1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. NB II
  4. Karcag SE
Karcag SE

Karcag SE Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €1.23m
KEY INSIGHT Karcag SE nyeretlen az utóbbi 6 mérkőzésen
TREND Karcag SE mérkőzésein 3.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 9 meccsen

Legutóbbi forma

DLLLD
26 Elemzett mérkőzések
84.62% Előrejelezhetőségi mutató

AI tippeket

Powered by NerdyTips

11:30

Következő
Karcag SE
Karcag SE
vs
Soroksar
Soroksar
2.42
3.25
2.72

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

11:30

Lezárult
Szentlorinc
Szentlorinc SE
0 : 0
Karcag SE
Karcag SE
2.17
3.3
3.3

1

2.17

U3.5

1.27

NO

1.92

U3.5

1.27
7.1/10

11:00

Lezárult
Kozarmisl
Kozarmisleny FC
2 : 1
Karcag SE
Karcag SE red card
2.1
3.4
3.5

1

2.1

U3.5

1.31

NO

1.95

U3.5

1.31
6.5/10

11:00

Lezárult
Karcag SE
Karcag SE
0 : 1
Tiszakecske FC
Tiszakecske
2.77
3.65
2.75

2

2.75

U3.5

1.38

NO

2.17

X2

1.52
3.5/10

11:00

Lezárult
Karcag SE
Karcag SE
0 : 1
Szentlorinc SE
Szentlorinc
2.8
3.5
2.42

1X

1.53

U3.5

1.32

NO

2.02

U3.5

1.32
5.4/10

13:00

Lezárult
Bekescsaba
Bekescsaba 1912
0 : 0
Karcag SE
Karcag SE red card
1.8
3.6
4.2

1

1.8

U3.5

1.3

NO

1.86

U3.5

1.3
6.9/10

11:00

Lezárult
red card Karcag SE
Karcag SE
1 : 2
Kecskemeti TE
Kecskemeti
4.7
3.75
1.75

X2

1.18

O1.5

1.32

YES

1.91

O1.5

1.32
4.2/10

11:00

Lezárult
Csakvar
Csakvar
1 : 2
Karcag SE
Karcag SE
1.98
3.6
3.7

1X

1.26

O1.5

1.28

YES

1.72

O1.5

1.28
6.5/10

Karcag SE – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Karcag SE tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Karcag SE csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 26 mérkőzést elemeztünk a Karcag SE részvételével, a legjobb tipp találati aránya 84.62%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális NB II szezonban a Karcag SE 9 győzelmet, 8 döntetlent és 12 vereséget szerzett 29 mérkőzésen, 28 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.0) és 39 gólt kapott, 7 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Karcag SE jelenlegi becsült piaci értéke €1.23m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Karcag SE-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Karcag SE csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

NB IIHungary • Szezon 2025
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések151429
Győzelmek729
Döntetlenek178
Vereségek7512
Lőtt gólok171128
Kapott gólok192039
Lőtt gólok átlaga1.10.81.0
Kapott gólok átlaga1.31.41.3
Kapott gól nélküli mérkőzések437
Gól nélküli mérkőzések5611
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 4-2
Vendég 1-2
Legnagyobb vereség
Hazai 0-3
Vendég 5-2
Legtöbb lőtt gól
Hazai 4
Vendég 2
Legtöbb kapott gól
Hazai 3
Vendég 5
Sorozatok
Győzelmek 2
Vereségek 3
Tizenegyesek
2 / 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
16-30 7
31-45 8
46-60 18
61-75 14
76-90 18
72 Sárga
4 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 62%
18 Mérkőzések
Több mint 1.5 21%
6 Mérkőzések
Több mint 2.5 10%
3 Mérkőzések
Több mint 3.5 3%
1 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Nincsenek elérhető játékosadatok