Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Inverness CT

Inverness Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€900.00Th. Ø 24.1 Championship
124
Voorspelde wedstrijden
67.7%
Voorspelbaarheid
LWWLWW
Recente vorm
1.27
Goals / wedstrijd
Inverness CT scoorde in de laatste 8 wedstrijden
Inverness CT had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 12 wedstrijden
Inverness CT kreeg geen rode kaarten in de laatste 29 wedstrijden
Volgende wedstrijd Challenge Cup · di 3 nov · 19:45
Inverness
VS
Montrose
Best Tip
Quotering
Vertrouwen 7.7/10
Voorspelling ontgrendelen

Recente wedstrijden

Dunfermline vs Inverness CT, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.10 thuis, 3.25 gelijkspel, 3.50 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.31, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 5–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Dunfermline5
Inverness1
▾2.10
▾3.25
▴3.50
1
▾2.10
U3.5
▴1.31
Ja
▾1.78
U3.5
▴1.31
8.5
U3.5
▴1.318.5
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.45 thuis, 3.20 gelijkspel, 2.95 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.26, vertrouwen 4.5/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Nee
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Inverness CT vs Arbroath, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.50 thuis, 4.10 gelijkspel, 6.00 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.30, vertrouwen 4.8/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Inverness2
Arbroath0
▾1.50
▴4.10
▴6.00
X2
▴2.62
O1.5
▾1.30
Nee
▾1.79
O1.5
▴1.30
4.8
✓ O1.5
▴1.304.8
Queen's Park vs Inverness CT, Championship, aftrap 19:45. Quoteringen: 4.75 thuis, 3.70 gelijkspel, 1.67 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.21, vertrouwen 6.1/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Queen's Park2
Inverness1
4.75
▴3.70
1.67
2
1.67
U3.5
▴1.32
Ja
1.90
X2
1.21
6.1
X2
1.216.1
Inverness CT vs Stenhousemuir, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.90 thuis, 3.40 gelijkspel, 3.95 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.28, vertrouwen 7.5/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Inverness2
Stenhousemuir0
▴1.90
▾3.40
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▾1.28
Nee
▴1.87
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Inverness CT vs Morton, Championship, aftrap 19:45. Quoteringen: 1.36 thuis, 4.80 gelijkspel, 7.90 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.26, vertrouwen 4.3/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Inverness2
Morton0
▾1.36
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.20
O1.5
▾1.26
Nee
▾1.74
O1.5
▴1.26
4.3
✓ O1.5
▴1.264.3
Livingston vs Inverness CT, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.92 thuis, 3.45 gelijkspel, 3.90 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.34, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 2–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Livingston2
Inverness2
1.92
▴3.45
3.90
1
1.92
U3.5
▾1.34
Nee
▾1.95
U3.5
▾1.34
5.1
U3.5
▾1.345.1
Ayr Utd vs Inverness CT, Championship, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.75 thuis, 3.20 gelijkspel, 2.57 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.30, vertrouwen 7.2/10. Eindstand 1–3, tip niet uitgekomen.
Eind
Ayr1
Inverness3
▾2.75
3.20
▴2.57
1
▾2.75
U3.5
▴1.30
Nee
▴1.98
U3.5
▴1.30
7.2
U3.5
▴1.307.2

Seizoensstatistieken

Challenge Cup Schotland · Seizoen 2025
10Wedstrijden Winpercentage 100%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden5510
Overwinningen5510
Gelijkspelen000
Nederlagen000
Doelpunten voor192342
Doelpunten tegen268
Gem. doelpunten voor3.84.64.2
Gem. doelpunten tegen0.41.20.8
Clean sheets314
Niet gescoord000
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis6-0
Uit0-9
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis6
Uit9
Meeste tegendoelpunten
Thuis1
Uit3
Reeksen
Winst10
Verlies0
Strafschoppen
3/ 3
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
4–2
0-15
7–1
16-30
7–2
31-45
7–0
46-60
4–2
61-75
12–1
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
46-601
3Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.5100%
10 Wedstrijden
Over 1.590%
9 Wedstrijden
Over 2.570%
7 Wedstrijden
Over 3.570%
7 Wedstrijden
Over 4.530%
3 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Cijfer
Chanka Solomon Zimba C. Solomon Zimba 24 MID 6.38

Stand

Schotland - Championship
# Team G D P
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Inverness CT voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Inverness CT voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Inverness CT op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 124 wedstrijden met Inverness CT geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 67.7%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Challenge Cup-seizoen speelde Inverness CT 10 wedstrijden, met 10 overwinningen, 0 gelijkspelen en 0 nederlagen. De ploeg scoorde 42 doelpunten (4.2 per wedstrijd), kreeg er 8 tegen en hield 4 keer de nul.

Inverness CT heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €900.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Inverness CT blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Inverness CT is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.