Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Gungahlin United

Gungahlin Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

5
Perlawanan diramal
–
Kadar kebolehramalan
LWDWLW
Prestasi terkini
2
Gol / perlawanan
Gungahlin United mencatat lebih 2.5 gol dalam 92% daripada 12 perlawanan terakhir
Gungahlin United menjaringkan gol dalam 7 perlawanan terakhir
Gungahlin United dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 19 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Monaro Panthers vs Gungahlin United, Capital Territory NPL, sepak mula 08:45. Odds: 1.40 tuan rumah, 5.00 seri, 5.20 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 4 gol dijaringkan, odds 1.71, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 5–1, ramalan tepat.
Tamat
Monaro Panthers5
Gungahlin1
1.40
5.00
5.20
1
1.40
O3.5
1.71
Ya
1.45
O3.5
1.71
5.0
✓ O3.5
1.715.0
Gungahlin United vs O'Connor Knights, Capital Territory NPL, sepak mula 10:30. Odds: 1.65 tuan rumah, 4.40 seri, 3.60 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 4 gol dijaringkan, odds 1.50, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan tepat.
Tamat
Gungahlin3
O'Connor K2
1.65
4.40
3.60
2
3.60
O3.5
1.50
Ya
1.25
O3.5
1.50
5.0
✓ O3.5
1.505.0
Cooma Tigers vs Gungahlin United, Capital Territory NPL, sepak mula 06:00. Odds: 1.45 tuan rumah, 4.65 seri, 4.75 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 4 gol dijaringkan, odds 1.84, keyakinan 4.6/10. Keputusan akhir 4–4, ramalan tepat.
Tamat
Cooma Tigers 4
Gungahlin4
1.45
4.65
4.75
1
1.45
O3.5
1.84
Ya
1.44
O3.5
1.84
4.6
✓ O3.5
1.844.6
Gungahlin United vs Queanbeyan City, Capital Territory NPL, sepak mula 10:30. Odds: 2.44 tuan rumah, 3.85 seri, 2.31 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.38, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Gungahlin 2
Queanbeyan City1
2.44
3.85
2.31
X
3.85
O2.5
1.38
Ya
1.37
O2.5
1.38
5.0
✓ O2.5
1.385.0
Gungahlin United vs Monaro Panthers, Capital Territory NPL, sepak mula 06:00. Odds: 4.00 tuan rumah, 4.20 seri, 1.62 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.36, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–4, ramalan tepat.
Tamat
Gungahlin0
Monaro Panthers4
4.00
4.20
1.62
X2
1.20
O2.5
1.36
Ya
1.40
O2.5
1.36
5.0
✓ O2.5
1.365.0
O'Connor Knights vs Gungahlin United, Capital Territory NPL, sepak mula 06:00. Odds: 2.15 tuan rumah, 4.10 seri, 2.54 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.27, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–5, ramalan tepat.
Tamat
O'Connor K1
Gungahlin5
2.15
4.10
2.54
2
2.54
O3.5
1.66
Ya
1.27
BTTS
1.27
5.0
✓ BTTS
1.275.0
Gungahlin United vs Cooma Tigers FC, Capital Territory NPL, sepak mula 06:00. Odds: 4.05 tuan rumah, 4.25 seri, 1.60 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menjaringkan gol, odds 1.26, keyakinan 5.2/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Gungahlin1
Cooma Tigers2
4.05
4.25
1.60
2
1.60
O3.5
1.75
Ya
1.37
HS
1.26
5.2
✓ HS
1.265.2
Odds: 2.38 tuan rumah, 3.75 seri, 2.28 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.48, keyakinan 1.9/10. Keputusan akhir 0–3.
Tamat
Belconnen Utd.0
Gungahlin3
2.38
3.75
2.28
X2
1.48
O2.5
1.38
Ya
1.36
X2
1.48
1.9
X2
1.481.9

Statistik musim

Capital Territory NPL Australia · Musim 2025
21Perlawanan Kadar kemenangan 29%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan101121
Menang426
Seri044
Kalah6511
Gol dijaringkan161935
Gol dibolosi303464
Purata gol dijaringkan1.61.71.7
Purata gol dibolosi3.03.13.0
Tanpa bolos022
Gagal menjaringkan gol246
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-1
Pelawat1-5
Kekalahan terbesar
Tuan rumah2-6
Pelawat7-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat5
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah6
Pelawat7
Rentetan
Menang3
Kalah3
Sepakan penalti
2/ 2
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
4–6
0-15
6–9
16-30
2–13
31-45
11–13
46-60
4–7
61-75
6–7
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
46-601
1Kuning
3Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.571%
15 Perlawanan
Lebih 1.552%
11 Perlawanan
Lebih 2.519%
4 Perlawanan
Lebih 3.514%
3 Perlawanan
Lebih 4.510%
2 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Dalam musim Capital Territory NPL semasa, Gungahlin United mencatatkan 6 kemenangan, 4 seri dan 11 kekalahan dalam 21 perlawanan, menjaringkan 35 gol (1.7 setiap perlawanan) dan dibolosi 64 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Gungahlin United yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Gungahlin United hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.