1. Ramalan Bola Sepak
  2. Liga
  3. 1. Liga
  4. Leevon / PPK
Leevon / PPK

Leevon / PPK Ramalan, Statistik & Prestasi

Nilai pasaran: -
KEY INSIGHT Leevon / PPK mencatat lebih 2.5 gol dalam 92% daripada 12 perlawanan terakhir
TREND Kedua-dua pasukan menjaringkan gol dalam 92% daripada 12 perlawanan terakhir Leevon / PPK
TREND Kedua-dua pasukan menjaringkan gol dalam 5 perlawanan terakhir Leevon / PPK

Prestasi Terkini

LLLWW
25 Perlawanan Diramal
60% Kadar Kebolehramalan

Leevon / PPK Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir

Percubaan
Tepat sasaran / perlawanan
4.6
Penguasaan bola
51%
Sepakan penjuru
Purata setiap perlawanan
6.5
Kadar Kemenangan
60%

Ramalan AI

Dikuasakan oleh NerdyTips

11:30

Tamat
Leevon / PPK
Leevon / PPK
2 : 1
Skanste
Skanste
1.45
4.5
5.2

1

1.45

O2.5

1.36

YES

1.51

O2.5

1.36
7.1/10

07:00

Tamat
Progress A
Progress / AFA Olaine
3 : 1
Leevon / PPK
Leevon P
4.64
5
1.45

X2

1.12

O2.5

1.44

YES

1.56

O2.5

1.44
1/10

06:00

Tamat
Leevon / PPK
Leevon / PPK
2 : 1
Riga Mariners
Riga Mariners
3.8
4.2
1.69

2

1.69

O2.5

1.36

YES

1.42

X2

1.22
8.5/10

13:00

Tamat
red card Leevon / PPK
Leevon / PPK
2 : 3
Riga
Riga
15
11.5
1.09

2

1.09

O2.5

1.19

YES

2.08

H2

1.27
8/10

08:00

Tamat
Valmiera B
Valmiera / BSS
4 : 1
Leevon / PPK
Leevon / PPK red card
1.42
4.55
5.6

1

1.42

O2.5

1.43

NO

2.2

1

1.42
5.1/10

06:00

Tamat
Leevon / PPK
Leevon / PPK
1 : 3
Metta / LU
Metta / LU
4.55
4.3
1.58

2

1.58

O2.5

1.35

YES

1.45

O2.5

1.35
5/10

12:00

Tamat
JFK Ventspils
JFK Ventspils
1 : 3
Leevon / PPK
Leevon / PPK
3.25
3.6
1.95

2

1.95

O2.5

1.55

YES

1.49

2

1.95
4.6/10

11:00

Tamat
JDFS Alberts
JDFS Alberts
0 : 0
Leevon / PPK
Leevon / PPK
1.8
3.65
3.6

1

1.8

O2.5

1.55

YES

1.53

O2.5

1.55
4.1/10

11:00

Tamat
Leevon / PPK
Leevon / PPK
2 : 1
JFK Ventspils
JFK Ventspils
1.43
4.45
5.5

1

1.43

O2.5

1.47

NO

2.12

1

1.43
5/10

13:00

Tamat
Rigas FS II
Rigas FS II
1 : 2
Leevon / PPK
Leevon / PPK
4.8
4.2
1.54

2

1.54

O2.5

1.5

NO

2.2

2

1.54
5/10

11:00

Tamat
Leevon / PPK
Leevon / PPK
3 : 2
Riga FC II
Riga FC II red cardred card
1.68
4
3.95

1

1.68

O2.5

1.49

YES

1.54

O2.5

1.49
4.9/10

07:00

Tamat
Leevon / PPK
Leevon / PPK
4 : 1
Tukums II
Tukums II
1.59
4.1
4.3

1

1.59

O2.5

1.47

YES

1.56

O2.5

1.47
4.2/10

Ramalan & Tips Pertaruhan Leevon / PPK

Mencari ramalan Leevon / PPK? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Leevon / PPK dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 25 perlawanan melibatkan Leevon / PPK dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 60%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim 1. Liga semasa, Leevon / PPK mencatatkan 8 kemenangan, 3 seri dan 2 kekalahan dalam 13 perlawanan, menjaringkan 22 gol (1.7 setiap perlawanan) dan kebobolan 16, dengan 4 perlawanan tanpa kebobolan.

Leevon / PPK kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak -.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Leevon / PPK yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Leevon / PPK hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 160 liga.

1. LigaLatvia • Musim 2026
Perincian Prestasi
StatistikTuan RumahPelawatJumlah
Perlawanan6713
Menang448
Seri123
Kalah112
Gol Dijaringkan121022
Gol Dibolosi8816
Purata Gol Dijaringkan2.01.41.7
Purata Gol Dibolosi1.31.11.2
Tanpa Bolos134
Tidak Menjaringkan Gol123
Rekod dan Siri
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah 4-1
Pelawat 0-2
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah 1-3
Pelawat 4-1
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah 4
Pelawat 3
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah 3
Pelawat 4
Siri
Menang 5
Kalah 2
Sepakan Penalti
2 / 2
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
1 Kuning
3 Merah
Gol Dijaringkan
Lebih Daripada 0.5 77%
10 Perlawanan
Lebih Daripada 1.5 62%
8 Perlawanan
Lebih Daripada 2.5 23%
3 Perlawanan
Lebih Daripada 3.5 8%
1 Perlawanan
Lebih Daripada 4.5 0%
0 Perlawanan
Pemain Umur Pos Nil