1. Főoldal
  2. Ligák
  3. Naters
Naters

Naters Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: -
KEY INSIGHT Naters elveszítette az utóbbi 4 mérkőzést
TREND Naters legalább 1 gólt kapott az utóbbi 10 mérkőzésen
TREND Naters mérkőzésein 1.5 gólnál több esett az utóbbi 10 meccsen

Legutóbbi forma

DLLLW
5 Elemzett mérkőzések
80% Előrejelezhetőségi mutató

AI tippeket

Powered by NerdyTips

10:00

Lezárult
Naters
Naters
2 : 1
Prishtina Bern
Prishtina
2.87
3.75
2.02

2

2.02

O2.5

1.48

YES

1.47

GG

1.47
6.2/10

10:00

Lezárult
Martigny S
Martigny Sports
5 : 2
Naters
Naters
2.05
3.7
2.87

X

3.7

O2.5

1.53

YES

1.51

GG

1.51
8/10

08:00

Lezárult
Servette II
Servette II
5 : 0
Naters
Naters
1.4
4.9
5.6

1

1.4

O2.5

1.39

YES

1.6

O2.5

1.39
2.5/10

10:00

Lezárult
Naters
Naters
1 : 2
La Sarraz-Eclepens
Sarraz-Eclepens
1.78
3.8
3.6

1

1.78

O2.5

1.55

YES

1.56

1

1.78
3/10

14:30

Lezárult
Naters
Naters
1 : 1
Chenois
Chenois
2.72
3.4
2.25

X2

1.38

O2.5

1.72

YES

1.62

GG

1.62
6.2/10

13:00

Lezárult
Chaux-Fonds
La Chaux-de-Fonds
1 : 1
Naters
Naters
2.55
3.5
2.35

1

2.55

O2.5

1.55

YES

1.51

GG

1.51
5/10

Naters – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Naters tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Naters csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 5 mérkőzést elemeztünk a Naters részvételével, a legjobb tipp találati aránya 80%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális 1. Liga Classic - Group 1 szezonban a Naters 8 győzelmet, 8 döntetlent és 11 vereséget szerzett 27 mérkőzésen, 45 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.7) és 51 gólt kapott, 5 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Naters jelenlegi becsült piaci értéke -.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Naters-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

1. Liga Classic - Group 1Switzerland • Szezon 2025
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések141327
Győzelmek448
Döntetlenek448
Vereségek6511
Lőtt gólok252045
Kapott gólok252651
Lőtt gólok átlaga1.81.51.7
Kapott gólok átlaga1.82.01.9
Kapott gól nélküli mérkőzések235
Gól nélküli mérkőzések112
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 4-0
Vendég 0-3
Legnagyobb vereség
Hazai 1-3
Vendég 5-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai 4
Vendég 3
Legtöbb kapott gól
Hazai 4
Vendég 5
Sorozatok
Győzelmek 3
Vereségek 4
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0 Sárga
0 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 93%
25 Mérkőzések
Több mint 1.5 52%
14 Mérkőzések
Több mint 2.5 19%
5 Mérkőzések
Több mint 3.5 4%
1 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Nincsenek elérhető játékosadatok