1.28
O2.5
1.31
Igen
1.62
1
1.28
8.0
✓ 1
1.288.0
Vége
Deportes IquiqueDeportes 3
Deportes LimacheDeportes L 1
2.70
3.55
2.40
1
2.70
O2.5
1.70
Igen
1.60
BTTS
1.60
5.5
✓ BTTS
1.605.5
Vége
Coquimbo UnidoCoquimbo U1
San Marcos de AricaSan M0
1.49
4.25
7.30
1
1.49
U3.5
1.30
Nem
1.68
1
1.49
8.0
✓ 1
1.498.0
Vége
Santiago WanderersSantiago W0
Union La CaleraUnion C4
6.00
4.25
1.57
X2
1.14
O2.5
1.74
Igen
1.83
O2.5
1.74
5.5
✓ O2.5
1.745.5
Vége
Union San FelipeUnion S0
Universidad de ChileUniversidad C1
6.40
4.45
1.46
2
1.46
O2.5
1.67
Nem
1.89
2
1.46
8.0
✓ 2
1.468.0
Vége
Universidad de ConcepcionConcepcion1
Curico Unido 3
2.15
3.45
3.40
2
3.40
U3.5
1.36
Nem
2.05
X2
1.78
6.9
✓ X2
1.786.9
Vége
Nublense1
Rangers T0
1.66
3.90
5.60
1
1.66
U3.5
1.33
Nem
1.91
1X
1.17
8.0
✓ 1X
1.178.0
Vége
Deportes TemucoDeportes 0
Huachipato 1
2.72
3.55
2.40
1
2.72
U3.5
1.42
Igen
1.60
U3.5
1.42
3.5
✓ U3.5
1.423.5
Vége
Concepcion2
D. Puerto MonttPuerto M0
1.62
4.00
5.30
1
1.62
O2.5
1.71
Igen
1.77
1X
1.16
8.0
✓ 1X
1.168.0
Vége
Cobreloa1
D. La Serena0
2.05
3.50
3.70
1
2.05
O2.5
1.78
Igen
1.67
BTTS
1.67
6.2
BTTS
1.676.2
Vége
Antofagasta1
Cobresal0
1.61
4.25
5.50
1
1.61
U3.5
1.42
Nem
2.00
1X
1.17
8.0
✓ 1X
1.178.0
Vége
San Luis4
U. Catolica 0
5.80
4.65
1.47
2
1.47
O2.5
1.50
Igen
1.65
O2.5
1.50
8.0
✓ O2.5
1.508.0
Vége
Deportes CopiapoDeportes C 0
Everton de VinaEverton V1
3.65
3.65
1.91
2
1.91
O2.5
1.62
Igen
1.55
X2
1.30
8.0
✓ X2
1.308.0
Vége
Palestino 3
Deportes S2
1.60
4.10
5.00
X
4.10
U3.5
1.52
Nem
2.12
U3.5
1.52
5.6
U3.5
1.525.6
Vége
Magallanes0
A. Italiano1
4.05
3.70
1.83
2
1.83
O2.5
1.70
Igen
1.65
2
1.83
5.3
✓ 2
1.835.3
Group Stage - 52026. júl. 4. – 2026. júl. 6.15
Vége
Colo Colo2
Recoleta2
1.20
7.00
12.00
1
1.20
O2.5
1.36
Igen
1.92
1
1.20
8.0
1
1.208.0
Vége
Deportes LimacheDeportes L4
San Marcos de AricaSan M1
1.50
4.40
5.75
X2
2.50
O2.5
1.57
Igen
1.67
AS
1.52
4.2
✓ AS
1.524.2
Vége
Union EspanolaUnion E1
O'Higgins2
3.20
3.30
2.20
1
3.20
O1.5
1.35
Igen
1.80
O1.5
1.35
5.4
✓ O1.5
1.355.4
Vége
Deportes Santa CruzDeportes S2
A. Italiano1
2.75
3.35
2.45
2
2.45
U3.5
1.47
Igen
1.56
U3.5
1.47
4.4
✓ U3.5
1.474.4
Vége
Universidad de ConcepcionConcepcion2
Rangers T 0
2.02
3.45
3.55
1
2.02
U3.5
1.44
Nem
2.25
U3.5
1.44
4.3
✓ U3.5
1.444.3
Vége
Nublense 2
Curico Unido 2
1.64
3.75
5.60
1
1.64
U3.5
1.27
Igen
2.07
U3.5
1.27
3.1
U3.5
1.273.1
Vége
D. Puerto MonttPuerto M2
Huachipato 1
2.95
3.50
2.28
1
2.95
U3.5
1.42
Igen
1.63
1X
1.67
5.2
✓ 1X
1.675.2
Vége
Cobresal2
Cobreloa2
2.02
3.50
3.50
2
3.50
U3.5
1.38
Igen
1.72
U3.5
1.38
4.2
U3.5
1.384.2
Vége
D. La Serena2
Antofagasta 4
2.12
3.75
3.25
1X
1.36
O2.5
1.70
Nem
2.27
1X
1.36
2.0
1X
1.362.0
Vége
Santiago WanderersSantiago W2
Universidad de ChileUniversidad C3
4.45
3.85
1.72
2
1.72
O2.5
1.60
Igen
1.60
BTTS
1.60
5.0
✓ BTTS
1.605.0
Vége
U. Catolica2
Deportes C1
1.33
5.50
8.00
1
1.33
O2.5
1.47
Igen
1.78
1
1.33
8.0
✓ 1
1.338.0
Vége
Deportes IquiqueDeportes 1
Coquimbo UnidoCoquimbo U1
3.50
3.30
2.10
X2
1.33
U3.5
1.33
Nem
2.06
U3.5
1.33
3.6
✓ U3.5
1.333.6
Vége
San Luis2
Everton V2
