Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Zagłębie Lubin II

Zag. Lubin II Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€1.77m Ø 19.7 III Liga - Group 3
80
Elemzett mérkőzések
71.3%
Kiszámíthatóság
LLWLDD
Legutóbbi forma
1.33
Gólok / mérkőzés
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Zaglebie Lubin II vs Goczalkowice Zdroj, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.95, döntetlen 3.90, vendég 3.65. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.57, megbízhatóság 4.4/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Zag. Lubin II1
Goczalkowice Z2
▴1.95
▾3.90
▾3.65
1
▴1.95
O2.5
▴1.57
Igen
▾1.50
O2.5
▴1.57
4.4
✓ O2.5
▴1.574.4
Stal Brzeg vs Zaglebie Lubin II, III Liga - Group 3, kezdés 12:00. Odds: hazai 2.95, döntetlen 3.50, vendég 2.12. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.32, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 4–1, a tipp nem jött be.
Vége
Brzeg4
Zag. Lubin II1
2.95
3.50
2.12
2
2.12
O2.5
1.55
Igen
1.50
X2
1.32
8.0
X2
1.328.0
Zaglebie Lubin II vs Stilon Gorzow, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.53, döntetlen 4.55, vendég 4.55. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.53, megbízhatóság 6.1/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Zag. Lubin II3
Stilon Gorzow1
1.53
4.55
4.55
1
1.53
O2.5
1.59
Igen
1.72
1
1.53
6.1
✓ 1
1.536.1
Zaglebie Lubin II vs Zaglebie Sosnowiec, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.27, döntetlen 3.55, vendég 2.77. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.40, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Zag. Lubin II0
Zag. Sosnowiec1
2.27
▾3.55
▾2.77
1
2.27
O2.5
1.57
Nem
2.42
1X
1.40
8.0
1X
1.408.0
Odra Bytom Odrzanski vs Zaglebie Lubin II, III Liga - Group 3, kezdés 18:00. Odds: hazai 2.57, döntetlen 3.60, vendég 2.64. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.50, megbízhatóság 4.1/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Bytom Odrzanski1
Zag. Lubin II1
▾2.57
▾3.60
▴2.64
2
▴2.64
O2.5
1.61
Igen
▴1.54
X2
▴1.50
4.1
✓ X2
▴1.504.1
Zaglebie Lubin II vs Gornik Polkowice, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.42, döntetlen 4.00, vendég 3.90. Best Tip: hazai győzelem, odds 2.42, megbízhatóság 5.6/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Zag. Lubin II1
Polkowice1
▴2.42
▴4.00
▾3.90
1
▴2.42
O2.5
1.54
Igen
▾1.53
1
▴2.42
5.6
1
▴2.425.6
Zaglebie Lubin II vs Carina Gubin, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.58, döntetlen 4.45, vendég 5.50. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.58, megbízhatóság 5.5/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Vége
Zag. Lubin II3
Carina Gubin0
▴1.58
▴4.45
▾5.50
1
▴1.58
O2.5
▾1.55
Igen
▾1.42
1
▴1.58
5.5
✓ 1
▴1.585.5
Zaglebie Lubin II vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.79, döntetlen 3.90, vendég 3.85. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.24, megbízhatóság 5.8/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Zag. Lubin II1
Jelenia Gora0
▾1.79
▴3.90
▴3.85
1
▾1.79
U3.5
▴1.69
Igen
▾1.44
1X
▾1.24
5.8
✓ 1X
▾1.245.8
Zaglebie Lubin II vs Starowice Dolne, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.27, döntetlen 6.00, vendég 8.10. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.38, megbízhatóság 6.8/10. Végeredmény 5–0, a tipp bejött.
Vége
Zag. Lubin II5
Starowice0
▾1.27
▴6.00
▴8.10
1
▾1.27
O2.5
▾1.38
Igen
1.75
O2.5
▾1.38
6.8
✓ O2.5
▾1.386.8
Slowianin vs Zaglebie Lubin II, III Liga - Group 3, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.87, döntetlen 3.75, vendég 2.65. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.56, megbízhatóság 3.8/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Slowianin2
Zag. Lubin II1
▴2.87
▾3.75
▴2.65
1
▴2.87
U3.5
1.56
Igen
▾1.47
U3.5
1.56
3.8
✓ U3.5
1.563.8
Zaglebie Lubin II vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.05, döntetlen 3.70, vendég 3.10. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.51, megbízhatóság 5.5/10. Végeredmény 0–5, a tipp bejött.
Vége
Zag. Lubin II0
Gornik Zabrze II5
▴2.05
3.70
▾3.10
1X
▴1.32
O2.5
1.51
Igen
▾1.47
O2.5
1.51
5.5
✓ O2.5
1.515.5

Szezonstatisztikák

III Liga - Group 3 Lengyelország · Szezon 2026
16Mérkőzések Győzelmi arány 44%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések9716
Győzelmek527
Döntetlenek246
Vereségek213
Lőtt gólok151429
Kapott gólok91322
Lőtt gólok átlaga1.72.01.8
Kapott gólok átlaga1.01.91.4
Kapott gól nélküli mérkőzések314
Gól nélküli mérkőzések101
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-0
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai1-2
Vendég4-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek4
Vereségek1
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–2
0-15
7–5
16-30
2–2
31-45
2–4
46-60
3–4
61-75
9–3
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.594%
15 Mérkőzések
Több mint 1.556%
9 Mérkőzések
Több mint 2.531%
5 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Lengyelország - III Liga - Group 3
# Csapat M G P
1 Sparta Katowice 16 31-10 36
2 Zaglebie Sosnowiec 15 23-10 34
3 Odra Bytom Odrzański 15 16-11 28
4 Zagłębie Lubin II 16 29-22 27
5 ROW Rybnik 15 31-22 26
6 Karkonosze Jelenia Góra 15 20-14 23
7 Górnik Polkowice 16 29-28 22
8 Barycz Sułów 15 22-22 21
9 Goczałkowice Zdrój 16 20-22 21
10 Miedź Legnica II 15 34-27 20
11 Kluczbork 15 16-20 20
12 Stal Brzeg 15 27-22 18
13 Stilon Gorzów 15 21-24 17
14 Ślęza Wrocław 15 23-34 14
15 Warta Gorzów 15 13-29 14
16 Rakow II 15 18-28 13
17 Polonia Nysa 15 15-29 13
18 Carina Gubin 15 12-26 13

Zagłębie Lubin II – tippek és fogadási előrejelzések

Zagłębie Lubin II tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Zagłębie Lubin II-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 80 Zagłębie Lubin II-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 71.3%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális III Liga - Group 3 idényben Zagłębie Lubin II mérlege 16 mérkőzés után 7 győzelem, 6 döntetlen és 3 vereség; 29 lőtt gól (meccsenként 1.8), 22 kapott gól és 4 kapott gól nélküli mérkőzés.

Zagłębie Lubin II becsült piaci értéke jelenleg €1.77m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Zagłębie Lubin II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Zagłębie Lubin II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.