1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. League One
  4. Port Vale
Port Vale

Port Vale Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €9.43m
KEY INSIGHT Port Vale nem kapott piros lapot az utóbbi 40 mérkőzésen

Legutóbbi forma

LWLWW
132 Elemzett mérkőzések
66.67% Előrejelezhetőségi mutató

Port Vale Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Lövések
Kaput eltaláló / meccs
3
Labdabirtoklás
47%
Szögletek
Átlag / meccs
5.1
Fegyelem
Lapok / meccs
0.6
Győzelmi arány
50%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

14:00

Lezárult
Port Vale
Port Vale
1 : 0
Real Murcia
Real Murcia
2.82
3.15
2.42

X

3.15

U3.5

1.28

YES

1.8

U3.5

1.28
3.7/10

08:00

Lezárult
Wigan
Wigan
1 : 3
Port Vale
Port Vale
2.15
3.3
3.25

X2

1.7

U3.5

1.3

NO

1.93

U3.5

1.3
6.4/10

10:00

Lezárult
Port Vale
Port Vale
0 : 2
Lincoln
Lincoln
4.8
4
1.71

2

1.71

U3.5

1.39

YES

1.83

U3.5

1.39
3.1/10

14:45

Lezárult
Stockport
Stockport County
1 : 2
Port Vale
Port Vale
1.35
5.3
8.5

1

1.35

O2.5

1.52

YES

1.82

1

1.35
8/10

10:00

Lezárult
red card Plymouth
Plymouth
2 : 1
Port Vale
Port Vale
1.34
5.4
9.25

X2

3.45

O2.5

1.6

YES

1.87

O2.5

1.6
2.6/10

14:45

Lezárult
Cardiff
Cardiff
1 : 0
Port Vale
Port Vale
1.4
5.1
8

1

1.4

U3.5

1.52

NO

1.87

U3.5

1.52
4/10

10:00

Lezárult
Port Vale
Port Vale
0 : 0
Wigan
Wigan
3.35
3.1
2.32

X

3.1

U2.5

1.62

YES

1.97

1X

1.72
2/10

14:45

Lezárult
Peterborough
Peterborough
1 : 3
Port Vale
Port Vale
1.62
4.1
6

1

1.62

O2.5

1.72

YES

1.78

1X

1.18
8.5/10

14:45

Lezárult
Port Vale
Port Vale
0 : 0
Barnsley
Barnsley
2.75
3.35
2.65

X

3.35

U3.5

1.34

YES

1.69

U3.5

1.34
3.9/10

10:00

Lezárult
Wycombe
Wycombe
4 : 0
Port Vale
Port Vale
1.53
4.2
6.4

X2

2.6

U3.5

1.36

NO

1.85

U3.5

1.36
5/10

Port Vale – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Port Vale tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Port Vale csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 132 mérkőzést elemeztünk a Port Vale részvételével, a legjobb tipp találati aránya 66.67%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Friendlies Clubs szezonban a Port Vale 2 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget szerzett 2 mérkőzésen, 8 gólt rúgott (mérkőzésenként 4.0) és 1 gólt kapott, 1 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Port Vale jelenlegi becsült piaci értéke €9.43m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Port Vale-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Port Vale csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

Friendlies ClubsWorld • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések112
Győzelmek112
Döntetlenek000
Vereségek000
Lőtt gólok538
Kapott gólok011
Lőtt gólok átlaga5.03.04.0
Kapott gólok átlaga0.01.00.5
Kapott gól nélküli mérkőzések101
Gól nélküli mérkőzések000
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 5-0
Vendég 1-3
Legtöbb lőtt gól
Hazai 5
Vendég 3
Legtöbb kapott gól
Hazai 0
Vendég 1
Sorozatok
Győzelmek 2
Vereségek 0
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0 Sárga
0 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 100%
2 Mérkőzések
Több mint 1.5 100%
2 Mérkőzések
Több mint 2.5 100%
2 Mérkőzések
Több mint 3.5 50%
1 Mérkőzések
Több mint 4.5 50%
1 Mérkőzések
Játékos Kor Poz Ért
L. Tolaj
L. Tolaj
24 FWD 7.30
J. Gauci
J. Gauci
25 GK 7.01
E. Archer
E. Archer
23 MID 6.98
M. Clark
M. Clark
26 MID 6.95
R. Curtis
R. Curtis
29 MID 6.95
B. Garrity
B. Garrity
28 MID 6.92
Elijah Xavier Campbell
Elijah Xavier Campbell
21 MID 6.92
L. Gordon
L. Gordon
26 MID 6.90
K. John
K. John
24 DEF 6.88
C. Hall
C. Hall
32 DEF 6.86
O. Hernández
O. Hernández
32 FWD 6.86
J. Stockley
J. Stockley
32 FWD 6.84
M. Maroši
M. Maroši
32 GK 6.82
J. Shipley
J. Shipley
28 MID 6.80
R. Walters
R. Walters
20 MID 6.78
J. Lawrence-Gabriel
J. Lawrence-Gabriel
27 DEF 6.75
C. Humphreys
C. Humphreys
27 DEF 6.74
J. Headley
J. Headley
24 MID 6.72
R. Richards
R. Richards
22 MID 6.70
F. Ojo
F. Ojo
34 MID 6.69
G. Hall
G. Hall
21 MID 6.69
M. Johnson
M. Johnson
35 MID 6.68
B. Heneghan
B. Heneghan
32 DEF 6.67
D. Cole
D. Cole
30 FWD 6.67
R. Paton
R. Paton
25 FWD 6.67
R. Croasdale
R. Croasdale
31 MID 6.66
G. Byers
G. Byers
29 MID 6.65
B. Waine
B. Waine
24 FWD 6.63
G. Ward
G. Ward
31 MID 6.63
J. Debrah
J. Debrah
24 DEF 6.62
T. Magloire
T. Magloire
27 DEF 6.58
D. Brown
D. Brown
20 FWD 6.50
Martin Sherif
Martin Sherif
19 FWD 6.47
M. Faal
M. Faal
22 FWD 6.46
B. Amos
B. Amos
35 GK 6.46
A. Gray
A. Gray
34 FWD 6.35