Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Matsumoto Yamaga

Yamaga Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€325.00Th. Ø 25.0 J3 League
74
Voorspelde wedstrijden
64.9%
Voorspelbaarheid
LLWLWL
Recente vorm
1.13
Goals / wedstrijd
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Matsumoto Yamaga vs Kanazawa, J3 League, aftrap 05:30. Quoteringen: 2.22 thuis, 3.30 gelijkspel, 3.05 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.37, vertrouwen 3.4/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Yamaga0
Kanazawa1
▾2.22
▾3.30
▴3.05
X
▾3.30
U3.5
▾1.37
Ja
▴1.68
U3.5
▾1.37
3.4
✓ U3.5
▾1.373.4
Kamatamare Sanuki vs Matsumoto Yamaga, J3 League, aftrap 05:00. Quoteringen: 3.95 thuis, 3.55 gelijkspel, 1.84 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.84, vertrouwen 5.8/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Kamatamare1
Yamaga0
▴3.95
▴3.55
▾1.84
2
▾1.84
O2.5
▾1.75
Ja
▴1.70
2
▾1.84
5.8
2
▾1.845.8
Fukushima United vs Matsumoto Yamaga, J3 League, aftrap 05:00. Quoteringen: 4.30 thuis, 3.90 gelijkspel, 1.77 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.57, vertrouwen 5.2/10. Eindstand 1–3, tip uitgekomen.
Eind
Fukushima Utd1
Yamaga3
▴4.30
▴3.90
▾1.77
1X
▴2.15
O2.5
▾1.57
Ja
▴1.60
O2.5
▾1.57
5.2
✓ O2.5
▾1.575.2
Matsumoto Yamaga vs Renofa Yamaguchi, J3 League, aftrap 05:00. Quoteringen: 2.67 thuis, 3.25 gelijkspel, 2.52 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.38, vertrouwen 6.9/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Yamaga0
Renofa2
▴2.67
▾3.25
▴2.52
X
▾3.25
U3.5
▾1.38
Nee
2.25
U3.5
▾1.38
6.9
✓ U3.5
▾1.386.9
Matsumoto Yamaga vs Thespakusatsu Gunma, J3 League, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.80 thuis, 3.75 gelijkspel, 4.10 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.42, vertrouwen 6.5/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Yamaga2
Kusatsu0
▾1.80
▾3.75
▴4.10
1
▾1.80
U3.5
1.42
Nee
▾2.16
U3.5
1.42
6.5
✓ U3.5
1.426.5
Parceiro Nagano vs Matsumoto Yamaga, J3 League, aftrap 07:00. Quoteringen: 3.45 thuis, 3.35 gelijkspel, 2.17 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.28, vertrouwen 6.6/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Nagano2
Yamaga1
▴3.45
▴3.35
▾2.17
1X
▴1.70
U3.5
▾1.28
Nee
▾1.98
U3.5
▾1.28
6.6
✓ U3.5
▾1.286.6

Seizoensstatistieken

J3 League Japan · Seizoen 2026
15Wedstrijden Winpercentage 27%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden8715
Overwinningen224
Gelijkspelen235
Nederlagen426
Doelpunten voor8715
Doelpunten tegen11617
Gem. doelpunten voor1.01.01.0
Gem. doelpunten tegen1.40.91.1
Clean sheets325
Niet gescoord336
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-0
Uit1-3
Zwaarste nederlaag
Thuis1-3
Uit2-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit2
Reeksen
Winst1
Verlies1
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
3–2
0-15
4–2
16-30
0–3
31-45
1–4
46-60
1–6
61-75
5–1
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
31-452
46-601
61-755
76-906
14Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.560%
9 Wedstrijden
Over 1.533%
5 Wedstrijden
Over 2.57%
1 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Cijfer
Y. Kikui Y. Kikui 26 MID 7.97
T. Nonomura T. Nonomura 27 DEF 7.45
T. Ando T. Ando 29 FWD 7.13
G. Matsumura G. Matsumura 23 DEF 7.08
K. Yamamoto K. Yamamoto 36 MID 6.99
K. Mawatari K. Mawatari 34 DEF 6.97
K. Murakoshi K. Murakoshi 24 MID 6.95
H. Sugita H. Sugita 21 DEF 6.94
R. Maeda R. Maeda 23 MID 6.94
R. Yamamoto R. Yamamoto 25 DEF 6.89
Y. Taki Y. Taki 26 MID 6.86
I. Ouchi I. Ouchi 25 GK 6.83
A. Ishiyama A. Ishiyama 19 MID 6.78
R. Yasunaga R. Yasunaga 25 MID 6.77
K. Kawakami K. Kawakami 23 MID 6.74
D. Ogawa D. Ogawa 34 DEF 6.64
S. Tanaka S. Tanaka 21 FWD 6.63
J. Ninomiya J. Ninomiya 22 DEF 6.61
S. Takahashi S. Takahashi 34 DEF 6.60
T. Miyabe T. Miyabe 27 DEF 6.49
Tiago de Santana da Silva T. de Santana da Silva 27 DEF 6.39
H. Ohashi H. Ohashi 29 MID 6.27
K. Saso K. Saso 26 MID 6.22
Daiki Higuchi Daiki Higuchi 24 DEF 6.20
H. Asakawa H. Asakawa 30 FWD 6.18
R. Kokubu R. Kokubu 25 MID 6.14
J. Homma J. Homma 20 DEF 6.12
Lucas Vargas Lucas Vargas 20 FWD -

Stand

Japan - J3 League
# Team G D P
1 Nara Club 16 33-21 32
2 FC Gifu 16 29-15 31
3 Kagoshima United 15 29-18 31
4 Osaka 16 27-16 29
5 Ehime FC 16 31-25 29
6 Sagamihara 15 25-15 28
7 Renofa Yamaguchi 15 20-12 27
8 Roasso Kumamoto 15 17-10 24
9 Kanazawa 16 28-21 23
10 Parceiro Nagano 15 22-20 23
11 FC Ryukyu 16 24-24 23
12 Kitakyushu 16 21-24 19
13 Fukushima United 16 31-33 18
14 Tochigi SC 15 14-16 18
15 Matsumoto Yamaga 16 15-18 17
16 Biwako Shiga 16 19-28 17
17 Gainare Tottori 15 15-29 15
18 Thespakusatsu Gunma 16 13-31 13
19 Kamatamare Sanuki 15 16-27 11
20 Kochi United 16 10-36 9
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Matsumoto Yamaga voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Matsumoto Yamaga voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Matsumoto Yamaga op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 74 wedstrijden met Matsumoto Yamaga geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 64.9%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige J3 League-seizoen speelde Matsumoto Yamaga 15 wedstrijden, met 4 overwinningen, 5 gelijkspelen en 6 nederlagen. De ploeg scoorde 15 doelpunten (1.0 per wedstrijd), kreeg er 17 tegen en hield 5 keer de nul.

Matsumoto Yamaga heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €325.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Matsumoto Yamaga blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Matsumoto Yamaga is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.