Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Ilirija

Ilirija Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€2.18m Ø 21.1 2. SNL
75
Perlawanan diramal
60.0%
Kadar kebolehramalan
WWLWLL
Prestasi terkini
1.67
Gol / perlawanan
Ilirija tiada kad merah dalam 18 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Dren Vrhnika vs Ilirija, 2. SNL, sepak mula 13:00. Odds: 2.95 tuan rumah, 3.40 seri, 2.27 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.30, keyakinan 4.4/10. Keputusan akhir 1–4, ramalan meleset.
Tamat
Vrhnika1
Ilirija4
▴2.95
3.40
2.27
2
2.27
U3.5
1.30
Ya
▾1.74
U3.5
1.30
4.4
U3.5
1.304.4
Ilirija vs Bilje, 2. SNL, sepak mula 13:00. Odds: 1.72 tuan rumah, 3.70 seri, 4.40 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menjaringkan gol, odds 1.43, keyakinan 6.4/10. Keputusan akhir 3–0, ramalan meleset.
Tamat
Ilirija3
Bilje0
1.72
▾3.70
▴4.40
1
1.72
O2.5
▴1.72
Ya
▴1.70
AS
▴1.43
6.4
AS
▴1.436.4
Ilirija vs Tabor Sezana, 2. SNL, sepak mula 14:30. Odds: 3.50 tuan rumah, 3.25 seri, 2.02 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.26, keyakinan 4.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Ilirija0
Tabor Sezana1
▾3.50
3.25
▴2.02
2
▴2.02
U3.5
▾1.28
Ya
▴1.80
X2
▴1.26
4.0
✓ X2
▴1.264.0
Ilirija vs Krka, 2. SNL, sepak mula 15:00. Odds: 2.15 tuan rumah, 3.45 seri, 3.00 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.33, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Ilirija2
Krka1
2.15
3.45
3.00
1
2.15
O1.5
1.26
Ya
▴1.67
1X
1.33
8.5
✓ 1X
1.338.5
Ilirija vs Beltinci, 2. SNL, sepak mula 15:00. Odds: 3.25 tuan rumah, 3.45 seri, 2.05 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.27, keyakinan 3.8/10. Keputusan akhir 2–4, ramalan tepat.
Tamat
Ilirija2
Beltinci4
▴3.25
▴3.45
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
1.27
Ya
▴1.71
O1.5
1.27
3.8
✓ O1.5
1.273.8
Dekani vs Ilirija, 2. SNL, sepak mula 15:00. Odds: 2.35 tuan rumah, 3.25 seri, 2.87 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 7.4/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Dekani1
Ilirija0
▾2.35
▴3.25
▴2.87
X
▴3.25
U3.5
1.33
Tidak
▾2.00
U3.5
1.33
7.4
✓ U3.5
1.337.4
Ilirija vs Krsko, 2. SNL, sepak mula 15:30. Odds: 1.53 tuan rumah, 4.25 seri, 5.20 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.53, keyakinan 8.8/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
Ilirija2
Krsko0
▴1.53
▴4.25
▾5.20
1
▴1.53
U3.5
1.44
Tidak
▴1.93
1
▴1.53
8.8
✓ 1
▴1.538.8
Jesenice vs Ilirija, 2. SNL, sepak mula 16:00. Odds: 3.40 tuan rumah, 3.45 seri, 1.98 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.28, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan meleset.
Tamat
Jesenice3
Ilirija1
▾3.40
▾3.45
▴1.98
2
▴1.98
O1.5
1.25
Tidak
▴2.07
X2
▴1.28
8.5
X2
▴1.288.5
Gorica vs Ilirija, 2. SNL, sepak mula 17:00. Odds: 1.72 tuan rumah, 4.50 seri, 5.10 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.18, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Gorica1
Ilirija0
▾1.72
▴4.50
▴5.10
1
▾1.72
O1.5
▾1.23
Ya
▴1.77
1X
▾1.18
8.0
✓ 1X
▾1.188.0
Tolmin vs Ilirija, 2. SNL, sepak mula 15:00. Odds: 2.50 tuan rumah, 3.00 seri, 2.64 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 6.5/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Tolmin0
Ilirija2
2.50
3.00
2.64
X
3.00
U3.5
1.26
Tidak
1.91
U3.5
1.26
6.5
✓ U3.5
1.266.5

Statistik musim

2. SNL Slovenia · Musim 2026
13Perlawanan Kadar kemenangan 54%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan8513
Menang527
Seri101
Kalah235
Gol dijaringkan121224
Gol dibolosi6713
Purata gol dijaringkan1.52.41.8
Purata gol dibolosi0.81.41.0
Tanpa bolos516
Gagal menjaringkan gol213
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-0
Pelawat0-6
Kekalahan terbesar
Tuan rumah2-4
Pelawat3-1
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat6
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah4
Pelawat3
Rentetan
Menang3
Kalah2
Sepakan penalti
3/ 3
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
1–4
0-15
4–1
16-30
6–2
31-45
2–1
46-60
5–1
61-75
6–4
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.577%
10 Perlawanan
Lebih 1.554%
7 Perlawanan
Lebih 2.523%
3 Perlawanan
Lebih 3.515%
2 Perlawanan
Lebih 4.58%
1 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Slovenia - 2. SNL
# Pasukan P G M
1 Tabor Sežana 13 26-10 31
2 Triglav 12 25-8 28
3 Beltinci 12 33-17 25
4 Bistrica 13 19-16 23
5 Ilirija 13 24-13 22
6 Bilje 13 23-27 21
7 Rudar 13 23-20 19
8 Jesenice 13 22-21 18
9 Slovan Ljubljana 13 14-21 17
10 Dekani 13 7-8 16
11 Primorje 13 13-17 16
12 Dravinja 13 19-26 14
13 Dren Vrhnika 13 12-22 14
14 Krka 12 13-20 10
15 Krško 13 9-27 9
16 Brežice 12 12-21 7
Promotion - Prva liga Promotion - Prva liga (Promotion) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Ilirija

Mencari ramalan Ilirija? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Ilirija daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 75 perlawanan melibatkan Ilirija dengan ketepatan Best Tip sebanyak 60.0%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim 2. SNL semasa, Ilirija mencatatkan 7 kemenangan, 1 seri dan 5 kekalahan dalam 13 perlawanan, menjaringkan 24 gol (1.8 setiap perlawanan) dan dibolosi 13 gol, dengan 6 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Ilirija kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €2.18m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Ilirija yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Ilirija hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.