1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. First League
  4. Torpedo Moskva
Torpedo Moskva

Torpedo Moskva Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €13.10m
KEY INSIGHT Torpedo Moskva minden utóbbi 10 mérkőzésen gólt szerzett
TREND Torpedo Moskva veretlen az utóbbi 10 mérkőzésen
TREND Torpedo Moskva hazai pályán veretlen az utóbbi 9 mérkőzésen

Legutóbbi forma

WWWWD
74 Elemzett mérkőzések
67.57% Előrejelezhetőségi mutató

Torpedo M Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Lövések
Kaput eltaláló / meccs
4.7
Labdabirtoklás
54%
Szögletek
Átlag / meccs
4.3
Fegyelem
Lapok / meccs
1.9
Győzelmi arány
70%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

08:00

Következő
Arsenal Tula
Arsenal Tula
vs
Torpedo M
Torpedo M
2.68
3.22
2.79

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

10:00

Lezárult
Torpedo M
Torpedo Moskva
1 : 1
Shinnik Yaroslavl
Shinnik Y
1.85
3.25
4.1

1

1.85

U2.5

1.6

NO

1.74

1

1.85
2.3/10

11:30

Lezárult
Torpedo M
Torpedo Moskva
3 : 1
Volga Ulyanovsk
Volga U
1.54
3.75
5.8

1

1.54

U2.5

1.66

NO

1.63

1

1.54
6.4/10

10:00

Lezárult
Ural
Ural
0 : 1
Torpedo M
Torpedo M
2.1
3.1
3.45

1X

1.25

U3.5

1.16

YES

2.07

U3.5

1.16
4.2/10

10:00

Lezárult
Torpedo M
Torpedo Moskva
1 : 0
Volga Ulyanovsk
Volga U
2.15
3.35
3.05

1

2.15

U3.5

1.36

NO

2.15

1X

1.31
7.3/10

12:30

Lezárult
Torpedo M
Torpedo Moskva
1 : 0
Enisey
Enisey
2.1
3.2
3.8

1

2.1

U2.5

1.6

NO

1.72

1X

1.27
3.6/10

10:00

Lezárult
Shinnik Y
Shinnik Yaroslavl
1 : 1
Torpedo Moskva
Torpedo M
2.6
2.98
2.92

1

2.6

U2.5

1.55

NO

1.76

U2.5

1.55
6/10

11:00

Lezárult
Chayka
Chayka
0 : 2
Torpedo Moskva
Torpedo M
4.8
3.75
1.7

2

1.7

O1.5

1.27

NO

1.9

O1.5

1.27
4.7/10

10:30

Lezárult
Torpedo M
Torpedo Moskva
2 : 2
Fakel
Fakel red card
3
2.95
2.55

1

3

U2.5

1.47

NO

1.68

1X

1.45
6.1/10

11:30

Lezárult
Torpedo M
Torpedo Moskva
1 : 1
Kuban Kholding
Kholding
1.74
3.9
5.24

1

1.74

U2.5

1.84

NO

1.78

1

1.74
1.7/10

Torpedo Moskva – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Torpedo Moskva tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Torpedo Moskva csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 74 mérkőzést elemeztünk a Torpedo Moskva részvételével, a legjobb tipp találati aránya 67.57%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális First League szezonban a Torpedo Moskva 2 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget szerzett 2 mérkőzésen, 4 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.0) és 1 gólt kapott, 1 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Torpedo Moskva jelenlegi becsült piaci értéke €13.10m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Torpedo Moskva-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Torpedo Moskva csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

First LeagueRussia • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések112
Győzelmek112
Döntetlenek000
Vereségek000
Lőtt gólok314
Kapott gólok101
Lőtt gólok átlaga3.01.02.0
Kapott gólok átlaga1.00.00.5
Kapott gól nélküli mérkőzések011
Gól nélküli mérkőzések000
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 3-1
Vendég 0-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai 3
Vendég 1
Legtöbb kapott gól
Hazai 1
Vendég 0
Sorozatok
Győzelmek 2
Vereségek 0
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
4-4-2 2 G
3 Sárga
0 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 100%
2 Mérkőzések
Több mint 1.5 50%
1 Mérkőzések
Több mint 2.5 50%
1 Mérkőzések
Több mint 3.5 0%
0 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Nincsenek elérhető játékosadatok