1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. Super League
  4. BSC Young Boys
BSC Young Boys

BSC Young Boys Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €72.70m
KEY INSIGHT BSC Young Boys 4+ gólt szerzett az utóbbi 3 mérkőzésen
TREND BSC Young Boys veretlen az utóbbi 7 mérkőzésen
TREND BSC Young Boys mérkőzésein 3.5 gólnál több esett az utóbbi 3 meccsen

Legutóbbi forma

WDDWW
119 Elemzett mérkőzések
67.23% Előrejelezhetőségi mutató

BSC Y Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Várható gólok
xG mérkőzésenként
2.54
Lövések
Kaput eltaláló / meccs
7.7
Labdabirtoklás
53%
Szögletek
Átlag / meccs
4.7
Fegyelem
Lapok / meccs
1.8
Győzelmi arány
60%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

14:30

Következő
FC Thun
FC Thun
vs
BSC Young Boys
BSC Y
2.55
3.8
2.45

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

08:00

Lezárult
BSC Y
BSC Young Boys
4 : 2
FC Sion
FC Sion
1.82
4.1
3.7

1

1.82

O2.5

1.42

YES

1.42

1X

1.3
8.8/10

09:30

Lezárult
Plzen
Plzen
3 : 5
BSC Y
BSC Y
2.42
4.05
2.77

1

2.42

O2.5

1.35

YES

1.35

1X

1.48
5/10

08:00

Lezárult
Austria L
Austria Lustenau
0 : 0
BSC Young Boys
BSC Y
4
4.1
1.76

2

1.76

O2.5

1.5

YES

1.55

O2.5

1.5
6.8/10

10:30

Lezárult
BSC Y
BSC Young Boys
3 : 3
FC Sion
FC Sion
2.45
4.15
2.8

X2

1.65

O2.5

1.32

YES

1.3

GG

1.3
5.7/10

10:30

Lezárult
red cardred card FC Thun
FC Thun
3 : 8
BSC Young Boys
BSC Y
2.22
3.95
3.15

2

3.15

O2.5

1.35

NO

3.15

X2

1.7
4.6/10

10:30

Lezárult
BSC Y
BSC Young Boys
3 : 0
FC Basel 1893
Basel
1.93
4.3
4

1X

1.3

O2.5

1.35

YES

1.36

GG

1.36
5.2/10

10:30

Lezárult
FC Lugano
FC Lugano
1 : 0
BSC Young Boys
BSC Y
2.12
3.75
3.45

1

2.12

U3.5

1.65

NO

2.62

U3.5

1.65
5.2/10

BSC Young Boys – Tippek és Fogadási Előrejelzések

BSC Young Boys tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a BSC Young Boys csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 119 mérkőzést elemeztünk a BSC Young Boys részvételével, a legjobb tipp találati aránya 67.23%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Super League szezonban a BSC Young Boys 15 győzelmet, 9 döntetlent és 13 vereséget szerzett 37 mérkőzésen, 77 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.1) és 66 gólt kapott, 8 alkalommal tartva kapuját tisztán.

Az utolsó 10 mérkőzésen a BSC Young Boys átlagosan 53% labdabirtoklást, 2.54 xG-t és mérkőzésenként 4.7 szögletet produkált, 60%-os győzelmi aránnyal.

A BSC Young Boys jelenlegi becsült piaci értéke €72.70m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt BSC Young Boys-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

BSC Young Boys csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

Super LeagueSwitzerland • Szezon 2025
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések181937
Győzelmek9615
Döntetlenek459
Vereségek5813
Lőtt gólok403777
Kapott gólok224466
Lőtt gólok átlaga2.21.92.1
Kapott gólok átlaga1.22.31.8
Kapott gól nélküli mérkőzések718
Gól nélküli mérkőzések246
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 6-1
Vendég 3-8
Legnagyobb vereség
Hazai 2-6
Vendég 5-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai 6
Vendég 8
Legtöbb kapott gól
Hazai 6
Vendég 5
Sorozatok
Győzelmek 3
Vereségek 4
Tizenegyesek
8 / 8
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
4-2-3-1 22 G
4-4-2 8 G
4-4-1-1 5 G
3-4-2-1 2 G
67 Sárga
8 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 84%
31 Mérkőzések
Több mint 1.5 51%
19 Mérkőzések
Több mint 2.5 38%
14 Mérkőzések
Több mint 3.5 16%
6 Mérkőzések
Több mint 4.5 8%
3 Mérkőzések
Játékos Kor Poz Ért
S. Essende
S. Essende
27 FWD 8.90
A. Sanches
A. Sanches
22 FWD 7.90
E. Fernandes
E. Fernandes
29 MID 7.60
S. Lauper
S. Lauper
29 DEF 7.30
J. Mall
J. Mall
34 GK 7.00
L. Blum
L. Blum
24 DEF 7.00
K. Imeri
K. Imeri
25 MID 7.00
C. Zesiger
C. Zesiger
27 DEF 6.90
I. Schmidt
I. Schmidt
26 DEF 6.90
D. Pech
D. Pech
19 MID 6.70
S. Bukinac
S. Bukinac
20 DEF 6.60
A. Virginius
A. Virginius
22 MID 6.60
A. Gigović
A. Gigović
23 MID 6.60
Joël Monteiro
Joël Monteiro
26 MID 6.60
J. Hadjam
J. Hadjam
22 DEF 6.60
L. Benito
L. Benito
33 DEF 6.60