Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Ansbach

Ansbach Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€1.12m Ø 24.2 Regionalliga - Bayern
75
Voorspelde wedstrijden
66.7%
Voorspelbaarheid
LLLWWL
Recente vorm
0.87
Goals / wedstrijd
Ansbach had meer dan 2,5 doelpunten in 83% van de laatste 12 wedstrijden
Ansbach verloor de laatste 6 wedstrijden
Ansbach had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 16 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Ansbach vs Schwaben Augsburg, Regionalliga - Bayern, aftrap 17:00. Quoteringen: 2.47 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.57 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.60, vertrouwen 4.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Ansbach1
TSV Schwaben2
▾2.47
▾3.70
▴2.57
2
▴2.57
O2.5
▴1.60
Ja
▴1.53
O2.5
▴1.60
4.0
✓ O2.5
▴1.604.0
Ansbach vs Wurzburger Kickers, Regionalliga - Bayern, aftrap 13:00. Quoteringen: 4.50 thuis, 4.50 gelijkspel, 1.55 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.30, vertrouwen 5.4/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
Ansbach1
Wurzburg4
▾4.50
▾4.50
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.30
Nee
▴3.05
O2.5
▾1.30
5.4
✓ O2.5
▾1.305.4
Wacker Burghausen vs Ansbach, Regionalliga - Bayern, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.25 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.82 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.50, vertrouwen 2.6/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Burghausen3
Ansbach0
2.25
▾3.55
▴2.82
2
▴2.82
O2.5
1.50
Ja
1.44
O2.5
1.50
2.6
✓ O2.5
1.502.6
Ansbach vs Greuther II, Regionalliga - Bayern, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.60 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.32 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.57, vertrouwen 5.6/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Ansbach3
Furth II1
2.60
3.70
2.32
2
2.32
O2.5
1.57
Ja
1.52
O2.5
1.57
5.6
✓ O2.5
1.575.6
Schwaben Augsburg vs Ansbach, Regionalliga - Bayern, aftrap 13:00. Quoteringen: 1.95 thuis, 3.90 gelijkspel, 3.15 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.50, vertrouwen 3.2/10. Eindstand 1–3, tip uitgekomen.
Eind
TSV Schwaben1
Ansbach3
▾1.95
▴3.90
▴3.15
X2
▴1.82
O2.5
▾1.50
Ja
▾1.50
O2.5
▴1.50
3.2
✓ O2.5
▴1.503.2
Ansbach vs Memmingen, Regionalliga - Bayern, aftrap 18:00. Quoteringen: 2.22 thuis, 3.70 gelijkspel, 3.00 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.24, vertrouwen 3.7/10. Eindstand 1–3, tip uitgekomen.
Eind
Ansbach1
Memmingen3
▴2.22
▴3.70
▾3.00
1
▴2.22
O1.5
▾1.24
Ja
▾1.62
O1.5
▾1.24
3.7
✓ O1.5
▾1.243.7
Bayern Munchen II vs Ansbach, Regionalliga - Bayern, aftrap 18:00. Quoteringen: 1.76 thuis, 4.50 gelijkspel, 3.95 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.97, vertrouwen 1.8/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Bayern II1
Ansbach2
▾1.76
▴4.50
▴3.95
X
▴4.50
U3.5
▴1.97
Ja
▾1.40
U3.5
▴1.97
1.8
✓ U3.5
▴1.971.8
Ansbach vs Hankofen-Hailing, Regionalliga - Bayern, aftrap 13:00. Quoteringen: 1.42 thuis, 4.60 gelijkspel, 6.25 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.42, vertrouwen 6.8/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Ansbach1
Hankofen0
▾1.42
▴4.60
6.25
1
▾1.42
U3.5
▾1.67
Nee
▾2.20
1
▾1.42
6.8
✓ 1
▾1.426.8
Ansbach vs Turkgucu-Ataspor, Regionalliga - Bayern, aftrap 13:00. Quoteringen: 1.67 thuis, 4.05 gelijkspel, 4.10 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.67, vertrouwen 2.7/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Ansbach1
Turkgucu-Atas1
1.67
4.05
4.10
1
1.67
O2.5
1.47
Nee
2.40
1
1.67
2.7
1
1.672.7
Quoteringen: 4.75 thuis, 4.65 gelijkspel, 1.51 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.17, vertrouwen 9.3/10. Eindstand 0–2.
Eind
Heimstetten0
Ansbach2
4.75
4.65
1.51
2
1.51
O2.5
1.33
Nee
2.63
X2
1.17
9.3
X2
1.179.3

Seizoensstatistieken

Regionalliga - Bayern Duitsland · Seizoen 2026
16Wedstrijden Winpercentage 19%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden8816
Overwinningen213
Gelijkspelen224
Nederlagen459
Doelpunten voor7613
Doelpunten tegen131730
Gem. doelpunten voor0.90.80.8
Gem. doelpunten tegen1.62.11.9
Clean sheets202
Niet gescoord336
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-2
Uit1-2
Zwaarste nederlaag
Thuis0-4
Uit4-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit4
Reeksen
Winst2
Verlies6
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
4–1
0-15
0–8
16-30
2–3
31-45
2–9
46-60
2–2
61-75
3–5
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.563%
10 Wedstrijden
Over 1.513%
2 Wedstrijden
Over 2.56%
1 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Duitsland - Regionalliga - Bayern
# Team G D P
1 Memmingen 17 20-9 36
2 TSV 1860 München 16 35-22 30
3 Buchbach 17 33-27 29
4 SpVgg Unterhaching 16 22-14 28
5 Illertissen 16 30-18 26
6 Bayreuth 16 32-22 25
7 Augsburg II 16 27-28 25
8 Wacker Burghausen 16 37-28 23
9 Nürnberg II 16 27-23 21
10 Bayern München II 15 25-21 21
11 Vilzing 15 22-23 21
12 Eichstätt 16 18-24 21
13 Schwaben Augsburg 16 20-28 21
14 Eltersdorf 16 22-24 18
15 FC Schweinfurt 05 16 20-31 17
16 Aubstadt 16 20-25 14
17 Greuther Fürth II 16 19-29 13
18 Ansbach 16 13-30 13
19 Landsberg 16 19-35 10
Promotion - Regionalliga Play Offs Regionalliga Bayern (Relegation) Relegation

Ansbach voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Ansbach voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Ansbach op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 75 wedstrijden met Ansbach geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 66.7%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Regionalliga - Bayern-seizoen speelde Ansbach 16 wedstrijden, met 3 overwinningen, 4 gelijkspelen en 9 nederlagen. De ploeg scoorde 13 doelpunten (0.8 per wedstrijd), kreeg er 30 tegen en hield 2 keer de nul.

Ansbach heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €1.12m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Ansbach blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Ansbach is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.