1. Ramalan Bola Sepak
  2. Liga
  3. National League - North
  4. Oxford City
Oxford City

Oxford City Ramalan, Statistik & Prestasi

Nilai pasaran: €75.00Th.
KEY INSIGHT Oxford City menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
TREND Oxford City mencatat lebih 1.5 gol dalam 12 perlawanan terakhir
TREND Oxford City menjaringkan gol dalam 10 perlawanan terakhir

Prestasi Terkini

DWLWL
112 Perlawanan Diramal
62.5% Kadar Kebolehramalan

Ramalan AI

Dikuasakan oleh NerdyTips

14:45

Tamat
Slough Town
Slough Town
2 : 1
Oxford City
Oxford City
2.75
3.55
2.38

2

2.38

O2.5

1.5

YES

1.47

O2.5

1.5
6.8/10

07:30

Tamat
Darlington
Darlington 1883
1 : 3
Oxford City
Oxford City
1.78
4.25
3.95

2

3.95

O2.5

1.53

YES

1.56

X2

2.02
8/10

10:00

Tamat
Oxford City
Oxford City
1 : 2
Chester
Chester
3.25
3.5
2.2

2

2.2

O2.5

1.88

YES

1.76

O2.5

1.88
2.7/10

14:45

Tamat
red card Hereford
Hereford
1 : 2
Oxford City
Oxford City
2.3
3.7
2.92

2

2.92

O2.5

1.66

YES

1.56

X2

1.62
7.9/10

10:00

Tamat
red card Alfreton T
Alfreton Town
1 : 1
Oxford City
Oxford City
2.8
3.25
2.55

2

2.55

U3.5

1.35

YES

1.77

X2

1.39
5.1/10

10:00

Tamat
Oxford City
Oxford City
2 : 0
Peterborough Sports
Peterboro
1.87
3.55
3.9

1

1.87

O2.5

1.75

YES

1.68

1X

1.24
8/10

10:00

Tamat
Merthyr Town
Merthyr Town
1 : 1
Oxford City
Oxford City
2.25
3.7
2.82

2

2.82

O2.5

1.5

YES

1.45

O2.5

1.5
7.3/10

10:00

Tamat
Oxford City
Oxford City
3 : 2
Kidderminster
Kidderminster
4.2
3.75
1.87

1

4.2

U3.5

1.3

YES

1.9

U3.5

1.3
3.7/10

Ramalan & Tips Pertaruhan Oxford City

Mencari ramalan Oxford City? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Oxford City dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 112 perlawanan melibatkan Oxford City dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 62.5%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Friendlies Clubs semasa, Oxford City mencatatkan 1 kemenangan, 0 seri dan 1 kekalahan dalam 2 perlawanan, menjaringkan 5 gol (2.5 setiap perlawanan) dan kebobolan 2, dengan 1 perlawanan tanpa kebobolan.

Oxford City kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €75.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Oxford City yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Oxford City hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 160 liga.

Friendlies ClubsWorld • Musim 2026
Perincian Prestasi
StatistikTuan RumahPelawatJumlah
Perlawanan202
Menang101
Seri000
Kalah101
Gol Dijaringkan505
Gol Dibolosi202
Purata Gol Dijaringkan2.50.02.5
Purata Gol Dibolosi1.00.01.0
Tanpa Bolos101
Tidak Menjaringkan Gol000
Rekod dan Siri
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah 4-0
Pelawat -
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah 1-2
Pelawat -
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah 4
Pelawat 0
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah 2
Pelawat 0
Siri
Menang 1
Kalah 0
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0 Kuning
0 Merah
Gol Dijaringkan
Lebih Daripada 0.5 100%
2 Perlawanan
Lebih Daripada 1.5 50%
1 Perlawanan
Lebih Daripada 2.5 50%
1 Perlawanan
Lebih Daripada 3.5 50%
1 Perlawanan
Lebih Daripada 4.5 0%
0 Perlawanan
Tiada data pemain tersedia