Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Grobničan Čavle

Grobnican Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

25
Voorspelde wedstrijden
60.0%
Voorspelbaarheid
LLDWDL
Recente vorm
1.67
Goals / wedstrijd
Grobničan Čavle had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 9 wedstrijden
Grobničan Čavle kreeg geen rode kaarten in de laatste 16 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Slavonija Pozega vs Grobnican Cavle, Second NL, aftrap 13:00. Quoteringen: 1.67 thuis, 3.55 gelijkspel, 4.55 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.67, vertrouwen 6.6/10. Eindstand 3–2, tip uitgekomen.
Eind
Slavonija Pozega3
Grobnican2
▾1.67
▾3.55
▴4.55
1
▾1.67
O2.5
▾1.53
Ja
▴1.52
1
▾1.67
6.6
✓ 1
▾1.676.6
Grobnican Cavle vs Zagora, Second NL, aftrap 13:00. Quoteringen: 2.50 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.35 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.42, vertrouwen 4.6/10. Eindstand 3–4, tip uitgekomen.
Eind
Grobnican3
Zagora4
▴2.50
▾3.50
▾2.35
2
▾2.35
O2.5
1.46
Ja
1.44
X2
▾1.42
4.6
✓ X2
▾1.424.6
Lucko vs Grobnican C, Second NL, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.98 thuis, 3.45 gelijkspel, 3.25 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.28, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Lucko1
Grobnican1
▴1.98
▾3.45
▾3.25
1
▴1.98
O2.5
1.65
Ja
1.59
1X
▴1.28
7.0
✓ 1X
▴1.287.0
Grobnican Cavle vs Uljanik, Second NL, aftrap 14:00. Quoteringen: 3.35 thuis, 3.65 gelijkspel, 1.90 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.54, vertrouwen 5.9/10. Eindstand 2–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Grobnican2
Uljanik0
▾3.35
▾3.65
▴1.90
2
▴1.90
O2.5
▾1.54
Ja
▾1.53
O2.5
▾1.54
5.9
O2.5
▾1.545.9
Solin vs Grobnican C, Second NL, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.48 thuis, 4.50 gelijkspel, 6.10 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.48, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Solin1
Grobnican1
▴1.48
▾4.50
▾6.10
1
▴1.48
O2.5
▴1.51
Ja
▾1.70
1
▴1.48
8.5
1
▴1.488.5
Grobnican Cavle vs Hrvatski Dragovoljac, Second NL, aftrap 14:30. Quoteringen: 2.30 thuis, 3.40 gelijkspel, 2.70 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.41, vertrouwen 3.3/10. Eindstand 1–4, tip niet uitgekomen.
Eind
Grobnican1
Dragovoljac4
▾2.30
▾3.40
▴2.70
X2
1.50
U3.5
1.41
Ja
1.57
U3.5
1.41
3.3
U3.5
1.413.3
Jarun vs Grobnican C, Second NL, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.53 thuis, 4.05 gelijkspel, 5.20 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Jarun3
Grobnican0
▴1.53
▾4.05
5.20
1
▴1.53
O2.5
▾1.53
Ja
▾1.61
O2.5
▾1.53
8.0
✓ O2.5
▾1.538.0
Bjelovar vs Grobnican C, Second NL, aftrap 15:30. Quoteringen: 1.52 thuis, 4.15 gelijkspel, 5.00 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.52, vertrouwen 3.5/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
Bjelovar4
Grobnican0
▴1.52
▴4.15
▾5.00
1
▴1.52
O2.5
1.53
Ja
▾1.65
1
▴1.52
3.5
✓ 1
▴1.523.5
Grobnican Cavle vs Varteks Varazdin, Second NL, aftrap 16:30. Quoteringen: 2.35 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.63 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.62, vertrouwen 5.4/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Grobnican1
Varteks Varazdin0
▴2.35
3.50
▾2.63
2
▾2.63
O2.5
▾1.62
Ja
▾1.53
O2.5
▾1.62
5.4
O2.5
▾1.625.4
Grobnican vs Dakovo-Croatia, Second NL, aftrap 14:30. Quoteringen: 1.77 thuis, 3.60 gelijkspel, 3.90 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.77, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Grobnican2
Dakovo-Croatia1
1.77
▾3.60
3.90
1
1.77
O2.5
▴1.72
Nee
2.07
1
1.77
5.0
✓ 1
1.775.0

Seizoensstatistieken

Second NL Kroatië · Seizoen 2026
11Wedstrijden Winpercentage 27%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden7411
Overwinningen303
Gelijkspelen123
Nederlagen325
Doelpunten voor14216
Doelpunten tegen14923
Gem. doelpunten voor2.00.51.5
Gem. doelpunten tegen2.02.32.1
Clean sheets202
Niet gescoord123
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis5-1
Uit-
Zwaarste nederlaag
Thuis1-4
Uit4-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit1
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit4
Reeksen
Winst1
Verlies2
Strafschoppen
0/ 1
0% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
3–3
0-15
2–5
16-30
3–2
31-45
3–5
46-60
3–3
61-75
1–5
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.573%
8 Wedstrijden
Over 1.536%
4 Wedstrijden
Over 2.518%
2 Wedstrijden
Over 3.59%
1 Wedstrijden
Over 4.59%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Kroatië - Second NL
# Team G D P
1 Uskok Klis 10 23-8 24
2 Dugo Selo 11 16-8 20
3 Uljanik 12 22-22 20
4 Jarun 10 20-14 18
5 Bjelovar 11 24-19 18
6 Inter Zapresic 12 17-19 16
7 Solin 11 16-13 15
8 Zagora 11 26-24 15
9 Trnje 11 16-14 15
10 Slavonija Požega 11 19-18 15
11 Križevci 11 15-16 15
12 Hrvatski Dragovoljac 11 15-18 14
13 Grobničan Čavle 11 16-23 12
14 Lucko 11 11-14 10
15 Varteks Varaždin 11 8-18 8
16 Koprivnica 11 10-26 5
Promotion - Prva NL Relegation

Grobničan Čavle voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Grobničan Čavle voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Grobničan Čavle op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 25 wedstrijden met Grobničan Čavle geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 60.0%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Second NL-seizoen speelde Grobničan Čavle 11 wedstrijden, met 3 overwinningen, 3 gelijkspelen en 5 nederlagen. De ploeg scoorde 16 doelpunten (1.5 per wedstrijd), kreeg er 23 tegen en hield 2 keer de nul.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Grobničan Čavle blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Grobničan Čavle is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.