Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Rubio NU

Rubio NU Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

73
Elemzett mérkőzések
69.9%
Kiszámíthatóság
WLLDWL
Legutóbbi forma
1.33
Gólok / mérkőzés
Következő mérkőzés Division Profesional - Clausura · nov. 5., Cs · 22:00
Rubio NU
VS
Sp. Luqueno
Best Tip
Odds
Megbízhatóság 3.0/10
Tipp feloldása

Legutóbbi meccsek

Sportivo Trinidense vs Rubio NU, Division Profesional - Clausura, kezdés 22:30. Odds: hazai 1.92, döntetlen 3.55, vendég 4.35. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 7.7/10. Végeredmény 2–4, a tipp nem jött be.
Vége
Trinidense2
Rubio NU4
▴1.92
▴3.55
4.35
1
▴1.92
U3.5
▴1.31
Nem
▴1.87
U3.5
▴1.31
7.7
U3.5
▴1.317.7
Rubio NU vs Club Guarani, Division Profesional - Clausura, kezdés 21:00. Odds: hazai 3.15, döntetlen 3.15, vendég 2.35. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.39, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Rubio NU0
Club Guarani2
▾3.15
3.15
▾2.35
2
▾2.35
U2.5
1.60
Nem
▾1.82
X2
1.39
8.5
✓ X2
1.398.5
Deportivo Recoleta vs Rubio NU, Division Profesional - Clausura, kezdés 23:20. Odds: hazai 2.75, döntetlen 3.30, vendég 2.75. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.36, megbízhatóság 4.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Recoleta1
Rubio NU 0
▴2.75
3.30
▾2.75
X
3.30
U3.5
▴1.36
Igen
▾1.68
U3.5
▴1.36
4.0
✓ U3.5
▴1.364.0
Rubio NU vs Olimpia, Division Profesional - Clausura, kezdés 21:00. Odds: hazai 4.90, döntetlen 3.80, vendég 1.80. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.33, megbízhatóság 5.8/10. Végeredmény 0–0, a tipp bejött.
Vége
Rubio NU0
Olimpia0
▾4.90
▾3.80
▴1.80
2
▴1.80
U3.5
▴1.33
Nem
▴1.90
U3.5
▴1.33
5.8
✓ U3.5
▴1.335.8
Sportivo Ameliano vs Rubio NU, Division Profesional - Clausura, kezdés 21:00. Odds: hazai 2.22, döntetlen 3.25, vendég 3.25. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.36, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 1–2, a tipp nem jött be.
Vége
Ameliano1
Rubio NU2
▴2.22
▴3.25
▾3.25
1
▴2.22
U2.5
▾1.68
Nem
▾1.88
1X
▴1.36
8.5
1X
▴1.368.5

