Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Centro Español

Centro Español Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€10.00Th. Ø 20.0 Primera C
101
Voorspelde wedstrijden
61.4%
Voorspelbaarheid
WWLDDD
Recente Vorm
1.33
Goals / Wedstrijd
Centro Español had minder dan 2.5 doelpunten in 92% van de laatste 12 wedstrijden
Centro Español is thuis ongeslagen in de laatste 5 wedstrijden
Centro Español had meer dan 1.5 doelpunten in de laatste 7 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Centro Español heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Leandro N. Alem vs Centro E, Primera C, aftrap 18:00. Quoteringen: 3.85 thuis, 3.20 gelijkspel, 2.00 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.20, vertrouwen 5.7/10. Eindstand 1–5, tip niet uitgekomen.
Eind
Leandro N. AlemLeandro A1
Centro ECSR Espanol5
▾3.85
▾3.20
▴2.00
1X
▾1.75
U3.5
▾1.20
Nee
▾1.76
U3.5
▾1.20
5.7
U3.5
▾1.205.7
Centro Espanol vs Defensores de Cambaceres, Primera C, aftrap 19:00. Quoteringen: 1.88 thuis, 3.15 gelijkspel, 4.40 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.45, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Centro EspanolCSR Espanol2
Defensores de CambaceresCambaceres0
▴1.88
3.15
▾4.40
X
3.15
U2.5
1.45
Nee
▴1.55
U2.5
1.45
6.2
✓ U2.5
1.456.2
Juventud Unida vs Centro Espanol, Primera C, aftrap 19:00. Quoteringen: 3.00 thuis, 2.90 gelijkspel, 2.45 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.50, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Juventud UnidaJuventud 2
Centro EspanolCSR Espanol0
▴3.00
▾2.90
▾2.45
1
▴3.00
U2.5
▾1.50
Nee
▾1.71
U2.5
▾1.50
6.2
✓ U2.5
▾1.506.2
Fenix vs Centro Espanol, Primera C, aftrap 19:00. Quoteringen: 3.80 thuis, 2.95 gelijkspel, 2.22 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.45, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Fenix1
Centro EspanolCSR Espanol1
▾3.80
▾2.95
▴2.22
X2
▾1.25
U2.5
▾1.45
Nee
▾1.61
U2.5
▴1.45
7.0
✓ U2.5
▴1.457.0
Centro Espanol vs Sacachispas, Primera C, aftrap 19:00. Quoteringen: 2.70 thuis, 2.80 gelijkspel, 2.80 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.52, vertrouwen 7.9/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Centro EspanolCSR Espanol1
Sacachispas 1
▾2.70
▾2.80
▴2.80
X2
1.38
U2.5
▾1.52
Nee
▾1.63
U2.5
1.52
7.9
✓ U2.5
1.527.9
Argentino Rosario vs Centro Espanol, Primera C, aftrap 19:00. Quoteringen: 4.05 thuis, 2.85 gelijkspel, 2.05 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.50, vertrouwen 7.5/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Argentino RosarioArgentino1
Centro EspanolCSR Espanol1
▴4.05
▾2.85
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
▾1.50
Nee
▾1.71
U2.5
▾1.50
7.5
✓ U2.5
▾1.507.5
Centro Espanol vs Estrella Del Sur, Primera C, aftrap 19:00. Quoteringen: 2.55 thuis, 2.80 gelijkspel, 3.00 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.38, vertrouwen 5.8/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Centro EspanolCSR Espanol2
Estrella Del SurEstrella D 0
2.55
▾2.80
▴3.00
X2
1.43
U2.5
▾1.38
Nee
▾1.58
U2.5
1.38
5.8
✓ U2.5
1.385.8
Centro Espanol vs Central Cordoba, Primera C, aftrap 19:00. Quoteringen: 2.25 thuis, 2.88 gelijkspel, 3.55 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.50, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Centro EspanolCSR Espanol2
Central Cordoba2
▴2.25
▾2.88
▴3.55
1
▴2.25
U2.5
▾1.50
Nee
1.65
U2.5
▾1.50
8.0
U2.5
▾1.508.0

CSR Espanol Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
SchotenOp doel / wedstrijd
3.6
Balbezit
52%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
3.3
Winstpercentage
30%

Seizoensstatistieken

Primera C Argentinië · Seizoen 2026
30Wedstrijden Winstpercentage 37%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden151530
Overwinningen6511
Gelijkspelen5611
Nederlagen448
Doelpunten voor231437
Doelpunten tegen171027
Gem. doelpunten voor1.50.91.2
Gem. doelpunten tegen1.10.70.9
Clean sheets6612
Wedstrijden zonder doelpunt4610
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis5-1
Uit1-4
Zwaarste nederlaag
Thuis0-3
Uit2-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit2
Reeksen
Winst3
Verlies2
Strafschoppen
3/ 3
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
8–4
0-15
2–2
16-30
5–3
31-45
4–6
46-60
6–6
61-75
11–5
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
3Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.567%
20 Wedstrijden
Boven 1.533%
10 Wedstrijden
Boven 2.513%
4 Wedstrijden
Boven 3.57%
2 Wedstrijden
Boven 4.53%
1 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo

Stand

Argentinië - Primera C
# Team G D P
1 Berazategui 31 37-24 48
2 Centro Español 31 42-28 47
3 Sacachispas 31 32-26 47
4 Lugano 31 35-28 46
5 Juventud Unida 31 38-31 45
6 Estrella Del Sur 31 31-29 45
7 Mercedes 31 30-24 44
8 Victoriano Arenas 31 24-19 44
9 Puerto Nuevo 31 28-35 38
10 Defensores de Cambaceres 31 25-31 36
11 JJ Urquiza 31 19-26 32
12 Deportivo Paraguayo 31 23-39 32
13 Leandro N. Alem 31 30-56 31
14 Argentino Rosario 31 30-41 27
Promotion - Primera C (Super final) Promotion - Primera C (Promotion - Play Offs) Torneo Promocional Amateur (Relegation - Play Offs)

Centro Español voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Centro Español voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Centro Español op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 101 wedstrijden met Centro Español geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 61.4%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Primera C-seizoen heeft Centro Español 11 overwinningen, 11 gelijkspelen en 8 nederlagen behaald in 30 wedstrijden, met 37 doelpunten gescoord (1.2 per wedstrijd) en 27 tegendoelpunten, met 12 clean sheets.

Centro Español heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €10.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Centro Español voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Centro Español is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.