Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Glenavon FC

Glenavon Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€50.00Th. Ø 19.0 Championship
97
Voorspelde wedstrijden
70.1%
Voorspelbaarheid
WWDWLD
Recente vorm
2.67
Goals / wedstrijd
Glenavon FC won met 3+ doelpunten verschil in de laatste 2 wedstrijden
Glenavon FC scoorde 4+ doelpunten in de laatste 2 wedstrijden
Glenavon FC scoorde in alle laatste 10 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Queen's University vs Glenavon FC, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 3.45 thuis, 3.90 gelijkspel, 1.83 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.26, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Queen's U2
Glenavon4
▴3.45
3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
1.53
Ja
1.53
X2
▾1.26
5.0
✓ X2
▾1.265.0
Glenavon FC vs H&W Welders, Championship, aftrap 19:45. Quoteringen: 2.07 thuis, 3.75 gelijkspel, 3.20 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.32, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
Glenavon4
H&W Welders0
▾2.07
▾3.75
▴3.20
1
▾2.07
O2.5
▴1.45
Ja
▴1.44
1X
▾1.32
5.0
✓ 1X
▾1.325.0
Annagh United vs Glenavon FC, Championship, aftrap 17:30. Quoteringen: 2.42 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.60 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.42, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Annagh1
Glenavon1
▴2.42
▾3.50
▾2.60
1
▴2.42
O2.5
▴1.60
Nee
▴2.47
1X
▴1.42
5.0
✓ 1X
▴1.425.0
Glenavon FC vs Loughgall, Championship, aftrap 19:45. Quoteringen: 1.83 thuis, 3.70 gelijkspel, 4.00 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.67, vertrouwen 3.8/10. Eindstand 4–1, tip uitgekomen.
Eind
Glenavon4
Loughgall1
▾1.83
▾3.70
▴4.00
1
▾1.83
O2.5
▴1.67
Nee
▾2.25
O2.5
▴1.67
3.8
✓ O2.5
▴1.673.8
Dundela vs Glenavon FC, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 4.70 thuis, 4.10 gelijkspel, 1.60 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.50, vertrouwen 3.4/10. Eindstand 3–2, tip uitgekomen.
Eind
Dundela3
Glenavon2
▴4.70
▴4.10
▾1.60
X
▴4.10
O2.5
▾1.50
Ja
▾1.56
O2.5
▾1.50
3.4
✓ O2.5
▾1.503.4

Seizoensstatistieken

Championship Noord-Ierland · Seizoen 2026
13Wedstrijden Winpercentage 62%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden6713
Overwinningen538
Gelijkspelen033
Nederlagen112
Doelpunten voor171734
Doelpunten tegen61016
Gem. doelpunten voor2.82.42.6
Gem. doelpunten tegen1.01.41.2
Clean sheets213
Niet gescoord000
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-0
Uit1-4
Zwaarste nederlaag
Thuis1-3
Uit3-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit3
Reeksen
Winst3
Verlies1
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.5100%
13 Wedstrijden
Over 1.569%
9 Wedstrijden
Over 2.554%
7 Wedstrijden
Over 3.538%
5 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Noord-Ierland - Championship
# Team G D P
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Glenavon FC voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Glenavon FC voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Glenavon FC op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 97 wedstrijden met Glenavon FC geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 70.1%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Championship-seizoen speelde Glenavon FC 13 wedstrijden, met 8 overwinningen, 3 gelijkspelen en 2 nederlagen. De ploeg scoorde 34 doelpunten (2.6 per wedstrijd), kreeg er 16 tegen en hield 3 keer de nul.

Glenavon FC heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €50.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Glenavon FC blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Glenavon FC is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.