Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Viveiro

Viveiro Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

17
Elemzett mérkőzések
64.7%
Előrejelezhetőségi mutató
LWLLDD
Legutóbbi forma
0.67
Gólok / Mérkőzés
Viveiro mérkőzésein 3.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 12 meccsen
Viveiro nem kapott piros lapot az utóbbi 40 mérkőzésen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Viveiro csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Boiro vs Viveiro, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 16:30. Odds: hazai 1.63, döntetlen 3.85, vendég 5.10. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 3.9/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Boiro1
Viveiro 0
▴1.63
▴3.85
▾5.10
1
▴1.63
U3.5
▾1.31
Nem
▾1.83
U3.5
▾1.31
3.9
✓ U3.5
▾1.313.9
Coruna vs Viveiro, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 11:30. Odds: hazai 1.96, döntetlen 3.50, vendég 4.50. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.21, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–2, a tipp nem jött be.
Vége
Coruna1
Viveiro2
1.96
3.50
▴4.50
1
1.96
U2.5
1.62
Nem
▾1.70
1X
▾1.21
5.0
1X
▾1.215.0
Viveiro vs Atletico Arteixo, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 11:00. Odds: hazai 3.55, döntetlen 3.20, vendég 2.55. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.61, megbízhatóság 4.9/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Viveiro0
Atletico ArteixoAtletico A1
▾3.55
▾3.20
▴2.55
2
▴2.55
U2.5
▾1.61
Nem
1.75
U2.5
▾1.61
4.9
✓ U2.5
▾1.614.9
Sarriana vs Viveiro, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 17:00. Odds: hazai 1.65, döntetlen 3.55, vendég 5.00. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.65, megbízhatóság 4.7/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
Sarriana2
Viveiro0
▴1.65
▾3.55
▾5.00
1
▴1.65
U3.5
▾1.31
Igen
▾1.95
1
▴1.65
4.7
✓ 1
▴1.654.7
Viveiro vs CD Lugo B, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.85, döntetlen 2.87, vendég 2.57. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.50, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–0, a tipp bejött.
Vége
Viveiro0
CD Lugo BLugo B0
2.85
2.87
2.57
1X
1.47
U2.5
1.50
Nem
1.70
U2.5
1.50
8.0
✓ U2.5
1.508.0
Somozas vs Viveiro, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 17:00. Odds: hazai 2.02, döntetlen 3.50, vendég 3.75. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.57, megbízhatóság 4.8/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Somozas1
Viveiro1
▴2.02
3.50
▾3.75
2
▾3.75
U2.5
▴1.57
Nem
▴1.67
U2.5
▴1.57
4.8
✓ U2.5
▴1.574.8
Viveiro vs Celta III, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.87, döntetlen 2.95, vendég 2.50. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.62, megbízhatóság 4.7/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
Viveiro2
Celta III1
2.87
2.95
2.50
1X
1.52
U2.5
1.62
Igen
1.88
U2.5
1.62
4.7
U2.5
1.624.7
Viveiro vs Cambados, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.35, döntetlen 3.10, vendég 2.95. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.55, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–0, a tipp bejött.
Vége
Viveiro0
Cambados0
2.35
3.10
2.95
1
2.35
U2.5
1.55
Nem
1.72
U2.5
1.55
8.0
✓ U2.5
1.558.0
Viveiro vs Silva SD, Tercera División RFEF - Group 1, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.40, döntetlen 2.90, vendég 3.10. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.52, megbízhatóság 7.0/10. Végeredmény 0–0, a tipp bejött.
Vége
Viveiro0
Silva SDSilva0
▴2.40
▾2.90
▾3.10
1
▴2.40
U2.5
1.52
Nem
▴1.72
U2.5
1.52
7.0
✓ U2.5
1.527.0

Szezon statisztikák

Tercera División RFEF - Group 1 Spanyolország · Szezon 2026
5Mérkőzések Győzelmi arány 20%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések325
Győzelmek011
Döntetlenek101
Vereségek213
Lőtt gólok022
Kapott gólok235
Lőtt gólok átlaga0.01.00.4
Kapott gólok átlaga0.71.51.0
Kapott gól nélküli mérkőzések101
Gól nélküli mérkőzések314
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai-
Vendég1-2
Legnagyobb vereség
Hazai0-1
Vendég2-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai0
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai1
Vendég2
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek3
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0–1
0-15
0–0
16-30
1–2
31-45
0–1
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.520%
1 Mérkőzések
Több mint 1.520%
1 Mérkőzések
Több mint 2.50%
0 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Spanyolország - Tercera División RFEF - Group 1
# Csapat M G P
1 Boiro 5 10-6 10
2 Portonovo SD 6 8-6 10
3 Barco 5 6-4 10
4 Lalin 5 5-3 10
5 Antela 5 5-4 10
6 Estradense 6 10-10 10
7 Sarriana 5 9-7 9
8 Alondras 5 10-9 9
9 Villalbés 6 8-7 9
10 Pontevedra II 6 9-7 7
11 Celta de Vigo III 6 9-11 7
12 Somozas 6 5-6 6
13 Coruña 6 10-12 6
14 Atlético Arteixo 6 8-10 6
15 Celtiga 5 5-6 5
16 Silva 5 5-8 5
17 Viveiro 5 2-5 4
18 Arenteiro 5 4-7 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 1 (Play Offs) Relegation

Viveiro – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Viveiro tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Viveiro csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 17 mérkőzést elemeztünk a Viveiro részvételével, a legjobb tipp találati aránya 64.7%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Tercera División RFEF - Group 1 szezonban a Viveiro 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget szerzett 5 mérkőzésen, 2 gólt rúgott (mérkőzésenként 0.4) és 5 gólt kapott, 1 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Viveiro-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Viveiro csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.