Szezonstatisztikák

Division Profesional - Clausura Paraguay · Szezon 2026
17Mérkőzések Győzelmi arány 24%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések8917
Győzelmek134
Döntetlenek404
Vereségek369
Lőtt gólok71219
Kapott gólok101929
Lőtt gólok átlaga0.91.31.1
Kapott gólok átlaga1.32.11.7
Kapott gól nélküli mérkőzések202
Gól nélküli mérkőzések448
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-1
Vendég2-4
Legnagyobb vereség
Hazai1-3
Vendég5-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég5
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek3
Tizenegyesek
2/ 4
50.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
2–0
0-15
2–4
16-30
5–6
31-45
5–5
46-60
3–7
61-75
2–7
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
4-4-26 G
4-2-3-16 G
4-1-4-13 G
5-3-22 G
38Sárga
4Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.553%
9 Mérkőzések
Több mint 1.535%
6 Mérkőzések
Több mint 2.518%
3 Mérkőzések
Több mint 3.56%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért
S. Gomez S. Gomez 26 MID 7.30
Á. Cardozo Lucena Á. Cardozo Lucena 31 MID 6.99
F. Martínez F. Martínez 31 MID 6.92
R. Rojas R. Rojas 37 MID 6.85
J. Vallejos J. Vallejos 21 DEF 6.79
J. Giménez J. Giménez 22 FWD 6.76
R. Alborno R. Alborno 32 DEF 6.74
P. Ayala P. Ayala 29 MID 6.70
R. Ruiz Díaz R. Ruiz Díaz 26 FWD 6.70
C. Giménez C. Giménez 19 DEF 6.62
C. Núñez C. Núñez 28 MID 6.62
S. Ruiz Díaz S. Ruiz Díaz 21 MID 6.58
G. Manzur G. Manzur 29 MID 6.58
C. Villagra C. Villagra 37 FWD 6.54
V. Cabañas V. Cabañas 22 DEF 6.52
L. Montiel L. Montiel 18 MID 6.52
D. Mereles D. Mereles 25 FWD 6.50
P. Álvarez P. Álvarez 24 DEF 6.47
A. Legüizamón A. Legüizamón 19 FWD 6.46
A. Páez A. Páez 20 FWD 6.45
P. Báez P. Báez 28 FWD 6.44
Tobías Leiva Tobías Leiva 21 MID 6.44
E. Sarquis E. Sarquis 34 MID 6.40
B. Blasi B. Blasi 29 DEF 6.40
J. Palacios J. Palacios 17 FWD 6.35
Estiven Osmar Pérez Yegros E. Osmar Pérez Yegros 25 FWD 6.18
S. Fretes S. Fretes 26 MID 6.13
C. Servín C. Servín 39 GK 6.05
F. Fragueda F. Fragueda 25 GK 5.77
W. Mendieta W. Mendieta 36 MID 5.75
M. Garrone M. Garrone 19 DEF 5.71
Táles Táles 28 GK 5.60
R. Ferreira R. Ferreira 27 - 5.22
E. Alfonso E. Alfonso 26 MID 5.02
M. De Carvalho M. De Carvalho 17 FWD 4.80
O. Alfonso O. Alfonso 20 FWD 4.75
M. Acosta M. Acosta 25 MID 4.59
M. Ramos M. Ramos 21 DEF 4.50
Kevin Paredes Kevin Paredes 19 MID 4.47
L. Gómez L. Gómez 20 MID 4.27
L. Maldonado L. Maldonado 24 GK 4.14
A. Ledesma A. Ledesma 17 MID 3.93
M. Roldán M. Roldán 20 FWD 3.33
T. Canteros T. Canteros 24 GK 3.13
J. González J. González 28 DEF 2.48

Tabella

Paraguay - Division Profesional - Clausura
# Csapat M G P
1 Olimpia 17 30-12 36
2 Nacional Asuncion 17 26-9 32
3 Sportivo Trinidense 17 28-18 30
4 Libertad Asuncion 17 25-19 30
5 2 de Mayo 17 18-18 29
6 Club Guarani 17 19-14 28
7 Cerro Porteno 17 23-19 24
8 Sportivo Ameliano 17 19-24 19
9 Sportivo Luqueno 17 17-33 16
10 Rubio NU 17 19-29 16
11 Deportivo Recoleta 17 19-28 15
12 Club Sp. San Lorenzo 17 10-30 7
Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)

Rubio NU – tippek és fogadási előrejelzések

Rubio NU tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Rubio NU-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 73 Rubio NU-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 69.9%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Division Profesional - Clausura idényben Rubio NU mérlege 17 mérkőzés után 4 győzelem, 4 döntetlen és 9 vereség; 19 lőtt gól (meccsenként 1.1), 29 kapott gól és 2 kapott gól nélküli mérkőzés.

Az utolsó 10 mérkőzésen Rubio NU meccsenként átlagosan 40%-os labdabirtoklást, 1.20 xG-t és 4.4 szögletet ért el, 20%-os győzelmi aránnyal.

Rubio NU becsült piaci értéke jelenleg €5.05m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Rubio NU-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Rubio NU csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.