3.65
3.60
1.93
X
3.60
O2.5
1.60
Igen
1.52
O2.5
1.60
4.0
✓ O2.5
1.604.0
Vége
Magallanes 31
Palestino 2
4.00
3.85
1.81
2
1.81
O2.5
1.53
Igen
1.54
O2.5
1.53
3.8
✓ O2.5
1.533.8
Vége
Union San FelipeUnion S1
Union La CaleraUnion C1
3.05
3.30
2.27
2
2.27
O1.5
1.31
Igen
1.73
O1.5
1.31
4.5
✓ O1.5
1.314.5
Group Stage - 42026. jún. 26. – 2026. jún. 29.16
Vége
Union EspanolaUnion E0
Colo Colo 3
5.60
4.30
1.57
2
1.57
O2.5
1.57
Igen
1.64
BTTS
1.64
4.8
BTTS
1.644.8
Vége
D. Puerto MonttPuerto M2
Concepcion0
2.25
3.25
3.40
2
3.40
U3.5
1.27
Igen
1.92
X2
1.72
6.3
X2
1.726.3
Vége
Universidad de ChileUniversidad C2
Union San FelipeUnion S0
1.29
5.80
9.25
1
1.29
O2.5
1.44
Igen
1.85
1
1.29
8.0
✓ 1
1.298.0
Vége
Rangers de TalcaRangers T0
Nublense1
3.10
3.10
2.42
X2
1.40
U3.5
1.26
Igen
1.86
U3.5
1.26
4.2
✓ U3.5
1.264.2
Vége
O'Higgins1
Recoleta1
1.57
4.30
5.00
1
1.57
O2.5
1.62
Igen
1.70
1
1.57
8.0
1
1.578.0
Vége
Curico Unido2
Universidad de ConcepcionConcepcion2
2.70
3.40
2.65
1
2.70
U3.5
1.33
Nem
2.02
1X
1.50
7.6
✓ 1X
1.507.6
Vége
Union La CaleraUnion C4
Santiago WanderersSantiago W0
1.78
3.80
4.85
X2
2.25
O2.5
1.84
Igen
1.74
O2.5
1.84
2.6
✓ O2.5
1.842.6
Vége
Huachipato2
Deportes TemucoDeportes 0
1.88
3.85
3.65
2
3.65
O2.5
1.70
Igen
1.65
X2
1.95
3.1
X2
1.953.1
Vége
D. La Serena2
Cobreloa1
1.93
3.45
3.95
X2
1.90
O1.5
1.30
Igen
1.75
O1.5
1.30
4.0
✓ O1.5
1.304.0
Vége
Cobresal0
Antofagasta1
2.05
3.45
3.80
X2
1.82
U3.5
1.31
Nem
1.97
U3.5
1.31
5.3
✓ U3.5
1.315.3
Vége
U. Catolica4
San Luis2
1.35
5.00
7.60
1
1.35
O2.5
1.52
Igen
1.78
1
1.35
4.0
✓ 1
1.354.0
Vége
A. Italiano2
Magallanes1
1.50
4.35
6.00
1
1.50
O1.5
1.24
Igen
1.92
1
1.50
7.5
✓ 1
1.507.5
Vége
San Marcos de AricaSan M0
Coquimbo UnidoCoquimbo U1
4.35
3.60
1.78
2
1.78
O2.5
1.82
Igen
1.76
2
1.78
4.7
✓ 2
1.784.7
Vége
Deportes LimacheDeportes L1
Deportes IquiqueDeportes 4
1.65
4.00
4.85
1
1.65
O2.5
1.60
Igen
1.63
BTTS
1.63
5.0
✓ BTTS
1.635.0
Vége
Deportes Santa CruzDeportes S0
Palestino0
3.35
3.30
2.12
2
2.12
U3.5
1.35
Igen
1.71
U3.5
1.35
4.7
✓ U3.5
1.354.7
Vége
Everton de VinaEverton V3
Deportes CopiapoDeportes C0
1.72
3.75
4.45
1
1.72
O2.5
1.75
Igen
1.72
1
1.72
8.0
✓ 1
1.728.0

Csapatok

Copa Chile Tippek és Előrejelzések

Nézd meg a legfrissebb előrejelzéseket és fogadási tippeket a Copa Chile mérkőzéseire, amelyeket AI-algoritmusunk, az NT Apex készít. 32 csapat 56 mérkőzését elemeztük a Copa Chile keretein belül, a legjobb tipp pontossága több mint 55%. Az előrejelzések tartalmazzák: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Ebben a szezonban a Copa Chile mérkőzéseinek 58%-a 2,5 gól felett végződött, a Mindkét csapat gólt szerez pedig a meccsek 57%-ában teljesült. Az összes lezárt Copa Chile-előrejelzés teljesen látható marad — ellenőrizd az eredményeinket bármikor.

A(z) Copa Chile az egyik gólgazdagabb sorozat, amelyet követünk. A hazai csapatok a meccsek 48%-át nyerik meg, döntetlen pedig 23%-ban születik.

Az AI-alapú foci tippjeink messze túlmutatnak a Copa Chile meccsein — világszerte több mint 160 ligát fedünk le.