Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Mannsdorf-Großenzersdorf

Mannsdorf-Großenzersdorf Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

78
Voorspelde wedstrijden
60.3%
Voorspelbaarheid
WDLWWW
Recente Vorm
2.53
Goals / Wedstrijd
Mannsdorf-Großenzersdorf kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 9 wedstrijden
Mannsdorf-Großenzersdorf kreeg geen rode kaarten in de laatste 40 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Mannsdorf-Großenzersdorf heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Mattersburg SV 2020, Regionalliga - Ost, aftrap 18:00. Quoteringen: 1.32 thuis, 4.90 gelijkspel, 7.00 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.32, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro4
Mattersburg SV 2020Mattersburg0
▾1.32
▴4.90
▴7.00
1
▾1.32
O2.5
1.48
Ja
1.72
1
▾1.32
8.0
✓ 1
▾1.328.0
Favoritner AC vs Mannsdorf-Grossenzersdorf, Regionalliga - Ost, aftrap 18:10. Quoteringen: 5.70 thuis, 4.45 gelijkspel, 1.45 uit. Beste tip: uitploeg wint, quotering 1.45, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Favoritner ACFavoritner1
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro1
▴5.70
▴4.45
▾1.45
2
▾1.45
O2.5
▾1.47
Ja
▾1.63
2
▾1.45
8.0
2
▾1.458.0
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Oberwart, Regionalliga - Ost, aftrap 18:00. Quoteringen: 1.62 thuis, 4.10 gelijkspel, 4.00 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.35, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro0
Oberwart1
▾1.62
▴4.10
▴4.00
1
▾1.62
O2.5
1.35
Ja
1.39
O2.5
1.35
8.0
O2.5
1.358.0
Traiskirchen vs Mannsdorf-Gro, Regionalliga - Ost, aftrap 18:30. Quoteringen: 2.90 thuis, 3.75 gelijkspel, 2.05 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.33, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–3, tip uitgekomen.
Eind
Traiskirchen1
Mannsdorf-Gro3
▴2.90
▴3.75
▾2.05
2
▾2.05
O2.5
▴1.37
Ja
▴1.36
X2
▾1.33
8.0
✓ X2
▾1.338.0
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs SV Horn, Regionalliga - Ost, aftrap 18:00. Quoteringen: 1.52 thuis, 4.20 gelijkspel, 4.80 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.55, vertrouwen 2.6/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro3
SV HornHorn1
▾1.52
▴4.20
▴4.80
X2
▴2.25
O2.5
1.55
Nee
2.10
O2.5
1.55
2.6
✓ O2.5
1.552.6
Gloggnitz vs Mannsdorf-Gro, Regionalliga - Ost, aftrap 18:00. Quoteringen: 3.45 thuis, 3.95 gelijkspel, 1.78 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.26, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–3, tip uitgekomen.
Eind
Gloggnitz2
Mannsdorf-Gro3
▴3.45
▴3.95
▾1.78
2
▾1.78
O2.5
1.46
Ja
1.49
X2
1.26
8.0
✓ X2
1.268.0
Parndorf vs Mannsdorf-Gro, Regionalliga - Ost, aftrap 18:00. Quoteringen: 2.15 thuis, 3.80 gelijkspel, 2.70 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.44, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
Parndorf1
Mannsdorf-Gro4
▾2.15
▴3.80
▴2.70
X
▴3.80
O2.5
1.44
Ja
1.43
O2.5
1.44
4.7
✓ O2.5
1.444.7
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Krems / Rehberg, Regionalliga - Ost, aftrap 18:00. Quoteringen: 1.79 thuis, 3.75 gelijkspel, 3.65 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 4.6/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro3
Krems / RehbergKrems R1
▾1.79
▴3.75
3.65
1
▾1.79
O2.5
▴1.53
Nee
▾2.30
O2.5
▴1.53
4.6
✓ O2.5
▴1.534.6
Donau vs Mannsdorf-Grossenzersdorf, Regionalliga - Ost, aftrap 17:00. Quoteringen: 2.37 thuis, 3.75 gelijkspel, 2.37 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.47, vertrouwen 7.3/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
Donau1
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro4
▾2.37
▴3.75
▾2.37
2
▾2.37
O2.5
▴1.55
Nee
▾2.51
X2
1.47
7.3
✓ X2
1.477.3

Seizoensstatistieken

Regionalliga - Ost Oostenrijk · Seizoen 2026
11Wedstrijden Winstpercentage 73%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden5611
Overwinningen358
Gelijkspelen011
Nederlagen202
Doelpunten voor102030
Doelpunten tegen4610
Gem. doelpunten voor2.03.32.7
Gem. doelpunten tegen0.81.00.9
Clean sheets112
Wedstrijden zonder doelpunt202
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-0
Uit0-5
Zwaarste nederlaag
Thuis0-1
Uit-
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit5
Meeste tegendoelpunten
Thuis1
Uit2
Reeksen
Winst6
Verlies1
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.582%
9 Wedstrijden
Boven 1.573%
8 Wedstrijden
Boven 2.573%
8 Wedstrijden
Boven 3.536%
4 Wedstrijden
Boven 4.59%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Oostenrijk - Regionalliga - Ost
# Team G D P
1 Mannsdorf-Großenzersdorf 11 30-10 25
2 Oberwart 11 22-14 22
3 Wiener SC 11 25-12 20
4 Scheiblingkirchen 11 19-19 19
5 Traiskirchen 11 24-21 18
6 Wiener Viktoria 11 15-10 17
7 Krems / Rehberg 11 18-15 17
8 Fach-Donaufeld 11 13-13 17
9 Parndorf 11 16-15 15
10 Leobendorf 11 14-15 14
11 Mattersburg SV 2020 11 12-17 13
12 Favoritner AC 11 8-13 13
13 Donau 11 17-20 12
14 Gloggnitz 11 12-19 12
15 SV Horn 11 14-16 11
16 Wienerberg 11 6-36 1

Mannsdorf-Großenzersdorf voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Mannsdorf-Großenzersdorf voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Mannsdorf-Großenzersdorf op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 78 wedstrijden met Mannsdorf-Großenzersdorf geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 60.3%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Regionalliga - Ost-seizoen heeft Mannsdorf-Großenzersdorf 8 overwinningen, 1 gelijkspelen en 2 nederlagen behaald in 11 wedstrijden, met 30 doelpunten gescoord (2.7 per wedstrijd) en 10 tegendoelpunten, met 2 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Mannsdorf-Großenzersdorf voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Mannsdorf-Großenzersdorf is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.